Magiczne pytanie

W debacie publicznej wśród osób nastawionych krytycznie wobec przyjmowania islamskiej dziczy wykreowane zostało pytanie, na które lewactwo nie potrafi znaleźć national front nzodpowiedzi. Gdy tylko ono pada, natychmiast wśród odpytywanych pojawia się popłoch i następuje próba zagadania niewygodnej odpowiedzi. Której zresztą nikt nie udziela.
Jak brzmi magiczne pytanie?
Najprościej:
– Ilu imigrantów (uchodźców) przyjmiesz pod swój dach?
I w momencie, w którym pada to pytanie następuje koniec merytorycznej debaty. Zaczyna się pitolenie o chrześcijaństwie, miłosierdziu (co śmieszne – o chrześcijaństwie mówią wówczas najczęściej osoby twierdzące, że są ateistami).
Ci, co wcześniej pitolą o biednych matkach z małymi dziećmi, o łkających sierotkach, o przerażonych ludziach uciekających przed wojną, gdy przychodzi im zadeklarować własne zaangażowanie, w które próbują wmanewrować polskie społeczeństwo, natychmiast próbują rozmyć ewentualne konsekwencje. Przenieść odpowiedzialność za własne pomysły na innych.
Zatem mamy już klucz do rozwiązywania sporów o przyjmowanie uchodźców, imigrantów, czy jak tam jeszcze będą zwać islamską dzicz płynącą do Europy z całego świata: pytanie do chętnych do przyjmowania – ilu tych biedaków weźmiesz na swojego garba?
Roman Zieliński, fot. national.front.nz

komentarzy: 15

 1. No nie wiem, czy akurat ten argument jest dobry. Na tej samej zasadzie można byłoby zapytać kogoś, czy przyjąłby bezdomnego do swego domu. Czy to znaczy, że nie należy pomagać bezdomnym? Dom jest intymnym miejscem, do którego zapraszamy tylko wybrane osoby – rodzinę i przyjaciół. Ja bym się krępował, gdyby miał u mnie nocować zwykły znajomy, a co dopiero kloszard czy przybysz z dzikiego kraju.

  Imigrantów nie należy przyjmować z powodów polityczno-społecznych. Nie da się stworzyć spójnego społeczeństwa o jednej tożsamości poprzez najazd dużej liczby obcych. Tworzą wtedy getta, rośnie przestępczość itd. I to jest zasadniczy argument przeciwko.

 2. Nie zgadzam się,aby chętni brali „islamów”.Nie ma to,że bierze do siebie bo później wylezą od gamonia i narobią gnoju.Polska ma być wolna od najeźdźców.

 3. O islamie mówi sie w wielu aspektach. Wszyscy tu na tej tronie jesteśmy przeciw przyjmowaniu emigrantów. Lecz jest problem o którym się nie mówi. Islam pcha sie do Polski tylnymi drzwiami. Sa to związki „naszych” kobiet z islamistami. Co by nie myśleć o Niriam Shaded (ta kobieta w wielu programach jedzie merytorycznie z islamistami) poruszyła smutne zagadnienie. W tym wywiadzie podała liczbę 300 tys polskich kobiet które są (były?) w relacjach z muzułmanami. Nie chce tu rozpocząć dyskusji na temat Pani Miriam tylko zwrócić uwagę na ten problem głupich Polek ganiających za ciapatymi i konsekwencjach tego dla Polski. https://youtu.be/XnntiQyx-Dw

 4. A ile państwo ma płacić na te nieroby?!!! Domy Dziecka niedofinansowane, dzieci tylko w szkołach nie raz jadają normalny posiłek, a My mamy wziąć na siebie Pijawy, z których może 5% zechce pracować? I zaraz zaczną ściągać grono dziadków, ciotek, i innych krewnych. Zajmijmy się swoimi dziećmi. Zresztą Polska ma już uchodźców. To ponad 2mln ukraińców. Co do liczby mogę się mylić, ale dlaczego nikt o tym nie mówi? Wystarczy powiedzieć o nich, że uciekli przed wojną, i zamknie się te spasione lewacko-żydowskie ryje z UE.

  1. Ukraińcy nie są żadnymi uchodźcami! Nie uciekają przed wojną a co najwyżej przed służbą wojskową. Skuteczność poboru na Ukrainie sięga kilkunastu procent. Co zaś do rzekomej wojny, którą Ukraina rzekomo toczy z Rosją to przypominam, że te kraje nie są w stanie wojny, utrzymują ze sobą stosunki dyplomatyczne i gospodarcze, prezydent Ukrainy ma fabryki na terenie Rosji i płaci tam podatki. Co do walk, jakie Ukraina, która aspiruje do NATO i już uważa się za jego wschodnią flankę, toczy z dwiema malutkimi zbuntowanymi republikami, to sami Ukraińcy nazywają je Operacją Antyterrorystyczną (ATO) i jeśli mielibyśmy przyjmować jakichś uchodźców to z terenu tych republik bo to oni są zagrożeni i to nie przez Rosjan a przez Ukraińców. W sprawie tzw. uchodźców nie ma sensu używać takich fałszywych argumentów bo to prędzej czy później obróci się przeciwko nam. Co do dwóch milionów Ukraińców na terenie Polski to przypominam, że są tacy, którzy twierdzą, że należy sprowadzić ich co najmniej pięć milionów, ułatwić nadawanie im obywatelstwa, oferować darmowe studia i inne udogodnienia, przyjmować do polskiej armii. Niedawno pojawiła propozycja by we Wrocławiu, ze względu na liczbę Ukraińców, wprowadzić dwujęzyczność w oficjalnych komunikatach a w Krakowie wprowadzić w szkołach klasy z ukraińskim językiem wykładowym. Ukraińscy politycy twierdzą przy tym, że Polska przyjmując Ukraińców ma obowiązek(!) zapewnić im zachowanie spoistości etnicznej i kulturowej. Przy czym oficjalną doktryną państwową na Ukrainie jest zakorzeniony w antypolskości, nazistowski banderyzm. Jednym słowem za zasłoną dymną jaką jest potencjalne zagrożenie inwazją muzułmańską została dokonana całkiem realna inwazja ukraińska, której konsekwencji prawdopodobnie nie uda nam się już uniknąć a nasze dzieci i wnuki będą te decyzje opłakiwać krwawymi łzami. Nie ma się z czego cieszyć!

  2. Kolego Janwykasz, wiem to Ja, wiesz Ty, i wielu innych. Ale włącz telewizję, nawet TVP, i zaraz zobaczysz tam dramat ludzi wyrzuconych z domów, bo powstała jakaś republika, mimo rozejmu toczą się walki, nie da się normalnie rzekomo żyć, i ludzie uciekają. wielu wybiera Polskę. To są w pewnym sensie uchodźcy wojenni. Wiem że gro, to zarobkowicze, Ale jest to argument przeciwko tym łajzom z UE, bo przecież nie tylko z Syrii wieją, ale z całej Afryki za lepszym życiem na nasz koszt. tamci to uchodźcy, bo czarni, ukraińcy już nie bo biali. Zgadzam się ogólnie z Tobą, ale nie dajmy sobie pluć w twarz.

 5. Dlatego potrzebna jest ustawa taka jak w USA… Bierzesz dzikusy na ryj… Utrzymujesz, karnisz, ubierasz, leczysz i głową odpowiadasz za niego przez czas pobytu pokrywając w 100% wszelkie koszty z karami odsiadki, grzywien i kosztów sądowych włącznie… Chcesz-bierz… Bądź przykładem do naśladowania… My skontrolujemy jak to będzie wyglądać…. Dziecko kosztuje rodziców 1000 złotych miesięcznie… W tym zakup mieszkania gdzie ma pokój, prąd, gaz, woda ciepła, ogrzewanie, kanaliza czynsz, ubranie, wakacje, urodziny, gwiazdki, zajączki i inne…rocznie 12000 za 21 lat to 250 tys.. Drugie ćwierć miliona daje państwo w dotacjach, żłobkach, przedszkolach, szkołach, studiach i leczeniu… I te pół miliona jeszcze nie gwarantuje sukcesu… Bo wyrośnie ćpun, złodziej i terrorysta… Wychowanie…w kulturze pracy i tworzenia gwarantuje sukces… Więc trzeba zapytać Olejnikową, Lisa, wojewódzkiego czy Schetynę czy wyłożą po pół miliona za łeb… Czemu nie?!? Za 10 … 5 milionów…Nie stać ich ? Lis za godzinę pracy w TVP kroił po 120 tys…. Mógłby wyryczeć…?!? Nie stać go ?!? Niech ich aktywizują sportowo za drugie tyle, żeby się nie radykalizowali… Ja to popieram….

  1. Na szczęście eurokołchoz otworzył granice przed ukrami , codziennie wyjeżdża tam ich około 25 tysięcy , więc problem z nimi chyba się u nas skończy.

 6. Żydochamokomuna z Czerskiej już tak zradykalizowała postawy w zakresie przyjmowania islamskiego bydła w granice RP, ze iskra spowoduje taka rewoltę jakiej nawet Polacy w stanie wojennym nie oglądali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *