Gonimy Mistrza

Competitors take part in the Cheese Rolling event on Coopers Hill in Gloucester, southern England, May 28, 2007. The annual tradition, which is thought to date back to Roman times, draws competitors from far afield to race 200 yards (182.88 metres) down a near vertical slope in pursuit of a seven-pound (3.17kg) Double Gloucester cheese.  REUTERS/Darren Staples  (BRITAIN)

Po kolejnym słabiutkim meczu, Śląsk przegrał w Chorzowie z Ruchem 0:1. W 90 minucie spotkania Pawełek obronił rzut karny. Relacja z wyjazdu wkrótce na łamach Fana.

komentarzy: 23

 1. Może to teoria spiskowa, może wróżenie z fusów. Ale Probierz oddał się do dyspozycji zarządu, może prezio zatrudni kolegę u nas? Sposób jest idealny, trzeba wyciągnąć drużynę z kryzysu a Teddy już nie ogarnia tego.

  1. Oby coś z tego wyszło, bo osoba która obecnie jest na stanowisku trenera, delikatnie mówiąc nie ogarnia tematu. Może i piłkarzem był dobrym, ale trenera jest kiepskim.

  2. Gdyby był kiepski, to z tą drużyną nie zakwalifikowałby się do gry o Ligę Europy.
   Oczywiście zasadne jest pytanie, czy radzi sobie w dłuższym dystansie, czy ma jakieś widoki na przyszłość tak najbliższą, jak i tą bardziej odległą.
   Co by nie powiedzieć, to jest trenerem klubu, który się zwija. Sam obliczył, ze za jego kadencji odeszło 17 graczy. Gawisz to niech znika, lecz Mila (co by o nim nie powiedzieć), Marco, czy Pich to nie są ubytki jakie łatwo załatać.

  3. Problem polega na tym, iż w chwili obecnej ten trener dokłada dużą cegiełkę do tego zwijania się. Mimo wszystko uważam, że jest w tych piłkarzach potencjał, tylko trener nie potrafi z nich tego wyciągnąć. Jak widać polityka głaskania, chwalenia i wiecznego zadowolenia z gry „chłopców” nie jest dobrym rozwiązaniem.

  4. Może i tak . Mam nadzieję że pan Pawłowski w końcu się wk..wi , i wywali przysłowiową „kawę na ławę” . Masakra sięga zenitu , komentarz Redakcji bardzo trafny . Można to kapitalne zdjęcie jakoś powiększyć?.

 2. I za chwilę okaże się są kibice którzy chcą oglądać piłkę. Jakieś 40 tysięcy, które przyjadą na reprezentację, więc wyraźnie widać, że to kwestia wyników tylko i wyłącznie.

 3. Będąc nie tak dawno na zgrupowaniu przedsezonowym w Trzebnicy na treningu zauważyłem jedno” Celeban i Pawelec to są 2 piłkarze, którzy na treningach wkładają serce i walkę! Widać to zresztą w lidze… A brat pixa to leszcz będący gwiazdą samą dla siebie! Budujcie Śląsk wielki na takich ludziach właśnie , a nie na Gwiazdach jednego Sezonu…

 4. Mnie zastanawia jedno, czy piłkarze mieli odwagę podejść do kibiców po zawalonym meczu. Widać było, Celeban, Pawełek, Bartkowiak – im zależało…
  Danielewicz – to dno nie piłkarz. A Zieliński dzisiaj – pokazał jaki poziom prezentuje.

 5. A może jednak jest w tym jakiś podstęp? Śląsk sięgnie dna a i jego akcję spadną do symbolicznej złotówki i w tym momencie pseudo sponsorzy wykupią je za półdarmo, a miasto jeszcze parę lat temu chciało sprzedać Śląsk za kilkanaście milionów. Przynajmniej tak mówili jak spłacali Solorza.

  1. Śląsk nie jest spółką giełdową, a więc wyniki nie odgrywają żadnej roli w cenie akcji. Chyba, że spadnie, ale jaki to interes brać klub z niższej ligi, gdzie nie ma kasy z TV i innych bonusów canal+.

  2. Niby tak, ale jak coś chce się opylić nieswojego kolegom tanio, to trzeba pokazać, że tego nikt nie chce. Zwłaszcza jak się wyłożyło na to trochę publicznych pieniędzy.

 6. Jestem na greckim Kos, dużo tu wrocławiaków, śledzę wynik, pytają się co chwila jaki wynik…i co mam im powiedzieć? Szkoda słów, co ci pseudograjkowie wyprawiają? Z kim mamy wygrywać jak nie z Ruchem i Koroną?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *