Szczęśliwy remis

W II kolejce Ekstraklasy Śląsk zremisował w Szczecinie z Pogonią 1:1 (0:0). Bramkę na wagę remisu zdobył Robert Pich. Relacja z wyjazdu niebawem w Fanie.

komentarzy: 6

  1. 61% celnych podań po stronie Śląska. To jest statystyka kompromitująca drużyny z lig o kilka stopni niższych, a co dopiero e-klasowca! Kupie szczęścia i podobnej (nie)dyspozycji Pogoni zawdzięczamy, że skończyło się tylko remisem. W sześciu ostatnich meczach, cztery strzelone bramki i siedem straconych. To też mówi wiele.
    Zadziwiające, że z takim naprawdę dobrym składem (przynajmniej na papierze), można grać taką padlinę.

  2. Obiektywnie patrząc na stan obecny Śląska nie ma powodów do narzekania. Była dobra pozycja w tabeli dzięki czemu był też (niestety tylko) epizod w LE a teraz czas na nowy sezon, do którego Śląsk podchodzi bynajmniej nie wzmocniony…
    Nie ma co narzekać. Trener Pawłowski robi dotychczas i tak (subiektywna opinia) kawał dobrej roboty biorąc pod uwagę pionki, które ma do dyspozycji a w tym sezonie chyba nie ma co mieć wielkich aspiracji choć na tym polega urok piłki nożnej, że nie można założyć z góry braku niespodzianek…

  3. Nie na temat, ale … może byśmy wśród kibiców nakręcili atmosferę przed następnym meczem Śląska z Termaliką. Przeciwnik nie jest w ogóle atrakcyjny, ale wtedy pokażemy wszystkim, że nam chodzi wyłącznie o Śląsk, nieważne z kim gra. Mecz z Śląska z Termaliką pełna trybuna B, to byłoby bezcenne. Gdyby wszystkie portale kibicowskie Śląska podchwyciły pomysł, to może się uda. O zapełnieniu stadionu nawet nie myślę, ale jego fanatycznej części, dlaczego nie. Co Redakcja na to?

  4. Moim zdaniem nie było bardzo źle, martwi mnie jednak brak pomysłu na rozegranie piłki w ataku. Chciałbym zobaczyć Bartkowiaka przez cały mecz na 10tce, bo Machaj i Gracjar sobie nie radzą. Dankowski na prawą obronę się nie nadaje, jednak dużo lepiej wygląda na lewej. Pich trochę jeździec bez głowy ale strzela, Bila jeszcze odpali, na razie to nawet nie miał pół sytuacji, ale pamiętajmy, że napastnik żyje z podań, a my mieliśmy dwa dośrodkowania a Pogoń 20! Pawełek bez Pawełka tym razem, obrona w zestawieniu Celeban Pawelec jednak lepsza niż z Kokoszką. Hej Śląsk!

    1. Daj spokój. Pierwsza połowa to w zasadzie oblężenie pod naszą bramką. Jak zwykle po naszej stronie niemożność wymiany 4 podań bez straty. Tradycyjnie, zaczynamy grać w piłkę na 20 minut przed końcem, bo kiedy obrońcy są już lekko zjechani i nie trzymają formacji, wtedy w końcu zaczyna u nas funkcjonować wychodzenie na pozycje i kontry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *