Zły czas negocjacji

 Piłkarzom Śląska nie w smak obniżki uposażeń. Zresztą nie ma się co dziwić, kto lubi się dowiadywać, że będzie dostawać mniej kasy? A tu na dodatek w zasięgu wzroku inflacja jak się patrzy.
No, ale ostatecznie większość graczy się na obniżenie pensji zgodziła. Ale nie wszyscy.
Ci, którym to nie w smak mają pecha. Wszystkie atuty ma klub. Plan minimum, czyli uratowanie d… przed spadkiem – w zasadzie wykonany w 100%. Pozostałe mecze można powtapiać i konsekwencji już nie będzie*.
W tym momencie ze strony wkładów do koszulek brak mocnych argumentów.
Śląsk natomiast na kilka dni przed wznowieniem rozgrywek powinien być zadowolony. Przynajmniej jeśli prawdziwe są doniesienia o umorzeniach ze strony ZUS-u.
Roman Zieliński, fot.arch.

* Jeszcze może się okazać, że 42 punkty w tym roku to za mało, by wejść do ósemki. Scenariusz 4 porażek (w tym z Rakowem i Wisłą Płock) przy obecnych 36 punktach tych dwóch wymienionych drużyn, które zajmują pozycje nr 9 i 10, może jeszcze pokrzyżować plany na górną ósemkę.

https://sklepkibol.pl/pl/p/Bluza-Slask-1947/187
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 5

  1. Teoretycznie wyprzedzić nas może jeszcze wiele drużyn. Nawet zajmująca 13 miejsce Wisła Kraków wygrywając 4 spotkania przy jednoczesnych 4 porażkach Śląska wyprzedza nas o 1 punkt. Teoretycznie (podkreślam teoretycznie) jest to możliwe.
    Praktycznie – jestem spokojny o pierwszą ósemkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *