Pedał z PiS-u

 Temat wyborów zaczął sie przebijać przez informacje o pandemii, która z jednej strony jest, ale de facto jej nie ma.
Obecnie rządzący stają na głowie, żeby wybory przeprowadzić w maju. Doskonale wiedzą, że wyniki gospodarcze będą się pogarszać, i za parę miesięcy ich kandydat zostanie z problemami pustych kieszeni obywateli, co spowoduje lawinowy odpływ elektoratu. Dlatego dla nich wybory muszą się odbyć w maju.
Wiedzą, że głosowanie korespondencyjne nie przejdzie, zatem najprawdopodobniej odbędą się w dotychczasowej formule.
Jak będzie – najbliższe godziny chyba nieco rozjaśnią obraz. Po odrzuceniu przez senat możliwości wyborów korespondencyjnych wierchuszce PiS-u pali się pod siedzeniami.

PiS, który tak ostro się wypowiada o przynależności Polski do Unii, ba, ustami Dudy chciał tę przynależność wpisać do polskiej konstytucji, teraz na czas kampanii prezydenckiej obwiesza się biało-czerwonymi flagami. I nawet o tej Unii wypowie się nie najlepiej.

PiS po to by osłabić PO wskrzesił do politycznego życia SLD i wspomógł RAZEM. Dla PiS-u, tak ochoczo deklarującego się jako antykomuniści, interes Polski, jakim jest likwidacja popłuczyn komunizmu, odłożyła na bok. Ważniejsze było utrzymanie się przy władzy, czyli interes PiS. I teraz najśmieszniejsze: udający antykomunistyczną i antypedalską formację działacze Prawa i Sprawiedliwości wprowadzili do Sądu Najwyższego… pedryla. I to pedryl pościągał ze ścian portrety komunistycznych szefów Sądu Najwyższego z lat przed 1990 rokiem. Jajo nieziemskie, bowiem część obietnic PiS-u zrealizował… pedał pisowski.
degrelle, R.Zieliński, fot. DGM

https://sklepkibol.pl/pl/p/szalik-smierc-wrogom-Ojczyny-tkany/155
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 27

 1. Kancelaria praworządnego prezydenta Dudy wydała od 2015 roku 880 milionów złotych. Z naszych podatków. Teraz już wiadomo, dlaczego niektórzy mówią „nasz drogi prezydent”.

 2. Najważniejsze, że J. Kaczyński nie wzbudza nawet cienia podejrzeń o homoseksualizm, a także nikt w rządzie nigdy nie zatrudniał młodych chłopców jako wiceministrów, dyrektorów czy asystentów… uff!!

 3. Komu zależy na chaosie? Kto jest nie konsekwentny i logiczny w wypowiedziach? Kto chce końca kwarantanny ale wyborów już nie….

  1. Wybory jak najbardziej, ale w porządku konstytucyjnym (powszechne, równe, tajne i bezpośrednie). A nie wg mafijnych i pislamskich sztuczek, gierek i łapówek.
   Zresztą cały artykuł powyżej traktuje o ,,logiczności” PiSu. Inaczej.

  2. @Bater79.Konfederacja tak chce. I co w tym niekonsekwentnego i nielogicznego? Chaos powiadasz? Chaos to robi PiS na czele z Jego Wysokością Jarosławem Kaczyńskim.

 4. Homoseksualizm to choroba, spytajcie się Międlara.
  Nie potępiamy ludzi za chorobę tylko jak mówił Wojtyła, wspieramy delikatnie by wyzdrowiał lub przyjął krzyż.
  Gdyby nie Głos Tel Awiwu nikt nawet nie wiedziałby by że to homo.
  Takich gejów potrzeba na prawicy, cichych i pokornych, uczciwych fachowców w demontowaniu kasty!!

  1. @Radek
   „Takich gejów potrzeba na prawicy, cichych i pokornych, uczciwych fachowców w demontowaniu kasty!!”

   Proszę się przelogować na strony pedalskie lub lewackie.
   RZ

 5. Gdyby Głos Tel Awiwu nie napisał, że to pedał to byś nie używał takiego określenia bo byś nie wiedział o tym. Chłop się z tym nie afiszował jak Biedroń i nie narzucał nic ludziom. Pytanie kto lepszy? Nie komunistyczny pedał Zaradkiewicz czy komusza Pani Gerstorf ale hetero.

  1. Kolego @Gru kilka zdań z Twojej strony, a tyle nonsensów. Pomijam to, że P.O. Prezesa SN jest gejem, co mocno kłóci się z oficjalną linią partii, ale czy partia, która ma na sztandarach rodzinę, Polskość, swojskość musi na najważniejsze stanowisko w sądownictwie polskim wystawiać takie indywiduum? Oczywiście, możemy zamknąć oczy na ino z Onetu, na kadry z TVN czi artykuł z GW i udawać, że żyjemy w najlepszym ze światów. Ale wówczas kolega jak i nieliczni apologeci PiSlamu na Fanie idą w jasyr umysłowy kuglarza z Żoliborza. Okaleczają się dobrowolnie poprzez kastrację intelektualną. Co do forowania przez PiS osób słabych, podległych, miałkich bądź obciążonych różnymi sprawami (ot choćby pan Zaradkiewicz czy Piotrowicz) mam swoją teorię na ten temat. Po prostu takie osoby jak mgr Przyłębska i setki innych słabeuszy, dostając funkcje w aparacie Państwowym, które w normalnych naborach nigdy nie byłby ich udziałem, będą się tego systemu trzymać do końca, choćby miały popełnić największą niegodziwość.Dlatego, są sterowalne, podległe, niesamodzielne i wdzięczne dobrej woli wodza.
   Ale odnosząc się do Twojego określenia, że chłop się nie afiszował swoją orientacją. Naprawdę? A co jak nie kłótnia ze swoim partnerem i nałykanie się grzybków halucynogennych, była powodem owej sławetnej w środowisku prawniczym, peregrynacji przez pół Warszawy w kapciach i piżamie pod bramę siedziby TK?
   Ja w odróżnieniu od tych co nie znają innej narracji jak narracja prezesa i TVPiS, przeczytałem artykuł o panu sędzim, i to co mnie najbardziej uderzyło, to nie to, że jest homo (acz uśmiałem się z niefartownego wyboru matki partii), ale to,że to po prostu mściwa piz…a, która mobingowała swoich pracowników – najczęściej rodzaju męskiego. Należy zatem zapytać, dlaczego dopuszczał się takich zachowań?dlaczego wobec chłopaków? Bo nie podzielali jego oglądu na kwestie zapatrywań, albo, że byli przeciwni dopuszczeniu ówczesnego pana dyrektora do tajemnic ich ciał? No i to pytanie kolegi, ,,lepszy pedał nie komunista czy …?” jest po prostu zabawne. Z artykułu wynika, że oprócz niestabilności psychologicznej gościa cechuje parcie na stanowisko. Gdyby miał więcej lat niż ma i działałby w dobie prezes Łętowskiej, i dostałby za jej kadencji stanowisko, to byłby oddanym apologetą SLDowskim. Gdyby nie przejrzeli go na wylot Rzepliński i Stępień i forowali na stanowisko sędziego w TK, byłby oddanym POwskim żołnierzem. Ot, taki rodzaj ,,niekomunistycznego” urzędnika.
   I jeszcze co do zakładu XYZ z RZ, stawiam dolary przeciwko orzechom, że Konfederacja spuści PiS z jego obietnicami niczym podajnik wody w spłuczce pozostałości po wizycie człowieka ,,za potrzebą”.

  2. Na tak postawione pytanie odpowiedź jest jednoznaczna: pedały i komuchy do gazu. Dla białych ludzi jest ona jednoznaczna. Natomiast jak się ma dewiacja seksualna sędziego do wartości rzekomo bliskich PiS-owi? Poza tym-Gersdorf odeszła w stan spoczynku czyli była kontrkandydatem pedała, więc skąd pytanie: kto lepszy? Dlaczego usprawiedliwiasz zwykłego zboczeńca? Co z Tobą jest nie tak?

  3. UBeckie metody wkładania łap w majty , kto to powiedział ? GWno Prawda coś tam napisała po wyrzuceniu zdjęć UBeckich ścierw z SN . Burdel mama kasty odeszła , teraz czas na wybór nowego prezesa.

  4. Kolega @Czerwona Zaraza nie zrozumiał mojego wpisu, mnie nie zajmuje jakoś szczególnie pedalstwo PO Prezesa i jego partnerów oraz ich ,,rodzinne” spory.. Nazwałem je co najwyżej niefortunne pijarowo (dla PiSlamu).Mnie bardziej chodzi o te grzybki halucynogenne, o wędrówkę Warszawą po nocy w kłapciach i piżamce a przede wszystkim mobing wobec pracowników. Pozostając w poetyce kolegi:. „Burdel mamę zastąpił ciepły Kamilek”. To jest roszada na miarę dobrej zmiany.
   A co do barwnego nazewnictwa oraz plastycznego opisu otaczającej nas rzeczywistości.
   Poseł Braun (nota bene coraz bardziej podoba mi się ten gość) dzisiaj na mównicy sejmowej, zaapelował do władz, aby wypuści ludzi z kwarantanny, może wykręcą się przed Trybunałem Stanu, a min Szumowski uniknie gniewu ulicy i nie powieszą go na latarni.
   Do min spraw wewnętrznych powiedział „ministrze UBecji”. Dobre. Nieprawdaż @Czerwona Zaraza?

 6. Kwestia godzin jak PiS się skuma z Konfederacją bo jest im teraz potrzebna większość w Sejmie by wybory odbyły się w maju. Ciekawe co Konfederacja za to dostanie? Będę uważnie to śledzić…

  1. A widzisz jakiś inny scenariusz? PiS musi w maju „przepchnąć” Dudę i po odrzuceniu w Senacie potrzebna jest większość. Gowin zawalił sprawę i PiS musi się z kimś dogadać. Kukiz raczej nie wchodzi w grę, zostaje Korwin. Chyba przyjmę ten zakład, ustalamy stawkę czy o rację?

  2. @Arek
   „Konfederacji bliżej do SLD”.

   Zmień portal. Niepełnosprawnych umysłowo tu nam nie potrzeba.
   RZ

  3. Konfederacja, nie skuma się z Pisem… Podejrzewam,że będą wybory ale podwójne do sejmu i senatu i prezydenckie …
   Miał być wiekszy myk, tylko nie wyszedł….Gowin miał zostać marszałkiem sejmu, po wygaśnięciu kadencji PAD-a byłaby chwila,bezkrólewia…Gowin by wjechał do pałacu prezydenckiego na pewien moment….jeszcze dużo się wydarzy. Targowiczanie nie śpią….

  4. @Arek – „Konfederacji bliżej do SLD” – czy Ty masz pojęcie co napisałeś?
   Czasami lepiej mądrze milczeć niż głupio gadać/pisać. W przeciwnym przypadku bardzo łatwo można się skompromitować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *