Pierwsza ósemka

 Duże, a nawet bardzo duże zdobycze punktowe Śląska chyba podziałały usypiająco na decydentów we wrocławskim klubie. Niektórzy jeszcze po meczu z Cracovią, mimo porażki i to w katastrofalnym stylu, wciąż jeszcze sobie roili wizje walki o mistrzostwo Polski. W klubie natomiast widać gołym okiem, że plan minimum, czyli dostanie się do górnej ósemki, jest jednocześnie wszystkim, na czym tak naprawdę zależy.
Dowodem na potwierdzenie tej tezy byłby fakt ewentualnego podjęcia rozmów na temat odejścia z drużyny Wojciecha Golli. Jeśli Golla odejdzie, to marzenia o czymkolwiek więcej, niż owa pierwsza ósemka, można odłożyć w niebyt.
Tak się składa, że temu graczowi przyglądaliśmy się w redakcji dość dokładnie i w związku z tym zdajemy sobie sprawę z jego przydatności do zespołu w grze obronnej. Takiego zawodnika z marszu zastąpić się nie da.
Andrzej P. rys. Arek

https://sklepkibol.pl/pl/p/koszulka-POLO-Slask-1947/151
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 12

 1. Golla został, ale natychmiast po podpisaniu kontraktu doznał kontuzji, a mimo to Śląsk praktycznie jest w ósemce. Śląsk natomiast musi płacić.

 2. Klubem zawsze rządziła banda nieudaczników. Od tego są i za to biorą pieniądze, żeby wiedzieli, co w takich sytuacjach robić. A co roku, z małymi wyjątkami, do Wrocławia trafia coraz gorszy szrot. Proponuję, niech od razu zatrudnią 23 Ukraińców i problem z głowy. Będą mieli tanio, bo przecież nie o jakość tutaj chodzi. Ważne, by liczba sztuk się zgadzała.

 3. Chyba umknęła jeszcze jedna sprawa – despaxhito podobno kontuzja, Szczepan prowadzi rozmowy z Jastrzębiem( tak można wyczytać na necie) więc napad zaczyna coraz bardziej wyglądać dramatycznie

 4. Golla Maldinim nie jest. A kasa się przyda. No i takich obrońców kupić można na pęczki. Przecież. Bo ta cała liga jest j- jaka jest. Redakcjo, bez paniki. Hej Śląsk!

  1. Tak, Golla Maldinim nie jest, tak jak Ekstaraklasa nie jest Serie A.
   Natomiast pęczki to możesz kupić rzodkiewek w zieleniaku, a nie tego typu graczy jak Golla. Pewnie w Europie tak, ale na te pęczki, to trzeba mieć sporą walutę, a po kupnie wierzyć i modlić się, żeby takiemu chciało się grać a nie Gaviszować czy Vackować we Wrocławiu.
   Chyba, że nie wyczułem ironii? To pardon. .

  2. Jeżeli takich graczy można kupić na pęczki to dlaczego Legia interesuje się właśnie Wojtkiem? Chyba jednak Golla reprezentuje wyższy poziom od reszty „pęczka”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *