Posiedzimy trochę dłużej

 Do dziś fani Śląska mieli zakaz wyjazdowy, który kończył się wraz z zakończeniem tegorocznych zmagań piłkarzy, czyli na meczu z Cracovią w Krakowie. Teraz decyzją Komisji Ligi leniuchowanie zostało przedłużone o kolejne trzy wyjazdy. Do Lubina, Białegostoku i Gdyni. Do Szczecina też się nie pojedzie, gdyż tam stadion dla gości z uwagi na przebudowę i tak jest niedostępny. Zatem jak nic się nie zmieni to najbliższy wyjazd na mecz Śląska będzie miał miejsce w przedostatniej serii podstawowych spotkań, czyli na początku kwietnia. Do jakże atrakcyjnego Płocka.
Dodatkowo jeśli na którymś z meczów Śląska rozbłyśnie raca, to osoby które zaliczyły mecz z Legią z trybuny B dostaną zakaz wejścia na stadion na dwa kolejne mecze.
W sumie fajna kara. Po co chodzić na mecze, skoro można nie chodzić. Po co jeździć w wkurzać miejscowych, skoro można nie jeździć.
RZ, fot.archiwum – obrazek z trybun stadionu na pilczycach z XII 2018. Rok temu, bez żadnych zakazów, na mecz 1/8 PP Śląsk – Miedź przyszło około 1000 widzów (oficjalnie 4 razy więcej).

https://sklepkibol.pl/pl/p/naszywka-smierc-wrogom-Ojczyzny-/136
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 29

 1. Drodzy Kibice,

  Przypominamy, że w ramach protestu wobec niezrozumiałej decyzji Wojewody – spotykamy się przed meczem, by wyrazić solidarność ze wszystkimi kibicami oraz sprzeciw wobec zamykaniu naszego stadionu.

  Jak dobrze wiecie meczu Śląsk Wrocław – Lech Poznań nie obejrzymy na żywo. Decyzją Wojewody Dolnośląskiego wróciliśmy do starych czasów, kiedy na ślepo zamykano stadiony dla prawdziwych kibiców, karając wszystkich za wystąpienia jednostek. Aby tego typu sytuacje się nie powtarzały moglibyśmy coś zrobić od siebie!!!

  Proponujemy pojawienie się na parkingu przy ulicy Królewieckiej
  o godzinie 16:15. Tak, aby każdy zdążył na mecz do domu. Zrobilibyśmy zdjęcie
  przed pustym stadionem, a być może zaprosili także Media, by puściły w świat
  informacje, kto tak naprawdę został ukarany.

  My ze swojej strony na pewno wyślemy pismo do wojewody.

  Bardzo Was proszę o liczny udział w akcji i potwierdzenie
  udziału w niej.

  Stowarzyszenie „Klub Kibiców Niepełnosprawnych”
  tel.: 792-93-00-94
  http://www.kkn.wroclaw.pl

 2. Pierwsza głowa poleciała… Pan P już nie pracuje w Śląsku. To była chora sytuacja. Ciekawe czy jeszcze ktoś beknie i jak na to zareaguje Oporowska?

 3. Dodatkowo Komisja Ligi ukarała gości niedzielnego meczu, choć w pierwotnym, czwartkowym komunikacie nie znalazła się na ten temat informacja. Legia Warszawa musi zapłacić 5 000 zł kary, a kibice CWKS-u otrzymali zakaz udziału zorganizowanej grupy fanów w najbliższym meczu wyjazdowym.

 4. Dodatkowo jeśli na którymś z meczów Śląska rozbłyśnie raca, to osoby które zaliczyły mecz z Legią z trybuny B dostaną zakaz wejścia na stadion na dwa kolejne mecze.

  Górnik Zabrze we zapewne jakiś pokaz piro zrobi. ŁKS być może też. Debilstwo tej komisji jest porażające.

 5. Dziwne te żale, że Legła nie została ukarana. Trochę w stylu: „Psze Pani, a dlaczego ja dostałem 3, a Antek 5, skoro mamy to samo”. Trochę to trąca podpie*dolką, taką dziecinadą, podstawówką. Znacie mechanizmy, znacie ryzyko, znacie środowisko karzących, a jak przy chodzi co do czego to oczka szeroko otwarte. Może warto zwyczajnie przekalkulować „+” i „-” danego działania zamiast potem psioczyć. W życiu tak jest, że na akcję jest reakcja, a jej siła zależy od tego kogo ta reakcja dotyczy. Mam prośbę żebyście przestali się mazać, bo się te płacze w komentarzach nie najlepiej czyta.

 6. W internecie wojna między hardkorowymi „kij z zakazami” kontra „głupki niszczycie własny klub”.
  A prawda jest taka, że urzędnicy miejscy i tak dadzą sobie po kilkadziesiąt tysięcy złotych nagrody.

  1. Bezsensowne żale i głupie wpisy. Kibice dawnego Lecha Poznań kibicujący w ekstraklasie Amice Wronki dostali też 40 tysi do zapłaty, ale nie ma w necie wpisów pikników, którzy mają czelność ubliżać w necie, a w realu nie mają odwagi powiedzieć ani słowa. Tak popełnili błąd, ale że względu na kary, ale bo wyszła lipa wizerunkowa i dopingowa, cóż zdarza się… Pewnie gdyby wygrali z poLegłą i kolejny mecz był z ŁKS, to żali by nie było, gdyż pikniki chodzą tylko na 3 mecze – legła, amica, krety.

 7. Tymczasem rozlosowano pary 1/4 finału Pucharu Polski. Rywalem Legii Warszawa będzie Miedź Legnica. Nie interesowałem się do tej pory zakładami, ale jeżeli są zakłady dotyczące wyników losowań kolejnych rund Pucharu Polski, to nie żałowałbym pieniędzy, by postawić na jeden ze scenariuszy:
  1. w przypadku zwycięstwa GKS Tychy lub Stali Mielec zwycięzca meczu Lechia Gdańsk – Piast Gliwice nie okaże się rywalem Legii Warszawa w kolejnej rundzie,
  2. w przypadku zwycięstwa GKS Tychy lub Stali Mielec jedna z tych drużyn okaże się rywalem Legii Warszawa w kolejnej rundzie.
  Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia rozstrzygnięcia w meczu Miedź Legnica – Legia Warszawa, ale tej pierwszej większych szans nie daję. Niemniej jednak każdemu, kto postawi „1” w tym meczu życzę, by w związku z tym meczem pojawiła się konieczność ponownego stawienia się w kolekturze czy też, żeby aktywowały się po nim jakieś internetowe systemy transferu gotówki od bukamchera.

 8. Po co narzekać, że ktoś kary nie dostał? Lepiej byście się poczuli? O tym, że są faworyzowani w pewnych kręgach wiadomo nie od dziś. Ja się zastanawiam po kiego c…a były te fajerwerki? Nie jestem fanem tego typu zabaw na stadionie. Race na stadionie, fajerwerki na sylwestra – tyle w temacie! Wyjazd do Wrocławia zaklepany miałem już od dłuższego czasu, więc zamiast stadionu będzie Stare Miasto… Ave RKS&WKS!

 9. Kara nie jest za race tylko za fajerwerki, które latały nad B i dolatywały czasami do C lub waliły w dach tudzież telebim. Nie rozumiecie czy nie chcecie rozumieć?

 10. Może za krótko żyje albo mam słabe rozeznanie ale w życiu bym nie przypuszczał że za te świeczki zrobią takie zamieszanie z zamknięciem stadionu itp..

 11. Kara 2 meczy w zawieszeniu na pół roku dla wszystkich obecnych na meczu z legią na sektorze B. Tych z komisji ligi to naprawdę pojeb.ło! Pytam się jakim prawem? A co do rac ciekawe, że z Łodzi wróciliśmy z zakazem wyjazdowym a kary dla Legły nie ma.

 12. Po co ruszać temat. Takie delikatne pod… rdolenie kolegów po fachu. Takie”pse pani to on zepsuł samochodzik.” Kiedyś były zasady. I tak pod każdym postem w internecie.

  1. @tramwajarz Popieram, gdzie zniknęło między nami – Ludzie Zasad i Honoru – Tak polegli są faworyzowani, ale my nie płaczem, jak panienki!!! To My kibice Śląska zna nas cała Polska !!! Ludzie zasad i honoru!!!

  1. Nie zostali ukarani a ni finansowo ani zakazem wyjazdów,chociaż też odpalali race są równi i równiejsi jak tu nienawidzić tych słoików z ległej.Śmiech na sali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *