Mecz śmierci

 W sobotę 28 września swoją ostatnią ziemską drogę przebędzie Dariusz Brygider „Chomik“. Na meczach zaczął się pojawiać na przełomie lat 80-tych i 90-tych i wyjście na mecz było ostatnim w Jego życiu. Zginął tragicznie pod tramwajem jadąc na stadion na Pilczycach przed spotkaniem z Zagłębiem Lubin. Całe swoje 38-letnie życie mieszkał na Karłowicach. Zostawił żonę i osierocił dwoje dzieci.
Pogrzeb odbędzie się w sobotę 28 września o godzinie 10:30 na cmentarzu przy ul. Osobowickiej we Wrocławiu.
RZ, D, P, fot. Archwum rodzinne

sklepkibol.pl

komentarzy: 7

  1. Czy rodzina Chomika potrzebuje pomocy ? Redakcja Fana po kontakcie z nimi (przez bliższych znajomych lub rodzinę) będzie organizować zbiórkę ? Pamiętajmy, że my – fanatycy mamy tylko siebie na wzajem i wobec siebie bądźmy lojalni – My „żołnierze” – Bracia Śląska Wrocław. Z własnych doświadczeń wiem, że niespodziewana śmierć w rodzinie może rozwalić i na lata pogrążyć finansowo bliskich, a chłop zostawił dzieci. Mam nadzieję, że jeśli jest taka potrzeba, to pomożemy.

  2. Co do przypadkowych wypadków na i podczas meczów.
    Kto z nas ich nie doświadczył? Wyjazd, dom, chyba wszyscy to przerabialiśmy.
    Pamiętam siebie z drugoligowego sezonu. Nie dojdę, który to był mecz, myślałem, że Drwęca, kiedy Krzysiowi Szewczykowi rzeźnik przekreślił karierę, ale ten mecz był chyba bez publiczności nas Olimpijskim, a wszedłem tam pism swędem. Może Heko? Kij wie.Kilka miesięcy przed tym, albo po tym, na Olimpijskim ( to musiał być jakiś mecz pucharowy ) skakaliśmy na ławkach. Omsknęła mi się noga i… poleciałem do tyłu na pręty. To był chyba najdłuższy lot w moim życiu. Wiedziałem na co spadam, kręgosłup, brechy, już słyszałem chrzęst…
    Okazało się, że było dość zimno, więc założyłem podkoszulkę, koszulkę, bezrękawnik bluzę i coś tam, w każdym razie było tego cztery albo więcej sztuk. I dlatego dzisiaj chodzę prosto, a tak jeździłbym z KKNem. Swoją droga szacunek dla Was Panowie i Panie i dla Parusa.

  3. Wieczny odpoczynek Bracie. Bądź ze Śląskiem na Trybunie Niebo. Wyrazy szczerych kondolencji i współczucia dla rodziny. Za wcześnie Chomik, za wcześnie… Do zobaczenia „młody” na Trybunie Niebo, pozdrów Braci od nas „starych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *