Piast ma lepszego murzyna

Wybitnie nieudaną wizytę w Gliwicach zaliczyli piłkarze Śląska. Wrocławianie po słabiutkiej grze przegrali z Piastem Gliwice 0:2 (0:1). Wystarczy powiedzieć, że pierwszy celny strzał na bramkę Piasta gracze Śląska oddali dopiero w 85 minucie spotkania. Zapowiada się desperacka walka o utrzymanie.

fot. NI FO

komentarzy: 16

 1. Panowie spokojnie nie spadniemy.
  Niebawem do szatni wpadnie Prezes z Panią Prezydent i dla mobilizacji drużyny sypnie groszem i po sprawie. Bo jak się nie gra o trofea to dla kasy na pewno.

  1. Czego konkretnie stanowisko Redakcji miałoby dotyczyć? Oceny transferu, bieżącej formy, zatrudniania czarnoskórych zawodników? W pierwszym przypadku jest jeszcze dość wcześnie, miał jeden mecz lepszy, jeden gorszy, poczekajmy aż to wszystko się zbilansuje (zobaczymy czy na pozytywną czy na negatywną ocenę) na koniec sezonu.

  2. A do czego jest to Ci potrzebne???Szukasz sensacji???Możesz mieć swoje zdanie,widząc jak gra,czy jest przydatny…

 2. Przełomowa będzie 27. kolejka.
  W 25. Śląsk pilnie Jagę dwoma bramkami, a może i trzema.
  W 26. gramy z MŚiG na Łazienkowskiej, więc nikt nie będzie miał pretensji jak „wrocławianie” polegną trzema bramkami.
  Wszystko się pięknie ułoży, na górną ósemkę nawet matematycznych szans nie będzie (teraz jeszcze są). Strefa spadkowa tuż pod nami.
  Jak magistrat nie da premii pod koniec marca, to w Gdyni będzie wtopa, tak żeby premię klepnięto na początku kwietnia.
  Potem to już Robak z pomocą kolegów będzie szedł po koronę króla strzelców.
  Dziękuję, dobranoc… szkoda nerwów przy zimnej kalkulacji.
  Jak trafiłem, to Romku podasz przepis na paprykówkę, z uwzględnieniem tych etapów gdzie są możliwe błędy początkującego.

 3. Problem polega na tym co kiedyś napisał zgryźliwie a może nie, redaktor naczelny. We Wrocławiu nie ma parcia na piłkę nożną. Moje osobiste przemyślenia to :
  1. Stadion na możliwości frekwencji i poziomu ekstraklasy o połowę za duży. Wieś Warszawa ma narodowy i wydaje mi się , że również L nie zapełniła by go do rozerwania szwów.
  2. Powrót na Oporowską nie wchodzi w grę.
  3. Co dalej ? – biorąc pod uwagę trafną ale smutną opinię redakcji o desperackiej walce o utrzymanie jesteśmy w białej d…
  Nikt nie chce spaść. A takich drużyn jest 16..
  Mnie boli jedna rzecz. Takie wielkie miasto a piłkarsko od momentu zdobycia mistrza – dno. Serce mi pęka. Sztyla mnie zawodzi . Miało być łowienie talentów z niższych lig a tylko przyszła Waśniewski (sorry mistrz za Waśniewskiego) i powrót do transferów życia. Bereszyński – szrot, Mączyński – hałas , szrot , „Białas” – wiatr ale w jego oczy, szrot, Bella Donna z domu Golla – turbo szrot bez pojęcia o piłce, Tarasovs – szkoda czasu na recenzję , Iran – werwa od linii bocznej jak biegnie na murawę po zmianie, Chrapek – jakiego on używa żelu, że fryz w trakcie jak i po ten sam. Nie chce mi się dalej ich nękać. Krótka sentencja. Wolę przegrać naszymi chłopakami nawet z rezerw niż szrotami z rynku agentów szukających zajęcia dla swoich orłów , bo nawet biedronka ich nie chciała gdyż nie przeszli przez pierwszy poziom rekrutacji tzn. w której ręce miotłę dzierżyć (nikogo nie obrażając). Może nasz coach by przeprowadził trening poglądowo – psychologiczny pt. „Gramy albo w biedronce na kasie za grosze zasuwamy”. Hej Śląsk

  1. Do Magica:
   Dobrze napisał, już nawet Rafał Ziemkiewicz, który w Warszawie mieszka od lat, powiedział na antenie Radia Plus że „to duża wieś”.

 4. Na Oporowskiej był taki stary -kibic- komentator…miał powiedzenie – ” moja teściowa by szybciej biegała „…i szczególnie do naszego ” Mistrza” tu pije…Tarasovs….co on robi, ze kolejny trener się nabiera na jego „umiejętności „….i do tego Golla chyba się zaraża jego „talentem „… moja teściowa by ich dzisiaj ograła…..Masakra co cała drużyna dzisiaj prezentowała….Ale…Ja swoje !!!! Wszyscy, którzy tak fajnie zapełnili B na lubinkach…zapraszam na Jagę i dodatkowo zaproście nowych kibiców….. Hej Śląsk !!! Ciężkie życie kibica……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *