Klocek Amiki

 Po decyzji Wydziału Ligi nakładającym na trzy kluby kary zakazów wyjazdowych mogło się okazać, że najbliższy mecz we Wrocławiu już będzie okrojony z atrakcji w postaci kibiców gości.
Jednak kara zakazu trzech wyjazdów dla Amiki będzie obowiązywać już po odwiedzeniu Wrocławia. Tymczasem na Pilczycach można się spodziewać około tysiąca sympatyków z Poznania. Mecz Śląsk – Amika zostanie rozegrany w piątek 22 września o godzinie 20:30.
Natomiast Śląsk w tym sezonie zbyt często dopingowany na wyjazdach nie będzie. Po wcześniejszej serii z pustymi sektorami gości, teraz nałożone zostały kolejne sankcje w postaci zakazu wyjazdu do Niecieczy (29 września) i do Płocka (termin jeszcze nie został ustalony). Oraz dodatkowo podczas kolejnego meczu w Zabrzu, ale to albo na wiosnę w dodatkowych siedmiu spotkaniach, albo już w przyszłym sezonie.
RZ, fot. wrocławianie.info – tak licznie fani Amiki we Wrocławiu tym razem się nie stawią.

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

 

17+

komentarzy: 14

 1. Poprzez utworzenie „wrwe” stosunki na lini Poznań – Wrocław nie są już tak napięta jak chocby 2 lata temu. Nie ma ukladów, ale każdy wie o co chodzi.

  13+

  1. Fajny, ale nawet najlepsze filmy i inne tego typu akcje nie zachęcą do przychodzenia młodych do Akademii Śląska, jeśli nie będą widzieć, że wychowankowie tej Akademii, czy generalnie młodzi piłkarze będą dostawać szanse, by zagrać w pierwszej drużynie

   4+

 2. Zachęcam gniazdowego do skandowania hasła: „Niebieskie pionki jesteście Amicą Wronki”. Nic tak nie boli kartoflarzy, jak stałe przypominanie im kim są i komu kibicują.

  55+

  1. Myślę, że brzmi to żałośnie nie pięknie. Co muszą mieć fani Lecha w głowach aby od jedenastu lat dopingować Amicę nazywając ją Lechem. Żenada.

   21+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *