Wyjce i zdrajca

 Z niekłamaną satysfakcją przyglądamy się reakcji lewactwa na „akcję bilbordową”, w której w całej Polsce wystawiane są plakaty ukazujące patologię polskiego sądownictwa. Wycie, kwik, skowyt, pełne oburzenia głosy… sami nakręcają koniunkturę na przyglądanie się tym bilbordom.
Generalnie jesteśmy za wszystkimi ruchami, które mogą spowodować zmiany w wymiarze sprawiedliwości, bo z takimi sądami jakie są nam dane obecnie, daleko w kierunku normalności nie zajedziemy.
Nie dało się skazać za promowanie faszyzmu? To się ukarało za „używanie czasowników modalnych” oraz „powielanie stereotypów”.
Za spalenie kukły można dać wyrok wyższy, niż za opluwanie i hańbienie naszych symboli narodowych.
Polski (na pewno polski?) sąd w osobie sędziego Pawła Chodkowskiego (fot. poniżej) chronił zbrodniarza wojennego Zygmunta Baumana. Ten sam sąd odrzucił wszystkie wnioski dowodowe obrony oskarżonych za protestowanie przeciwko temu zbrodniarzowi.
Ale ten sam aparat sprawiedliwości potrafi być łaskawy. Jak prezydent Wrocławia Rafał D. zniszczył służbowy samochód wyjeżdżając pod tramwaj z drogi, którą nie wolno jeździć, to motorniczy był na kilkunastodniowym zwolnieniu. Normalnie w takich przypadkach sprawa ląduje w sądzie z urzędu. Tym razem prokuratora nie dopatrzyła się powodów, dla których książę z Mikstatu miałby stawać przed obliczem Temidy. Skończyło się na mandacie.
To tylko Wrocław i tylko niektóre sprawy zahaczające o politykę. Ten sam Wrocław, w którym sędzia jumał elektronikę w Koronie.
Sądownictwo jest tym elementem życia społecznego, które blokuje wszelkie zmiany w Polsce. I co z tego, że posłanka Sawicka robiła wał prywatyzacyjny na spora skalę? Sędzia uznał to za nic nie znaczącą pierdółkę. To samo będzie, jeśli przed oblicze Temidy trafią gagatki wyprowadzające z Polski miliardy złotych. Czy tam miliardy euro. Nawet, jeśli dowody będą tak widoczne, jak delegacja ciągnąca samolot OLT na lotnisku. Albo tak ukryte, jak nieistniejąca kopalnie kupione od Murzynów w Afryce, co spowodowało straty KGHM obliczane na 100 milionów dolarów.
Kasa zniknęła, winnych wszyscy znają, a ludzie z tzw. wymiaru sprawiedliwości udają idiotów.
W każdym mieście, w każdej gminie krąży całe mnóstwo opowiastek o kryciu przez mafiozów w togach wielkich „prywatyzatorów” i pomniejszych cwaniaczków w białych kołnierzykach.
Dlatego fajnie wygląda kwik ryjów odrywanych od koryta.

Gorsza replika Bolka
Bilbordy nie tylko miały pokazać społeczeństwu sędziowskie wałki. Miały również wywrzeć nacisk jednej frakcji PiS, tej dążącej do zmian, na drugą, prezydencką, dążącą do uniezależnienia się od Kaczyńskiego. To widzi każdy troszkę lepiej zorientowany w rodzimej polityce.
To wywieranie nacisku świadczy z kolei o tym, że rozdźwięk między obozem prezydenckim a kierownictwem PiS jest dość silny.
Kaczor, co by o nim nie powiedzieć, dąży do zmian w Polsce. Czyt jest narodowcem – tu można mieć wątpliwości, a przynajmniej skrajni narodowcy twierdzą, że mu do tego daleko. Natomiast niewątpliwie jest socjalistą, zatem program PiS można określić jako pół-narodowosocjalistyczny. Co zalatuje chichotem historii.
Na pewno jego reforma sądownictwa ma się przysłużyć rozbiciu mafijnej struktury rozkradającej Polskę.
Na opór trafił w najmniej spodziewanym miejscu – w pałacu prezydenckim. Duda odwalił numer wywracający całą strategię dochodzenia do zmian w naszym kraju.
Jakie są motywy Dudusia?
Na pewno postraszyli go totalniacy tym, że za Trybunał Konstytucyjny postawią go pod Trybunał Stanu.
Na pewno przestraszył się lipcowych protestów z tupiącymi w barierki. Podobne były początki demonstracji w Rumunii i Bułgarii. Tam podobne protesty zmiotły tamtejsze rządy.
Na pewno nagadali mu swoich mądrości kukizowcy, bo tuż po rozmowie z nimi powstał jego projekt 3/5.
Na pewno coś mu obiecała Merkel, bo tuż po jej telefonie zapowiedział zawetowanie ustaw.
Na pewno o paru czynnikach nie wiemy, i prawdopodobnie o części z nich nie dowiemy się nigdy.
Natomiast na pewno w głowie Dudusia zalęgła się myśl o zdradzie.
Duduś fantastycznie gada, lecz, niestety, jest robiony miękką fają. Nie to co Macierewicz, mający gdzieś opinie ludzi, którzy się z nim nie zgadzają.
W którą stronę Duduś pokieruje Polskę okaże się na dniach, gdy światło dzienne ujrzą jego projekty ustaw o sądownictwie.
Osobiście wątpię, by te propozycje okazały się takie, którymi można zmienić to, co w polskich sądach jest najgorsze.
Obym się pomylił
Roman Zieliński. Krzysztof P, fot. tematy, wroclawianie,info, nienamojenerwy.pl

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

31+

komentarzy: 15

 1. PiS to taka współczesna Sanacja przynajmniej za taka chcieli uchodzić swego czasu z ta tylko różnicą że II RP była prawdziwie niezależna a dziś chcą być częścią tworu pod nazwą UE. Z kolei narodowcy mają niewiele do powiedzenia na dzień dzisiejszy zresztą ledwo ich kilku weszło do sejmu i już ich pewien muzyk skutecznie skłócił. Wielkiej Polski nie wywalczy się w demokracji liberalnej zresztą już przedwojenni nacjonaliści to zaczeli rozumieć tworząc OWP pod skrzydłami Dmowskiego. Czy to PIS czy PO jedni i drudzy są częścią układu pookrągłostołowego a więc błędem jest nazywanie Kaczyńskiego narodowcem w ten sposób obraża się tych przedwojennych którzy byli prawdziwa elita intelektualna narodu a jak zaszła potrzeba to nie wahali się załatwić spraw w sposób mało poprawny mówiąc delikatnie. Tacy ludzie właśnie tworzyli NSZ najbardziej niezłomną i bezkompromisowa formacje w dziejach Polski. My nadal jako naród cierpimy na brak elit z prawdziwego zdarzenia.

  16+

 2. Dla mnie Duda robi świetną robotę dla Jarka i całego PiSu. Jest niby tym głosem rozsądku, który po części łagodzi wizerunek obecnego rządu. Dzięki temu poparcie PiSowi nie spada mimo, że media są im, delikatnie mówiąc, bardzo nieprzychylne. Tak na prawdę nie da się wszystkiego załatwić metodami Macierawicza, przynajmniej nie od razu i nie dopóki tak silny głos ma TVN i Gazeta. Myślę, że stopniowo opór będzie się kruszył, a wtedy będzie można dokończyć to co się zaczęło.
  Gdyby nie Duda, KODomici i inni dewianci dalej by szczuli ludzi do wychodzenia na ulice. A tak dzięki Dudzie temat został trochę uciszony. Przyjdzie czas, gdy wróci ustawa o sądach a wtedy na spokojnie zostanie wprowadzona.

  21+

  1. O jakich mediach nieprzychylnych tu piszesz- TVN-y, POLSAT-y , Głosy Tel Awiwu (znane jako Gówno Prawda), które są kłamliwym lewacki wyciem.

   4+

  1. Tylko że ona dawniej pod skrzydłami Mosadu oprowadzała żydowskie bachory po Krakowie mówiąc im że to należało do ich przodków i niedługo będzie należeć z powrotem do nich.

   1+

  1. Gdyby nie to, że jesteś tu częstym komentatorem, to twój wpis poleciałby do kosza bez żadnego uzasadnienia.
   Jak sam piszesz, czytasz wszystko, od lewa do prawa. I z tym jest pewien problem.
   Unaocznię Ci go.
   Załóżmy, że ktoś zacznie wypisywać o Tobie, że jesteś (tu możesz sobie wpisać dowolne oszczerstwa czy inwektywy – złodziej, pedał, konfident, cokolwiek). Czy to oznacza, że trzeba się zastanawiać kim Ty jesteś, czy raczej trzeba myśleć kim jest autor owych opinii?
   Przytoczyłes przykład książki o Macierewiczu, którą napisał były (były?) ćpun, aktualny skandalista, i zastanawiasz się, czy jest to publikacja zawierająca odrobinę prawdy. Na tej podstawie chciałbyś wyp…rzucić Macierewicza. Mechanizm podobny jak w przypadku Szeremietiewa czy rządu Jana Olszewskiego.
   Porównujesz ekipę PiS do PO.
   Nie ma żadnego porównania. Choć w PiS znajdziesz niejednego gagatka, lecz PO kradła systemowo.
   Niestety, z Twojego wpisu wyziera to, czego chcą w TVN-ie. By po ekipie złodziejskiej, która z tegoż złodziejstwa zrobiła oś działania swojej formacji kolejną ekipę rozliczać kategoriami najostrzejszych represji za najmniejsze uchybienia.
   Można się tego domagać? Można. Czy to jest etyczne, zwłaszcza, gdy oceniając poprzednią ekipę wciąż stosuje się zupełnie inne kryteria?
   Odpowiedź musisz dać sobie sam.
   RZ

   32+

  2. A. Macierewicz przez wiele lat był kolegą a nawet przyjacielem Aarona Szechtera .Po 89 roku ich drogi się rozeszły i stanęli po dwóch stronach barykady. Co prawda nie czytałem prozy narkomana – heroinisty, ale wnioskuję , ze jeżeli pan Antoni był uwikłany przed 89 w kontakty z ruskimi służbami – to logiczne jest że pan Aaron jest także umoczony ?

   15+

 3. Co robią lewaki, jak to Kukiz określił „MTJT”…. (Merkel, Timermans, Junker, Tusk…. ja bym do tego dodał jeszcze Schulza i Bieńkoswką, wyjątkowo bezczelną babę, do pokoju której wycieczki lobbystów w Brukseli zwiększyły się 4-krotnie….)? Zabierał bym obywatelstwa i dawał paszporty unijne. Na początku wydrukowali wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE, który odrzucił veto Węgier i Słowacji do zarządzenia unijnego o relokacji „nietykalnych”…. więc świętują teraz „Ustawkę” strasząc karami finansowymi i zabieraniem nieruchomości pozostających poza granicami Węgier na poczet spłaty kar…. 100% sk…stwo. Teraz wysłali komisję do zbadania przepływu środków unijnych przydzielanych w ramach dotacji…. i już jest afera…. bo komisja stwierdziła to co klepie na salonach opozycja… że Orban to skorumpowany złodziej…..
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wegrzy-oburzeni-bo-unia-znalazla-u-nich-slady-korupcji/sndmhl5
  bo idą wybory….a każdy ma w swoich szeregach pederastów, Schetynów , kopaczy i Borysów Budków…zakompleksionych pieniących się, łysiejących kurdupli z wadą wymowy, postawy. Kompletne hieny … czyli scenariusz jak u nas… i w USA…
  Pamiętasz jak prezes MFW Dominik Strauss-Kahn poleciał do Stanów, żeby zobaczyć na własne oczy ile USA ma rezerw w złocie składowanych w Fort Knox… szybko wkręcili go w aferę… ściągnęli ze stanowiska… podmienili na innego…. a na końcu okazało się, że „poszkodowana muzułmanka” odwołała zeznania…. następny prezes już nie chciał sprawdzać stanu Amerykańskich rezerw złota. 100% bydła….nie pomogło to…że Dominik Strauss-KaHn był Żydem….
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/czlowiek-legenda-oskarzony-o-probe-gwaltu/jett85n
  Puki Soros nie padnie będzie finansował inżynierię Genetyczną…. Węgierski Żyd, który przeżył II WŚ i pogardzał tymi Żydami co dali się zabić bo cyt:….” nie zadbali o swoją przyszłość i nie kupili sobie dokumentów..”
  Tak samo będą działać na zgubę Polski… jak to twierdził Mao Zedong… „Wy macie rację a my mamy karabiny”.
  Nie liczy się zatem to kto ma rację….wyrok ze Strasburga był do przewidzenia… nieważne, że codziennie jakiś Islamski kretyn cofnięty wiarą do ery kamienia łupanego podrzyna gardła, oblewa kwasem czy się wysadza…. oni na siłę chcą nam wcisnąć bydło, żeby zdestabilizować kraj i rozpocząć w nim wojnę albo w ramach prac nad inżynierią genetyczną stworzyć bydło, które będzie bezmózgowiem świata… wynajmować kupować fast food… i kopulować…. Ekstremalny kapitalizm przechodzący płynnie w czysty Trockizm…dobre co ? Trockizm którego nawet nie była w stanie przetrawić rosyjska bolszewicka machina…. bo Trocki był na lewo od kursu wczesnego Stalinizmu….Koło się zamyka… być takim twardym kapitalistą, żeby zostać ekstremalnym komunistą… czyli to tak jakby lecieć z Polski na zachód i po okrążeniu globu wrócić od wschodu….natura jest nieubłagana… każdy ekstremizm to wynaturzenie….dlatego musi upaść bo natura toleruje tylko równowagę…. nie równość… równowagę !
  Bądźmy dobrej myśli i działajmy używając mózgów, żeby nie dać się ogłupić… Kaczor chyba zdaje sobie sprawę jakim bagnem jest UE więc zawczasu zażąda z Żydkami odszkodowań, żeby nam niemieckie lewackie świnie nie naliczyły z odsetkami kar za „brak solidarności w UE”… Orban jest w czarnej dupie bo on nie ma czego zażądać … Węgry były tak jak Słowacja sojusznikiem III Rzeszy…. dlatego ich siłą jest znany wszystkim opór… A co na to szkopy…”z Alternatywy”
  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/519536,alternatywa-dla-niemiec-uchwalila-program-odrzucajacy-islam-i-wielokulturowosc.html
  Popierać ich czy nie…? Żeby za dużo nie urośli w siłę…dla Polski narodowo-socjalistycznej… najlepiej jest by sąsiedzi wplatani byli w przewlekłe walki… czego i Ukraińcom i Niemcom z całego serca życzę…taka sprawiedliwość dziejowa.

  23+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *