Śląsk w piątce!

 No to wreszcie coś wiemy. W regionalnej telewizji w programie „Rozmowa Faktów” red. Paweł Wilk przepytywał prezesa Śląska Michała Bobowca. Dowiedzieliśmy się między innymi, że prezes to naprawdę wesoły facet. Redaktor wyciągnął mu, że zarzekał się, iż jeśli nie dojdzie do porozumienia z Grzegorzem Ślakiem, to składa dymisję. Według Bobowca do porozumienia doszło, tyle, że Ślak się z niego nie wywiązał. Rewelacyjna interpretacja.
Równie wesoło zachował się Bobowiec, szef spółki zarządzanej przez miasto, gdy na sugestię, że Śląsk ma w postaci Rady Miasta Wrocławia krowę dojną, stwierdził iż chce oddzielenia sportu od polityki.
Na szczęście oprócz konwencji kabaretowej była też rozmowa na poważnie i w czasie gdy żarty odłożono na bok prezes zadeklarował publicznie walkę piłkarzy Śląska o pierwszą piątkę rozgrywek.
RZ, AP, fot. wroclaw.naszemiasto.pl

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

26+

komentarzy: 7

  1. A co nam da piąta pozycja??? Nic. Ale rozumiem, że jak będzie piąte miejsce, to wszyscy będą zadowoleni, będą premie, bo w końcu cel główny został osiągnięty.

    18+

    1. Podejrzewam, że jednak coś da, bo oprócz wypłacenia sobie premii za osiągnięty cel, będą też pieniądze od Canal+ i Ekstraklasy SA (każde miejsce jest „punktowane”, im wyżej w tabeli, tym większe pieniądze), a grając w europejskich pucharach i odpadając w jednej z pierwszych rund, to żadnych kokosów od UEFA, ale koszty związane z wyjazdami do egzotycznych krajów i chaos w przygotowaniach do kolejnego sezonu. Pieniądze od wyżej wymienionych mogą tego nie zrekompensować. Na obecnym poziomie organizacyjnym, gra w europejskich pucharach może być dla Śląska przysłowiową kulą u nogi i nikt za bardzo nie będzie tym zainteresowany.

      13+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *