Najazd na Wisłę

 Nasza była zgoda znów znalazła się w centrum zainteresowania Polski. I to nie tylko tej kibolskiej.
Tematem dnia zapewne będzie to, co wydarzyło się w Krakowie, gdzie do siedziby Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków wdepnęło kilkudziesięciu antyterrorystów. Komunikaty wydawane przez policę są oględne, niektóre wręcz bagatelizujące całą sprawę. Co nie zmienia faktu, że taki najazd na jakikolwiek klub związany z piłką nożną w historii jeszcze się nie zdarzył.
BZ, fot. diretcamp

PS. Stosunki na linii Wrocław – Kraków nie są treścią tego artykułu, dlatego znakomita większość komentarzy dotykających tego wątku wylądowały w koszu.

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

26+

komentarzy: 10

  1. Apropos Wisły to mimo „zgody/układu” zwał jak zwał z Ruchem na stadionie ciągle są gwizdy podczas pozdrawania ruchu czy Widzewa. I zastanawia mnie czy te gwizdy ucichną czy układ się rozpadnie a może nadal będzie status quo?

    45+

    1. Ale co nas to obchodzi że są gwizdy? Tak jak redaktor naczelny kiedyś wspomniał: „nie ma i nie będzie demokracji na trybunach”

      15+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *