Dla „Śledzia”

(AKTUALIZACJA) W Gdańsku i we Wrocławiu w najbliższą środę 13 września o godzinie 18:30 odbędą się legalne demonstracje poparcia dla Grzegorza „Śledzia”, kibica Lechii Gdańsk pobitego przez duńską policję. W Gdańsku odbędzie się na Długim Targu 1-7, gdzie kiedyś mieścił się konsulat Danii. We Wrocławiu demonstracja odbędzie się w Rynku 7B (naprzeciw fontanny), gdzie obecnie znajduje się duński konsulat.
Duńczycy to nie jedyni adresaci niezadowolenia. Także polskie władze, które nie dość stanowczo reagują na wydarzenia, w których poza granicami Polski poszkodowani są polscy obywatele. Zwłaszcza, gdy poszkodowani to kibice, o czym doskonale wiedzą ci fani polskich klubów, którzy jeżdżą za swoją drużyną na mecze europejskich pucharów.
P-NR, RZ, fot. NI-FO

UWAGA !!! Wiadomość z ostatniej chwili; demonstracja w Gdańsku została odwołana. We Wrocławiu się odbędzie.

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia. Jednym z „wykoszonych” przez ten portal artykułów z naszej strony jest ten informujący o wydarzeniach, jakie miały miejsce w Danii.

35+

komentarzy: 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *