Nie to samo?

 Po meczu kadry z Kazachami na Fanie rozgorzała dyskusja na temat, czy sędzia słusznie nie uznał bramki dla Kazachów.
Przypomnijmy: gol padł po strzale z dystansu, lecz jeden z piłkarzy gości swoją obecnością stojąc poza linią obrony utrudniał bramkarzowi Fabiańskiemu widzenie tego, co przed nim.
Sędzia bramki nie uznał.
W meczu Cracovia – Jagiellonia przy stanie 1-0 dla miejscowych piłkarz gości strzela z dystansu. Jeden z jego kolegów stojąc przed bramkarzem na pozycji spalonej ronił zamieszanie.
Tym razem arbiter gola uznał.
To dla tych wszystkich, którzy z taką stanowczością twierdzili, że nieuznanie gola dla Kazachów to czysta formalność.
AP, rys. sportowe fakty

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

21+

komentarzy: 4

 1. AP jako autor artykułu pisząc w tym tonie na siłę próbuje zdyskredytować.
  Sytuację w meczu z Kazachstanem można było zinterpretować na dwa sposoby. Sędzia uznał, że był spalony i ta decyzja się broni. Żałujesz, że decyzja w sytuacji dwuznacznej została zinterpretowana na naszą korzyść?

  3+

  1. Cenne słowa „Sędzia uznał, że był spalony…”
   Część osób komentujących tę sytuację uznała, że był to jego obowiązek.
   Tymczasem mam takie przypuszczenie, że gdyby ten sam mecz odbywał się nie w Warszawie, lecz w Astanie, to ta sytuacja zostałaby zinterpretowana inaczej. Przypadek z meczu Cracovia – Jagiellonia mnie w tym podejrzeniu utwierdził.
   A przypomnę, że ten nieuznany gol dla Kazachów padł przy stanie 1-0 i mógł w sposób decydujący wpłynąć na końcowy rezultat spotkania.
   AP

   8+

 2. Tak. Niemal to samo, a nawet Sheridan bardziej przeszkadzał w interwencji bramkarzowi Cracovii, bo niemal do końca bramkarz nie widział piłki. Tylko, że tym razem sędzia popełnił błąd. Zatem artykuł nie powinien atakować tych, którzy przy okazji meczu z Kazachami mieli rację, bonnie oni się mylą. Oba gole nie powinny być uznane.

  19+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *