Ruska z bańki

O dopingu, chuligance, gangsterach, narkomanii i wychodzeniu z tego nałogu, ale też o pracy dziennikarza, a także sporo ciekawego o polskiej polityce na Ukrainie. No i zobaczyć dziennikarza, który skutecznie wali Ruska „z bańki” to również nie jest coś, co można zobaczyć na zbyt często.
Ciekawym rozmówcą w kolejnym odcinku „Wywiadu z chuliganem” jest były młynowy Cracovii Wojciech Mucha.
Cracovia to nigdy nie była nasza bajka, ale posłuchać warto nie tylko dlatego, że Kraków do niedawna był dla nas fajnym, choć groźnym miastem. Wywiad do obejrzenia tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=w3a7fJjRfGw

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

31+

Users who have LIKED this post:

 • avatar

komentarzy: 8

  1. I tak ma być! Kibic nie poddaje się obowiązującym konwencjom modowym jak jakaś Kasia Tusk. Za pięć lat skarpetki w sandałach to może być szczyt elegancji, jeśli moda się zmieni. I to my musimy arogancko narzucać konformistycznemu stadu nasze reguły. Mam skarpetki do sandałów i włosy w uszach, które są zajebiste, a kto tego nie popiera, niech wie, że nie cofnę się w ich obronie! Cały popkulturowy, plastikowy szajs zostanie wyparty na śmietnik przez moje skarpetki.

   5+

 1. Dlatego jeśli ktoś się wybiera do Rosji na MŚ to radzę Szlifować Formę będzie się działo.Znajomy który bardzo dobrze zna scenę Hoo w Rosji i ma tam parę znajomków twierdzi że Najbardziej liczą na nas Polaków i dopiero Chorwatów, Serbów bo resztę uważają za pokarm dla rybek…

  12+

  1. Najpierw nasze orły muszą tam awansować, co nie jest takie oczywiste. Tym bardziej, że w Erewaniu od zawsze mieliśmy pod górkę.

   6+

  2. Dobrze wiesz, że na mecze to pojadą w 99% kibice nie związani z bojówkami i jak będą szlifować formę, to raczej do picia wódki, a nie do bitki.

   4+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *