Kogoś coś boli

 Pod naszymi artykułami ostatnio jest niemal zawsze dajemy uwagę, by nie opierać się na pewnym portalu społecznościowym i lepiej jest zaglądać na stronę bezpośrednio. Bo fejsy raz na jakiś czas coś wyrzucają, cenzurują, wymazują. O dziwo – najczęściej wpisy o lewakach.
Tym razem do kosza poszły wszystkie (chyba wszystkie) wpisy, które pokazywały filmik z pobicia Grześka z Sopotu pod stadionem w Kopenhadze przez duńskich milicjantów. W tym artykuł na naszej stronie.
Dlatego prosimy o zajrzenie bezpośrednio na stronę (http://fanatik.ogicom.pl/) bo tam dziś (5 09 2017) wieczorem znajdziecie informację o tym, kogo zaangażowaliśmy w działania w Jego sprawie oraz parę innych rzeczy o tej sprawie. Ponieważ pewnie ten artykuł też długo nie powisi, zatem prośba do wszystkich tych spośród Was, by informować Waszych znajomych o tym fakcie.
P-NR, RZ, fot. vtipna tricka

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

29+

komentarzy: 6

  1. Wylogowałem się około roku temu i muszę przyznać że jestem o wiele zdrowszy psychicznie. Fakt że było wszystko w jednym miejscu i wszelkie info dawało pewien komfort, ale głupota i życie fejsem niektórych ludzi przeważyło moją decyzję. Teraz żeby się dowiedzieć o czymś co mnie interesuje trzeba się trochę natrudzić… ale warto… polecam

    6+

  2. Bobek to jest nas 2, Tez nie mam zbuka i żyje. Kto jeszcze nie ma? Co do tego pałkowego to jakieś takie mam przeczucie ze on to chyba podpalany jest. Jakiś Achmed może? Bo jakoś tak dziwnie mocno go lewactwo broni. Ale nie wiem.

    15+

  3. Ja się wykreśliłem z gejsbuka,gdy zgłosiłem profil,który założył jakiś pedał,na którym obrażał Żołnierzy Wyklętych i wychwalał armię czerwoną. Odpisano mi,że nie zauważyli nic złego,więc im odpisałem co myślę ( nie przejdzie przez cenzurę Fana) i się eksmitowałem z tego lewackiego portalu

    7+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *