No to rasizm

 Spedalone organizacje piłkarskie takie jak FIFA szermują hasłem „No to racism” mające propagować równość i braterstwo. Wszystko jest w porządku dopóki ktoś mówi Murzynowi, że jest Murzynem. Oooo, wówczas jest krzyk różnych „Nigdy Więcej” czy kryminalistów z „ośrodków monitorowania ksenofobii”.
W Danii dyskryminowano Polaków ze względu na kraj pochodzenia. Najpierw przyjęto od naszych rodaków pieniądze za wejściówki na mecz w ramach eliminacji do mistrzostw świata, następnie ogłoszono, że na te wejściówki nie mogą wchodzić… Polacy.
To jeszcze nic. Wokół stadionu duńska policja urządzała sobie polowania na Polaków. Kibic Lechii Gdańsk widoczny na zdjęciu do tego artykułu do grzecznych nigdy nie należał, zatem można by sądzić, że jego twierdzenie, iż „w niczym nie brał udziału i został zaatakowany przechodząc obok jakiejś przepychanki” jest naciągane, ale na szczęście jest film z całego zdarzenia.
Jest też prośba do Was od jego dziewczyny, by ten filmik udostępniać.
Tu link do twittera, gdzie filmik można obejrzeć:
https://twitter.com/aneczka07/status/904336149040201728
Murzyn jest dobry, bo to Murzyn. Nawet jak gwałci Polki na plaży we Włoszech. Nawet jak twierdzi, że ma 20 lat, choć na oko widać, że ma 40 (Olisadebe, Imeh i ten junior z Lazio oraz setki innych). Natomiast kibic jest ludzkim podgatunkiem i jego hasło „no to racism” nie dotyczy. A kibica z Polski nie dotyczy w szczególności.
Sprawą pobicia „Ś”, który dodatkowo dostał 26 dni aresztu zainteresował się europoseł Ryszard Czarnecki.
RZ, fot. A

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

30+

komentarzy: 19

 1. Jaki ” Ś ” Redakcjo? Trzeba być konsekwentnym. Wg Waszej nomenklatury był to ” Sympatyzujący z Gdańską Lechią Kibic Reprezentacji PZPN „. I nie skatowali go za to, że jest Polakiem, pojechał kibicować Polsce i jej Reprezentacji, śpiewać Nasz Hymn. On pojechał na Kadrę PZPN. Koniecznie wyjaśnijcie to też jego dziewczynie, że oboje pojechali wspierać Kadrę PZPN.
  A teraz już bez szydery. Pies to pies, niezależnie od narodowości. Pałka w ręce, gaz i bezpieczny kask na głowie, więc jest odważny. Jeden na jednego podkuliłby ogon. Po prostu psia mentalność. Mam nadzieję, że skur..ele zostaną surowo ukarani. A „Ś ” wywalczy duże odszkodowanie.
  Co do rasizmu i lewackiego poprawnego politycznie zachowania. W USA zmieniają i fałszują historię kraju. Usuwają i niszczą pomniki konfederackich bohaterów Wojny Secesyjnej. Pod hasłem walki z rasizmem. Absurd jest tak wielki, że jedno z kin usunęło z festiwalu puszczane od ponad 30 lat ” Przeminęło z wiatrem „, bo… film promuje rasizm.

  34+

 2. Byłem, widziałem na żywo w Kopenhadadze co się działo…oczywiście na stadion nie wszedłem…
  Mam nadzieję, że przy okazji najbliższego starcia Danii z Polską ( klub czy reprezentacja) potraktujemy ich tak jak oni Polakow w Kopenhadze. Sami prowokowali zamiesznia nie wpuszczaniem ludzi na stadion…sami prosili się o zamieszanie.

  3+

 3. Rasizm wg zidiociałego lewactwa jest tylko w stosunku do kolorowych i dewiantów normalnych białych nie dotyczy. W Dani przed Bożym Narodzeniem zrezygnowali z ustawiania w miastach tradycyjnych choinek „aby nie obrażać uczuć islamistów” – paranoja osiąga szczyty.

  46+

 4. Ja nie wiem czy Wy nie jeździcie za granicę? Po akcji w Sewilli (oklep od policji, nie od lewaków), akcji w Kopenhadze proponuję jeszcze wybrać się do Francji i powalczyć z tamtejszą policją. Będzie płacz i lament. Myślicie naprawdę, że jak nasi w niebieskich mundurach teraz boją się podnieść rękę na prawilnych Polaków, to w Europie też? To ja uprzedzam – nie, tak nie jest, a policja w kilku „lewackich” krajach słynie z brutalności (np. Hiszpania, Francja, Portugalia). Jak powiedzą tak ma być, koniec kropka, jak nie to łomot. Dobre czy złe – nie oceniam.

  15+

  1. Jeżeli tak podchodzą do każdego, to może być zrozumiałe. W Dobie buum-buum, ciach-ciach czy tam wruuuuum, da się takie podejście zrozumieć – lepiej zapobiegać niż leczyć.
   Problem w tym, że nie każdemu nakazują i nie każdego leją. Bo przecież wszyscy są sobie równi, ale niektórzy są równiejsi, takie orwelowskie podejście mają. Nie wynika ono z oczytania, ale z jego braku.

   9+

 5. Pewnie w duńskiej milicji służą same pedały , lesby i inne osobniki mające problem z orientacją , stąd takie zezwierzęcenie i nienawiść . Podobną sytuację miała delegacja Zawiszy , Tych i Łks ‚u ,ale 40 chłopa to nie 1 z dziewczyną…. Mam nadzieję,że przyszłe manewry Wojska Polskiego odbędą się na ulicach Kopenhagi.

  39+

 6. Szkoda chłopaka. A co na to pzpn i MSZ? Raz, że powinni zareagować na bezzasadne zatrzymanie (wręcz sprowokowanie incydentu przez służby) poprzez zawiadomienie tamtejszej prokuratury o przekroczeniu uprawnień przez duńskie służby, a dwa, zażądać od fifa ukarania federacji duńskiej, zwrotu wszystkim za bilety i odszkodowania za zaistniała sytuację.

  28+

  1. MSZ zareagował ze swoim odpowiednikiem w Danii, zadając wyjaśnień podają juz portale. Natomiast konsulat ponoć jest w kontakcie z rodziną pobitego.

   7+

 7. Gdyby na jego miejscu znalazł się jakiś Mohamed,czy inny murzyn,to podniósł by się ryk przeciwników „rasizmu”,”faszyzmu” i innych przygłupów.A mundurowa menda który to zrobił,wyleciał by z roboty na pysk szybciuteńko.Mam nadzieję że nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń( bo wnioskując ze zdjęcia wygląda to dość fatalnie),oraz że wstawiennictwo Czarneckiego odniesie skutek,i szybko pojawi się w Polsce i rodzinnym domu,cały i zdrowy.W ogóle to niezłe cyrki były z biletami słyszałem.Pieprzony gang Olsena.

  30+

  1. Kanada zaraz po nich otwiera burdel dla zoo-ofiili… Lewacka zwyrodnialska POprawność POlityczna nie zna granic… Gang Olsena przewraca się w grobie…

   31+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *