Pogrzebu nie będzie

 Jak tu poważną sprawę przedstawić poważnie, skoro robi wrażenie… jaj z pogrzebu? Zacznijmy od faktu: planowany na wtorek 29 sierpnia pogrzeb naszego kolegi Bogdana Hettnera „Bogusia Winiucho” odbędzie w innym terminie. Nastąpiła zmiana, z uwagi na pewne ustalenia rodzinne.
Prawdę powiedziawszy z czymś takim jeszcze się nie spotkaliśmy. Cóż, Bogdan żył na wesoło, to i przy jego pogrzebie nie może obyć się bez dziwnych akcentów.
RZ, rys. palecserdeczny.wordpress.com – ma się skojarzyć z pustą trumną.

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

2+

komentarzy: 6

  1. Kiedyś już była sytuacja, że nie miał kto z rodziny zmarłego kibica, ani środków, ani chęci do zorganizowania pochówku, zaraz nastąpiła zrzuta i się udało godnie pożegnać kolege..

    5+

  2. Może jednak rodzina chce by pogrzeb odbył się w kameralnym, rodzinnym gronie i dlatego została przekazana kibicom Śląska taka wiadomość a po kilku dniach okaże się że jest już dawno po pogrzebie. Boguś by chciał ale widocznie rodzina nie chce tłumów i blasku rac, może warto to uszanować?

    3+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *