Jednak inaczej

 Podczas, gdy jedni korzystając z zakazów wyjazdowych robią sobie turnieje fanklubowe, inni leją się na autostradach, co bardziej przyciąga uwagę świata kibicowskiego.
Bójkę na autostradzie media musiały odnotować, bo jej skutki odczuło kilka tysięcy osób, które utknęły na parę godzin w gigantycznym korku.
Ostatnio sami sobie zadajemy pytanie, czym się różni podejście milicji do kibiców za czasów PO do tego, co się dzieje teraz. No to chyba właśnie mamy odpowiedź.
Gdy dwa lata temu kibic Górnika Zabrze został postrzelony z broni gładkolufowej, to nikt nawet się nie zająknął o możliwości przekroczenia uprawnień przez strzelającego. Choć postrzelony Dawid tego trafienia nie przeżył.
Teraz jeszcze nie było wiadomo o rannych, a w mediach (tych antyrządowych) już coś wspominano o działaniach prokuratorskich mających stwierdzić, czy akcja mundurowych była zasadna.
Oczywiście, nie łudźmy się. W konflikcie hoolsów z milicją żadna władza nie stanie po stronie kiboli. Nie łudźmy się również, że ta widoczna zmiana medialna będzie miała większy wpływ na końcowe ustalenia. I nie wmawiajmy sobie, że „jest jakby praworządniej” z uwagi na zmianę ekipy rządzących. To raczej dowód na to, że kampanie partii opozycyjnych przynoszą skutek w postaci mniejszego zaufania do mundurowych.
Za PO i wcześniej było ono bezwarunkowe.
RZ, K-K, fot. Nowiny Gliwickie – zdjęcie z pogrzebu śp. Dawida z Knurowa jaki miał miejsce w 2015 roku.

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

27+

komentarzy: 7

 1. Bo do władzy komuś z prawą ręką bardzo ciężko dojść ,każdy wybryk wobec lewej strony jest ostro krytykowany potępiany i nazwany rasistowskim! dziś mamy sytuacje że władza jest ramie w ramie z ostrą prawicą czyli nami Kibolami nawet polskie media które grzmocą o poprawności oprawy NS (na Legii) są pisowskie czyli po naszej stronie.Napisze krótko Jeśli ma się zmienić niech zostanie tak jak jest! Uj wie czemu ale pisy są bardziej Kibolskie Prawicowe!

  4+

 2. W sobotę wielu kibiców Śląska wybrało plażowanie połączone z wizytą na stadionie w Gdańsku. Fajna oprawa Lechii,słabiutki mecz i praktycznie brak przyjezdnych(dotarło około 15 osób).
  Co do drugiej części artykułu,kundle od lat podchodzą do kiboli tak samo,czy rządzi kaczor czy donald.

  28+

  1. Obiektywnie w jakim państwie jest przyzwolenie na blokowanie autostrady, linii kolejowych ,lotnisk itp kto by nie rządził !

   3+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *