Za dychę

 Nie spodobały się Komisji Ligi trybuny wrocławskiego stadionu podczas meczu z Lechią Gdańsk, wobec czego postanowiono owe niezadowolenie wyrazić nakładając na Śląsk karę w wysokości 10 tysięcy złotych.
Fot. NI-FO

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

9+

komentarzy: 8

 1. Do Gdyni na mecz PP kibice Śląska też się nie wybiorą ponieważ wojewoda pomorski Dariusz Drelich zamknął sektor gości na wniosek milicji.Wielu z nas pewnie myślało ze jak PIS dojdzie do władzy to skończy się debilne zamykanie sektorów gości przez wojewodów a tu mamy powtórkę z rozrywki.

  32+

  1. Legia w Gdyni nie była chyba od 2008 roku – ciągle ma tam zakazy. Także nie wiem -w czym masz problem. Teraz wyłapała zakaz do Niecieczy na mecz z Sandecją.

   5+

  2. Nie mogę sobie odmówić wklejenia jednego z komentarzy na Interii. Pod spodem źródło

   ~Kroll- 35 min temu
   Też tak uważam. Moim zdaniem to był przedwczesny finał. Coś powinni zrobić, żeby tak dobre drużyny nie spotykały się na tym etapie rozgrywek.

   Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-el-lm-legia-astana-1-0-trener-stoilow-legia-to-swietna-druzy,nId,2424453#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

   6+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *