Prezydent Bolek

niezalezna Chyba się nie spodziewał ataku z tej strony. Bolek Wałęsa po tym, jak cudownie ozdrowiał, natychmiast pojawił się u zaprzyjaźnionej dziennikarki i od razu stał się hitem internetu. Bolek od dawna sam nie wie, co wygaduje, lecz tym razem przeszedł samego siebie. Najwidoczniej nie spodziewał się podstępnych pytań ze strony Moniki „Stokrotki” Olejnik, bo w pewnym momencie stwierdził: „Jak byłem mocny, to bezpieka mnie służyła (…) robili to, co chciałem. Chciałem mieszkanie – musieli mi dać. Chciałem pieniędzy, musieli mi dać, chciałem więcej pieniędzy, to przestali za mną pracować.”

Z tym mieszkaniem za chwilę wyszedł jeszcze większy cyrk:

„Mieszkałem w hotelu robotniczym, w którym mieszkało tysiąc robotników. I żeby mnie [stamtąd] wyrwać, bo byłem groźny, to na siłę dano mi mieszkanie. (…) Mogłem podnieść tysiąc robotników, i żeby zabrać mi broń, wyrzucono mnie do jakiegoś kiepskiego mieszkania”.

I można by się z tego śmiać, gdyby nie fakt, że ten gamoń jest istotną częścią historii Polski. Bolek jest jeszcze jednym powodem do zadumy. Jego przypadek pokazuje, jak ważne są media. Mając media można ludzi tak ogłupić, że z idioty, zdrajcy i kapusia da się zrobić prezydenta niemal 40-milionowego kraju. Stąd te boje o media. W Polsce, w USA, a także w wielu organizacjach i środowiskach. Dzięki mediom można wmówić wszystkim wszystko, także na naszym, kibicowskim podwórku.

Krzysztof P, RZ, fot. niezalezna.pl

Link do wypowiedzi Bolka Wałęsy, znanego jako Lech: http://niezlomni.com/walesa-nie-wytrzymal-po-tym-pytaniu-olejnik-co-pani-pier-to-nie-jedyne-slowa-w-ktore-trudno-uwierzyc-wideo/

Inny ciekawy link do króciutkiej wypowiedzi Aarona Szechtera, znanego także pod nazwiskiem Adam Michnik:http://niezalezna.pl/102400-brata-pan-pozdrowi-tez-jest-sedzia-michnik-uslyszal-i-uszy-puchna-wideo

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

45+

komentarzy: 20

 1. Nie dość że Bolek,to jeszcze współtwórca,najgorszego nowotworu czyli III RP.Michnik ma jednak fart,bo powinien mieć rozbity pysk za te teksty. Zwróćcie że wyjątkowo się nie jąkał,najcięższe obelgi płynnie mu przeszły przez ten kaprawy ryj.Ale to są kanalie i szuje,więc mnie to nie dziwi.Dziwi mnie tylko że obecna władza tak się z nimi za przeproszeniem pieprzy, gdyż z terrorystami się nie negocjuje, do terrorystów się strzela. Walić bolkowo-szechterową III RP.

  12+

  1. Za ten dzisiejszy numer, na prezydenta Dudę już nie zagłosuje,przynajmniej tak na dziś myślę,A te bydło ze świeczkami przerobił bym na krwawą miazgę.

   4+

 2. Po kiego grzyba odkurzać w telewizji jakieś kabarety sprzed iluś tam lat. Nagrać Bolka i to puścić. Albo zrobić z nim wywiad – rzekę. Ludzie się uśmieją, to po pierwsze, a po drugie – na bank będzie wesoło i wreszcie coś nowego. Bo ten „yntelygent” na bank wymyśli coś jeszcze.

  9+

 3. Poniższe zestawienie przedstawia ile (i czego) obalił Bolek:

  „W okresie internowania skonsumował samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających: spirytus – 2 but., wódka – 289 but., wino – 158 but., winiak i koniak – 59 but., szampan – 238 but., piwo – 1115 but.” – to fragment jednego z raportu funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, który znalazł się w książce autorstwa Tomasza Kozłowskiego i Grzegorza Majchrzaka.

  źródło: http://www.skarbowcy.pl/blaster/extarticle.php?show=article&article_id=14597

  13+

 4. „Nic nie podpisywałem. A jak podpisałem, to w dobrej wierze. Nie brałem pieniędzy. Nie musiałem, sami mi dawali. Mieszkanie wcisnęli na siłę, sukinsyny, żeby mnie upokorzyć.”

  18+

 5. Z Wałęsą będzie problem jak umrze. Jako prezydent powinien mieć pogrzeb państwowy, ze wszelkimi honorami. A jako kapuś i szuja powinien być pochowany gdzieś pod płotem.
  Problem się pojawi, gdy w momencie jego śmierci, będzie wciąż rządził PiS.

  19+

 6. A wystarczyło na samym początku uroczyście powiedzieć: „Tak. kapowałem! Dlaczego? Bo bałem się o swoje życie!” Miałby dziadek spokój na stare lata. A teraz jak światełko zgaśnie to i część Narodu się ucieszy. Zniszczyć o sobie taka legendę… Szkoda.

  34+

 7. Bolek nadaje sam na siebie, to co on wygaduje ośmiesza cały komitet wraz na czele z Platformą. Sam gubi się w swoich własnych wypowiedziach. Powinien, bo tyle mu tylko pozostało po prostu przeprosić i się przyznać. A co do jąkały Adama to ciekawa odpowiedz jak na redaktora naczelnego pełen profesjonalizm. Nie zgodzę się z wypowiedzią, że każdy z nas by tak zrobił jest niewinny. Możemy polemizować, ale nie powinien zaprzeczać co do nawet przyrodniego brata, dwa on ciągle bierze czynny udział w niszczeniu tego kraju więc jest skończony. Media to ważna rola, jeżeli chodzi o informacje i jej przekaz, ale na pewno takie portale jak Fan pomagają w prawdzie. Dużo jest dobrych portali niezależnych z prawdziwymi informacjami tylko trzeba po klikać w necie.

  22+

 8. Co do Michnika, można mu zarzucać wiele, ale dlaczego ma przepraszać za nie swoje zbrodnie? W latach ’50 nie miał nawet 10 lat, a do tego to brat przyrodni. Każdy normalny człowiek by odpowiedział tak samo jak Michnik.

  12+

  1. @Pixa … nie za brata ale za ryj powinien odpowiadać… za komuny mówiło się, że jak robol nie dostał podwyżki albo odwrotnie dostał oklep od dzielnicowego to „płacił twarzowe”…. wierz mi…..Jakby był konkurs na najbardziej obŻydliwą gębę….w historii Polski miałby „erste platz”. Ja go pierwszy raz widziałem przed kongresem „S”-ki w połowie lat 80-tych… on nawet wtedy śmierdział konfidentem, karierowiczem i układowiczem… jak Frasyniuk…. czy Chrostowski co to miał wyskoczyć z pędzącego Poloneza bezpieki z kajdankami zapiętymi z tyłu na rękach…. szkoda słów…
   aaaale nie o tym chciałem…
   Popieram Miriam i od dziś nie kupuję wody mineralnej Żywiec… wyślę wszystkim zajawkę….pojedziemy z nimi jak z „Piastem” …. niech gównojady wiedzą, że tu nie Francja…Lipa tu nie przejdzie….
   http://slask.onet.pl/miriam-shaded-oskarza-zywiec-zdroj-o-promocje-islamu/44s8bwh

   26+

  2. Pixa- problem jest taki. On nigdy nie odciął się od brata od tej ideologii. Nigdy nie zwrócił sie ku ofiarom brata (wyklętym) nie przeprosił, nie powiedział dobrego słowa. On broni ludzi pokroju Stefana, czy innych zbrodniarzy. Znasz jego stosunek do Baumana? Michnik Wymusza byśmy czuli sie winni za zbrodnie na Żydach, za Jedwabne itp. Co ja mam wspólnego z Jedwabnem? Nic, a Kwachu ch… wie po co i kogo przepraszał w moim imieniu. My Polacy, według Głosu Tel Awiwu musimy czuć się winni i przepraszać za wszystko, jakieś chore poczucie winy. Za wydumane zbrodnie itp. Uważam ze jechanie Michnikowi z bratem to super pomysł i działa, bo Adaś się wpienia.

   25+

  3. To dlaczego gazeta, której szefuje cały czas każe przepraszać i wstydzić się za:

   – Jedwabne
   – rzekome ataki rasistowskie
   – skarpety do sandałów
   – rodaków na wakacjach
   – klaskanie w samolocie
   – rządy PiS
   – złą pogodę
   – itd. itp.

   16+

  4. Może dlatego, ze podobnie jak ojciec i brat był aktywnym twórcą tego systemu. Właściwie trudno powiedzieć, który z nich wyrządził więcej zła sędzia czy jeden z głównych ideologów czerwonego harcerstwa im Pawki Morozowa.

   0

 9. Wałęsa powinien dać sobie siana z udziałem w życiu publicznym, bo rozmienia na drobne resztki swoich zasług. Dodam tylko, że mało jest w historii naszego kraju kryształowych postaci, Kościuszko, książę Józef Poniatowski, Piłsudski to prawdziwi bohaterowie, którzy mają w swoich kartach zdradę, łajdactwa i złodziejstwo. Życie nie jest czarno-białe.

  22+

  1. No wymieniłeś alkoholików, ku..iarzy i ….. w tych samych osobach, tych co tworzą naszą historię. Życie nie jest czarno-białe, ważne by było biało- czerwone.

   1+

 10. Nie tak dawno mój dziadek podczas uroczystości rodzinnych, jak się napił, to prosił wszystkich o wybaczenie, że na tego dziada głosował w wyborach prezydenckich. Normalnie prawie się popłakał, jak to mówił.

  56+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *