Koszula bliższa Grzesia

youtube Chcąc zrobić rewolucję musisz zebrać ludzi. Aby chcieli iść z tobą, muszą mieć powód. Aby ryzykować kłopotami, często kłopotami poważnymi, muszą wyraźnie widzieć powód, dla którego mają ryzykować i mieć wizję korzyści, jakie chcą uzyskać.
Grzegorz Schetyna zwołuje ludzi by zrobić coś na wzór ukraińskiego majdanu w Warszawie. Ma w tym swój cel, to jasne. Boi się, że mu się partia rozsypie po tym, jak na jaw zaczną wychodzić kolejne afery, a tych jest bez liku i za każdą stoją politycy PO wyższego lub niższego szczebla.
Zatem dosyć szczerze zwołuje ludzi do tego, by protestowali przeciwko zmianom w polskim sądownictwie. Jakby nie wiedział, że zwykli ludzie obecnej kasty sądowniczej mają powyżej uszu. Komornik, który „w imię prawa” zaiwanił ciągnik sąsiadowi dłużnika był jednym z istotniejszych elementów wpływających na świadomość ludzi przed wyborami. To był jeden z powodów, dla którego PO przegrało wybory. A Schetyna chce bronić „nadzwyczajnej kasty ludzi” i wojnę o pozostawienie jednej z najbardziej skorumpowanej korporacji wciągnął na sztandary swojej „rewolucji”.
grzechy-platformy orgTak się pogubił w swoich działaniach, że w przypływie szczerości przyznał iż działania z połowy grudnia ubiegłego roku to była próba zrobienia przewrotu politycznego. Na dodatek nagłaśnia „dewastację sądów”, gdy znakomita większość społeczeństwa chciałaby, żeby sędziowie dostali po zadach. I robi to w sytuacji, gdy się pod ręką ma coś, za czym ludzi jeszcze mogliby pójść. Podwyżki cen paliwa.
Najwidoczniej Grzesiowi podwyżka cen benzyny specjalnie nie przeszkadza. Natomiast to, że sędziowie już nie będą na telefon najwyraźniej go uwiera.
To, że Grześ się POgubił, to jest widoczne gołym okiem. Natomiast to, że stracił instynkt polityczny… widać chłop jest w POważnym stresie.
RZ, fot. YouTube, grzechy.platformy.org

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

46+

komentarzy: 14

 1. Ktoś mądrze napisał, że g…się nie tyka…
  Sami się wykoncza…. Zobaczycie ile osób w grudniu 2015 chodziło na te spedy… Teraz to jest garstka…
  Niech zmieniać to faktura ze te ubeckie ryje podnoszą ciśnienie….

  11+

  1. Trzeba przypominać, że liderzy KOD to wyrokowcy, lider kod kapeli Konrad M. skazany za handel kobietami, zadluzony alimenciarz Mateusz K. ma zarzuty, plk Mazgula wychwala kulturalny stan wojenny. Nikt normalny nie pójdzie za takimi oszołomami. Zwróćcie uwagę, że tam w ogóle nie ma ludzi poniżej 40 roku życia…

   8+

 2. RAC14 – Daj spokój oni (Obywatele UB i tym podobni) tłumów nie porwą. Jeszcze na początku na ich zbiegowiska przychodziło trochę osób. Dziś mimo medialnej reklamy co raz mniej ich „protesty” kogokolwiek obchodzą. A już wyciągnięcie Frasyniuka z szafy na nowego lidera świadczy także o totalnej desperacji.

  16+

 3. Teraz sędziowie będą na telefefon Ministra Sprawiedliwości – Prokuratora Generalnego. Ciekawe co będzie gdy PO wygra wybory i to ona użyje wprowadzonych przez PIS przepisów o nadzorze nad sędziami przeciwko PISowi, może wtedy okaże się, że trójpodział władzy nie jest taki głupi. Nie żebym bronił obecnego funkcjonowania sądów, bo temat wymaga naprawy, ale poprzez zmiany kodeksów postępowania przed sądami a nie przez wprowadzanie politycznego nadzoru.

  10+

 4. Obecne sądy są dla szeroko rozumianej opozycji gwarantem bezkarności. Stąd protesty przeciw reformie sądownictwa. Boją się, że PiS ich powsadza, podniosą wielki wrzask. Walczą o własną wolność.
  Za zdradę Ojczyzny i za jej wieloletnie rozkradanie muszą odpowiedzieć przed sprawiedliwym sądem.

  38+

  1. Jego żona dwojga nazwisk (Diduszko-coś tam) często wyPOwiada się w różnych GWnach i TVNach.
   Kwintesencja i zarazem egzemplifikacja POżytecznego idioty.
   A tekst o Grzesiu w punkt! I sporo dobrych argumentów do dyskusji z lemingami, bredzącymi ciagle i bezmyslnie o „psuciu państwa, zamachu na demokrację i łamaniu konstytucji”. Romku, przypominaj wyroki za Baumana, za książke i umorzoną za przystanek.
   PiS wygrał wybory, tzn. ludzie go wybrali i robi zapowiedziane reformy. Proste.

   25+

 5. Jak wynika z danych PKW, zdecydowana większość osadzonych w więzieniach popiera Platformę i głosowała na Komorowskiego, o czym wiecie doskonale. I to nie dziwi, wręcz byłoby zaskakujące, gdyby wynik był inny.

  Ale jest (czy raczej powinno być) rzeczą wprost niesłychaną, żeby ci jeszcze pozostający na wolności złodzieje jawnie popierali sędziów i obecny system, który de facto gwarantuje sędziom nietykalność, a całemu środowisku niezależność, rozumianą jako niezależność zamkniętej kasty bądź cechu, do którego dopuszczą tylko takie osoby, które zagwarantują tylko jedno: „żadnych zmian” i nie będą psuły interesu.

  Nie trzeba szukać daleko – na własnym podwórku mamy dawnego opozycjonistę, który jest taki miły i sympatyczny w obyciu, że nikt by go nie podejrzewał o jakiekolwiek przekręty. A tu nagle okazało się, że wcale taki kryształowy nie jest, ciążą na nim zarzuty związane z korupcją. I taki pan Pinior, nie niepokojony przez nikogo przychodzi sobie w sobotnie południe pod pręgierz, gdzie wraz z kilkoma osobami na czele zaczyna pitolić o trójpodziale władzy i konieczności zachowania statusu quo w sądownictwie. Przynajmniej sądzę, że mówił coś w ten deseń (nie słuchałem).

  18+

 6. Tak często właśnie się zastanawiam dlaczego środowiska Kibolskie-Patriotyczne-Nacjonalistyczne i wiele innych elit tego kraju nie wjedzie w te całe opozycyno-lewacką żydokomune???wystarczyłoby raz góra dwa zrobić jatkę i oni więcej nie wyszliby z domu po chleb.
  Wiem wiem ze zaraz brać Kibolska powie ze polityka to nie nasza sprawa ale czy na pewno chcemy być bierni i pozwalać ścierwu organizować się w grupki byłych sb-eków?przerywać ludziom w modlitwie?donosić do brukcweli?

  „Podnieśmy się!by zniszczyć tych,dla których kraj nie znaczy nic!nie wolno nam!!!zapomnieć że……dobro Ojczyzny to najważniejsza rzecz!!!!”

  Zwycięstwu Sława!!!

  42+

  1. Oni tylko na to czekają. Żeby zrobić z nimi jatkę. Wtedy mur beton w świat poszłyby obrazki jak to w Polsce łamie się prawa człowieka i wprowadza autorytarne rządy. Nie można dać się sprowokować w zamierzony przez nich sposób. Najlepiej działać tak, żeby te ich prowokujące wygłupy pokazywać jak największej ilości ludzi – zwłaszcza tych zapatrzonych codziennie w tvn, Głos Tel Awiwu, „niusłiki” itp.

   39+

  2. Mówił Ci ktoś kiedyś, że g… się nie rusza? Zrobiłbym to z chęcią, pewnie jak wielu, ale konsekwencje byłyby dramatyczne. Ich era się kończy. Dezinformacja, którą szerzyli ulega wątpliwości w ocenie wielu, a nie tylko jednostek. Ludzie widzą co się dzieje. Propaganda przegrywa. Pozdrawiam.

   28+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *