Mimo wszystko

twitter slasknet Trybuna kryta stadionu przy ulicy Oporowskiej była prawie pełna podczas prezentacji drużyny Śląska przed rozpoczynającym się właśnie sezonem 2017/18. Prawie pełna, mimo, że prezentacja odbyła się w środku tygodnia, zamiast podczas łykendu. Mimo tego, że pogoda nie sprzyjała do wychodzenia z domów, jako że padał rzęsisty deszcz. Mimo, że jedynym „nazwiskiem” wśród nowych graczy jest legionista Kosecki, a i tak jego nazwisko jest znane głównie z uwagi na zasługi ojca. Mimo, że wokół Śląska ostatnio jest niezbyt sprzyjająca atmosfera związana z niejasną operacją zmiany właściciela oraz kontrolowanymi wyciekami medialnymi. Mimo tego, że w niekodowanej telewizji publicznej właśnie pokazywano, jak przedstawiciel Polski walczył w eliminacjach do Ligi Mistrzów.
twitter slasknet 2Ludzie przyszli, bo żyją nadzieją lepszego jutra dla Śląska.
AP, RZ, fot twitter slasknet.com

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

41+

Users who have LIKED this post:

  • avatar

komentarzy: 4

  1. Prywatny inwestor daje nadzieję na normalny Śląsk, bo ten miejski był już dla wszystkich ciężkostrawny. Jest nadzieja na normalność to ludzie przyszli i przychodzić będą.

    21+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *