Stchórzyli

Będzin NaszeMiasto pl Mieli być silni, zwarci, gotowi do poświęceń. Wyszli na bandę chuliganów zapłotowych. Takich, co to drą ryja jacy to oni silni, a jak przychodzi co do czego, to są w trzecim, czwartym szeregu, ale tylko do momentu, w którym „naszym idzie”. Przy odwrocie stają się pierwsi.
Tak się nadymali, tak się puszyli, tak się odgrażali i… lipa. Wielką kontrdemonstrację antypisowską zapowiadaną w Warszawie zatrzymały metalowe barierki. Tak im odebrały ducha bojowego, że postanowili się rozejść.
Wielu lubiących zadymy już szykowało się do bezstresowego oglądania w dziennikach telewizyjnych wielkich zadym a’la Hamburg, tymczasem w Warszawie wyszło, że pułkownicy Mazguły, styropianowcy Frasynika, celebryci jandowaci, politycy nowocześni i inne popierdółki mocni są tylko w gębie. Barierki i możliwość dostania mandatu wystarczyły, by z wielkiej zadymy wyszło wielkie gie.

We wtorek 11 lipca na wielkie emocje liczyć nie ma co. Ale we Wrocławiu warto przyjść na godzinę 19:00 pod pomnik ofiar Katynia, (tuż obok Panoramy Racławickiej) gdyż tam się zacznie króciutki marsz mający upamiętnić ofiary banderowkich zbrodni na Wołyniu w 1943 roku, gdzie Ukraińcy mordowali Polaków tylko za to, że byli Polakami.
Marsz będzie krótki, skończy się pod pomnikiem pomordowanych na Wołyniu, czyli zaledwie kilkaset metrów dalej. Tam będzie można wysłuchać między innymi przemówienia Jacka Międlara… Być może o święceniu ukraińskich siekier mających odrąbywać Polakom głowy… Filmik Międlara zapraszający na marsz można zobaczyć tutaj: http://wprawo.pl/2017/07/10/krwawa-niedziela-banderowskie-ludobojstwo-w-74-rocznice-11-lipca-marsz-we-wroclawiu/

Uwaga organizacyjna dla osób zmotoryzowanych: o tej porze w dni powszednie bardzo łatwo parkuje się pod znajdującym się nieopodal Urzędem Wojewódzkim.
Roman Zieliński, fot. Bedzin-NaszeMiasto.pl

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

38+

komentarzy: 6

  1. Drodzy rodacy niestety wszystkie takie wydarzenia są za mało rozpowszechniane!!!
    Pikieta sprzed 2dni zdecydowanie!!! Samo wydarzenie na fejsbuku to niestety o wiele za mało.. We Wrocławiu jest ogromny potencjał a na pikiecie było 20-30osób, kontrmanifestacja debili, obiektywnie była podobnej liczebności ale 90% zgromadzonych to członkowie antify/ lgbt albo innego szamba. W internecie jest natłok informacji w szczególności związanych z tfu-ciapakami, Polakom już się nawet nie chce wchodzić w takie artykuły bo część z nich to jedynie tzw. klikbajty. Ulotki / plakaty na dużą skalę na pewno by dały rezultat. Oczywiście internet również.. Teraz te sk…syny mają pożywkę żeby popisać, że na pikiecie ONR było 20osób.
    Powoli, powoli do celu, nie poddawać się, Rzymu od razu nikt nie zbudował.

    33+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *