Gdańsk i Hamburg

tvp info ooo Wesoło się robi na sercu, gdy się widzi obrazki z Hamburga, gdzie lewactwo kradnie, pali i rabuje. I to pod znakami sierpa i młota. Z polskiej perspektywy, siedząc wygodnie w fotelu, takie przekazy są czymś, czym się można upajać. Świadczy to o tym, że Niemcy są na drodze do totalnej zagłady. Z jednej strony zalew obcych im kulturowo ludzi, którzy wcale nie mają zamiaru zostać Niemcami, z drugiej dorastające pokolenie idiotów. Jeszcze Niemcy są potęgą gospodarczą, jeszcze są potęgą polityczną, ale jeśli coś się u nich nie zmieni, to nie potrwa to długo.

Zadymy na skalę Hamburga marzą się obecnej polskiej „totalnej opozycji”. Momentem, w którym miało to nastąpić jest najbliższy poniedziałek. PiS robi te swoje miesięcznice smoleńskie, ich sens widzi niewielu, a „totalna opozycja” po klęsce walki o Trybunał Konstytucyjny, po klęsce walki o niezawisłość skorumpowanych sędziów, po wyciszeniu idiotek z czarnymi parasolkami znalazła kolejne pole do konfliktu w postaci blokowania tych miesięcznic. W lipcu miała być kulminacja protestów. Nawet Bolek się wybierał się z Gdańska do Warszawy na blokadę.
interia pl oooNiestety, Bolek dowiedział się, że stoczniowcy, czyli „koledzy z zakładu pracy” szykują mu pojazd w postaci taczek. Przejażdżka taką dorożką dla gościa pozującego na najbardziej znanego robola na świecie byłaby największym upokorzeniem.
Na dodatek dostał kopniaka emocjonalnego w chwili, która miała być jego tryumfem. Gdy podczas wyczytywania jego nazwiska przy okazji wygłoszenia mowy przez prezydenta USA tłum wył. I nie było to wycie Bolkowi przyjazne.
Bolek nie wytrzymał psychicznie i zmienił plany. Zamiast do Warszawy na miesięcznicę pofatygował się do gdańskiego szpitala, skąd rozsyła swoje fotografie, by ktoś nie pomyślał, że go tam nie ma.

Ta miesięcznica mogłaby się okazać końcem „totalnej opozycji”. Gdyby wybuchł Hamburg – byłoby po nich. Gdyby wywieźli Bolka na taczkach – byłoby po nich. Znów wyniosą Frasyniuka – też ich koniec.
Ale linę ratunkową głupim Ryśkom, następcom alimenciarza i Grzesiowi ze sztuczną szczęką wyrzucił sam PiS. Otóż gmerają w akcyzie paliwowej. Oblicza sie, że jak wprowadza swoje pomysły, to cena benzyny skoczy o 20% do góry.
Zapomnieli, jak PO dostała po głowach, gdy po wyborach 2011 jeden z jej polityków stwierdził, ze „teraz to benzyna może kosztować nawet 7 złotych”, co było odpowiedzią na prześmiewcze hasła „za PO wszystko za piątaka”.
degrelle, RZ. fot. interia.pl, tvp info

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

50+

komentarzy: 14

 1. @deptak…a powiedz coś się zmieniło….od 1941 roku… ?Turbogłupota niemiecka w całej odsłonie. Blitzkrieg bez ciężkiego czołgu na ciężarówkach 80 różnych marek, mundury letnie i front szerokości 3000 kilometrów…ofensywy jesienne w błocie po pas…i „mosty powietrzne Geringa przy -45•C”….?!?
  Widziałeś broszurki niemieckiego dowództwa z Berlina jak można wykopać sobie jamkę w zamarzniętym śniegu…zapalić lampkę w jamce i czytać książkę… Albo jakie trzeba wykonać czynności żeby nie złapać wszy łonowych od francuskich dziwek… ?!?
  Totalne odrealnienie i katastrofa…widziałeś głupotę niemiecką Urlicja bon Jungingena….baty dostali pod Grunwaldem… To von Plauen zarządził odwet… Najechali Wielkopolskę w tym samym roku i pod Koronowem doszło do powtórki… Pyrusy same bez niczyjej pomocy wklepały w ziemię resztę armii krzyżackiej…. A von Plauen który na miecz ślubował, że nie schowa do pochwy zanim nie zabije 10 Polaków musiał ślubów poniechać… Widziałeś głupotę cesarzy niemieckich Ottonów i Henryków….1 wojnę światową…2 wojnę światową… Teraz brzydka karlica z DDR naćciągała im 3 miliony murzynów i kara bezwzględnie jak ktoś tylko piśmie słowo…znowu wszystko pójdzie w rozsypkę…

  19+

 2. Podwyżka paliwa nie uderzy w nas na stacjach benzynowych tylko w sklepach gdy wszystko podrożeje z uwagi na wzrost kosztów transportu. Ucisk przedsiębiorców, którzy nękani są nieustannymi kontrolami i wprowadzaniem coraz to głupszych przepisów skarbowych. Blokowanie wypłat zwrotów vat czy kasy za zwolnienia pracownikom bez sensownego uzasadnienia. PIS mimo braku sensownej opozycji ulegnie samozniszczeniu.

  31+

 3. @Degrelle
  Cena benzyny nie skoczy o 20% a o 20 groszy. Dlatego ludzie będą to mieli w du…szy.
  Paliwo teraz kosztuje ok 4 PLN.
  Jak kosztowało 6 złociszy każde 10 gr w górę byłoby na granicy ludzkiej wytrzymałości.
  A co do Hamburga. Trzeba kretyna, żeby G20 robić w Hamburgu.
  Ostoja lewactwa, pancurów, St Pauli itd. To tak, jakby Front Narodowy robił tygodniowy kongres z pochodami ulicznymi w… Marsylii.
  Uśmiałem się z Twittera Cezarego Gmyza. Niby nieglupi facet, a od kilku dni naiwny dyletant. Najpierw pisał, że niemiecka policja da w ryj każdemu lewakowi, który zakłócić szczyt. Później cieszył się na poważnie, że policja czyści St Pauli z lewaków. Grunt to właściwe rozeznanie sytuacji w kraju, gdzie jest się korespondentem. Żenuła.

  38+

  1. Prezydent Hamburga zapowiadał, że mieszkańcy w ogóle nie odczują, że szczyt się odbywa, a skala przedsięwzięcia logistycznego, będzie porównywalna do rocznicy świętowania powstania hamburskich portów. Po przekroczeniu liczby 200 rannych funkcjonariuszy, policja zarzuca władzom miejskim niedoszacowanie zagrożenia. Prezydent odpiera zarzuty i nie ma sobie nic do zarzucenia. Przedmieścia w ogniu i demolce, sklepy splądrowane a typ pewnie sączy browca i świętuje sukces G-20. Jestem jego fanem od dzisiaj.

   31+

  2. http://fakty.interia.pl/swiat/news-die-welt-zamieszki-skutkiem-slepoty-wobec-lewicowego-ekstrem,nId,2414927

   U nas od początku lat 90 tych Głos Tel Awiwu zawsze piętnował złych skinów/narodowców/faszystów. Oni byli „be”. Dla przeciwwagi zachwycał się delikatnymi, idealistycznymi anarchistami, antyfaszystami i innymi lewackimi ekstremistami.
   Zryte berety redaktorów z Czerskiej, od zawsze nałożone były i są na lewą stronę.

   35+

 4. Tu dobra krótka analiza:
  https://wpolityce.pl/swiat/347869-powtorka-z-rozrywki-te-mlode-byczki-walczace-na-ulicach-hamburga-z-globalizacja-pochodza-z-tzw-dobrych-domow
  Dodam do tego że za Merkel hodowane lewactwo od lat 60-tych ma się najlepiej, po prostu jest wspólnota interesów: nachodźcy, pseudekologia, rozbijanie opozycji (rozwalanie lokali AfD, blokowanie i atakowanie demonstracji PEGIDA, zwalczanie poglądów prawicowych min. na stadionach poprzez min. donosy). Oczywiście coś za coś, i od czasu do czasu trzeba im dać się zabawić. Wcześniej w Hanowerze w latach 80-tych i 90-tych władze organizowały tzw. Chaostage gdzie na jakiejś tam ograniczonej przestrzeni miejskiej mogli min. plądrować, podpalać itp. To się skończyło bo lewactwo zza Odry się na tyle rozrosło że na takie rozróby miejsca w Hanowerze już nie wystarczyło, więc teraz mają od czasu do czasu imprezy okolicznościowe w zachodniej Europie i w Niemczech plus oczywiście dużo przestrzeni miejskiej oddanej przez obecne państwo pod kontrolę takim skrajnie lewackim grupom min. lokale, budynki, miejsca na organizowanie różnych spotkań, to wszystko oczywiście pod płaszczykiem pseudo ekologi, multikulti czy walki z rasizmem czy faszyzmem oczywiście jest to wszystko jeszcze sowicie dotowane przez państwo, i tak ta pasożytnicza symbioza lewactwa, obecnych rządzących plus media, działa i pasożytuje na niemieckim narodzie który robi za pożytecznych idiotów i min. żywicieli „lewackiego pasożyta” który służy Frau Merkel i jej mocodawcom takim jak Soros do kontrolowania, terroryzowania tego społeczeństwa i ochrony nachodźców do czasu następnego etapu…..

  18+

 5. Rybak się wybierał z gnojowicą powitać Bolka.. A paliwo ma zdrożeć o 20 gr na litrze z przeznaczeniem na drogi.Chyba że coś źle usłyszałem.

  27+

  1. Jak informuje dziennik, poselski projekt ustawy oznaczać będzie wzrost cen benzyny, ON i LPG o prawie 25 groszy za litr (z VAT). Wpływy z wyższej daniny mają wynieść ok. 5 mld zł rocznie, połowa zasili Funduszu Dróg Samorządowych, a połowa Krajowego Funduszu Drogowego

   10+

  2. 25 groszy na litrze (20 gr netto). Czyli średnio 50 zł miesięcznie. Zapomniałeś dodać że w paliwie już jest,oprócz akcyzy 1,6 zł netto, opłata paliwowa w wysokości 22 gr netto. Do tego dochodzi VAT 23%.To jest wprowadzanie kolejnego podatku. Wygoogluj co w 2008 roku mówił Kaczyński, jak Tusk dowalił opłatę paliwową. Doczytaj także ile w ubiegłym roku rząd dał na drogi na Ukrainie;/ Gospodarka rośnie, bezrobocie spada. Te pieniądze można znaleźć gdzie indziej, np. w 9 miliardowym zysku NBP, a nie wyciągać z kieszeni obywateli dając przy okazji powód ( w tym przypadku słuszny) totalnej opozycji do kwiczenia. Oprócz tego podrożeje woda, zostanie wprowadzona akcyza na epapierosy,wzrosną opłaty licznikowe energii o 15 zł/mc….Klapki z oczu i włączyć myślenie. PiS gospodarczo to centrolewica z domieszką etatyzmu.

   3+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *