Kapuś znów nadaje

tosca-lee Sprzedaż Śląska Grzegorzowi Ślakowi może wpłynąć pozytywnie na losy Śląska. Przynajmniej w krótkiej perspektywie czasowej. Skąd takie przypuszczenia? Głównie z analogii do tego, co się działo w Tarnowie z tamtejszą żużlową Unią. Przyszedł Ślak i nagle na prowincji zrobiono dwa tytuły mistrzowskie z rzędu.
To są jednak przypuszczenia i dywagacje oparte głównie na wiecznych, kibicowskich nadziejach. Natomiast wiadomo na pewno, że sprzedaż Śląska bardzo uspokoiła okupującego fotel prezydenta miasta Rafała D. Kapuś ów może zająć się rzeczami, które bardziej go interesują, czyli donoszeniem. Ostatnio po donosie policja wzięła się za Młodzież Wszechpolską, gdyż „komuś” nie spodobały się akty zgonu. Co prawda są to akty zgonu politycznego, a zostały wydane politykom – prezydentom miast. W odwecie za to, że ogłosili, iż w „swoich” miastach przyjmą ludzi, wśród których są mordercy i gwałciciele.
Bardzo się te deklaracje nie spodobały i Młodzież Wszechpolska postanowiła zareagować. Choć tych prezydentów jest kilkunastu, lecz sprawą zajmuje się policja… wrocławska. Ciekawe dlaczego?
Kapuś, znany z tego, że chce przerobić Wrocław na „Breslau” opisany jest na proniemieckim portalu Interia (niemal 100% własności niemieckiej firmy Grupa Bauer Media Polska). Lecz co innego redaktorzy, a co innego internauci, którzy w swoich komentarzach nie zostawiają na proniemieckim kapusiu suchej nitki. Jak kogoś bawi, to może sobie poczytać:
http://fakty.interia.pl/polska/news-policja-zajmie-sie-sprawa-falszywego-aktu-zgonu-dutkiewicza,nId,2414379
Roman Zieliński, fot. tosca-lee

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

40+

Users who have LIKED this post:

 • avatar

komentarzy: 11

 1. W końcu doigra się że wyjedzie na butach i taczkach. A 100 tysięcy przeznaczone na „sierotki” będzie oddawał z odsetkami.Sobie k…a prywatny folwark urządził.

  12+

 2. Tytuł tego artykułu odnoszący się do mikstackiego kapusia mimo wszystko jest nietrafiony, bo Judasz jest postacią, która zdradziła (zakapowała) swoich najbliższych przyjaciół, a ten mikstacki pomiot nie jest, nie był i nie będzie przyjacielem ani kiboli, ani MW, ani ONR, ani nikogo PRAWidłowo myślącego.
  Nosił wilk razy kilka,…, Dopóty dzban wodę nosi, Kto sieje wiatr, ten…, Kto mieczem wojuje, od pochwy (wa)ginie.
  Niech każdy debilek rządzący w polskich miastach zobaczy, do czego prowadzi wspieranie finansowe i w innych formach wszelkiego lewackiego ścierwa i anarchistów. Można sobie wyhodować mutantów, którzy mają festiwal w Hamburgu.
  Nikt tego głośno nie mówi/pisze, ale Francja, Niemcy, Belgia, Szwecja… już nigdy nie będą takie same. To są obecnie półkalifaty, z tendencją do dominacji. Europie potrzebny jest nowy Sobieski lub skorygowany w pewnych kwestiach Hitler, albo Duch Święty, który odnowi oblicze ziemi nie tylko naszej, ale europejskiej.

  21+

  1. Tak jak redaktorzy Fana, tak pewnie znajdzie się kilku leniwych czytelników (między innymi ja), którym nie chce się sprawdzać na czym nasz mowy właściciel zarabia ( aczkolwiek powtarza się Wratislavia)
   Może, ktoś wymieni produkty, które oferuje Pan Ślak aby przy dylemacie pokierować się dobre klubu.

   8+

 3. Co do zakupu akcji Śląska przez Ślaka, to już po twardych negocjacjach z darmozjadami z zarządu Stadion 2012, co do przyszłych wpływów z dnia meczowego, opłaty za wynajem stadionu oraz podziału zysków ze sponsora tytularnego stadionu, którego nota bene ma załatwić sam Ślak, oraz jego planach związanych z prowadzeniem klubu, widać, że złotówka, jak w każdym szanującym się przedsiębiorstwie, będzie oglądana z kilku stron. A firma, czytaj klub, zarządzana będzie profesjonalnie (mowa o wymianie osób zarządzających Śląskiem, skautingu z prawdziwego zdarzenia, budżecie odpowiadającym planom i założeniom stanowienia elity w ekstraklasie, pozyskaniu zawodników niekoniecznie bezgotówkowo etc). Oczywiście zobaczymy jak to będzie w praktyce. Niemniej nie sądzę, żeby gość, który prowadzi poważne interesy i firmy, które przynoszą milionowe zyski, o obrotach sięgających miliardów, deklarujący się Wrocławianinem i kibicem Śląska, chciał temu klubowi zrobić krzywdę, bądź dla szpanu, lansu czy innej fanaberii pobawić się w futbol. Jestem umiarkowanym optymistą.

  45+

  1. Szkoda, że to głosowanie zostało już zakończone i głosy podzieliły się 42:41 (%) na rzecz miłośników przychylania nieba darmozjad… o przepraszam, biednym syryjskim matkom, dzieciom i sierotom.

   Jest jeszcze jedna sonda (na Gazecie Robotniczej) – odnośnie propozycji przeprowadzenia referendum lokalnego. Aktualne wyniki, czy Wrocław:
   – powinien przyjąć nachodźców – 9%
   – powinien przyjąć tylko rodziny – 6%
   – nie powinien przyjmować nachodźców – 85%

   (niestety nie wiadomo, ilu ludzi dobrej woli oddało swój głos)
   http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/referendum-w-sprawie-przyjecia-uchodzcow-przez-wroclaw,12249193/

   Według mnie powinna być jeszcze jedna sonda – czy chcecie, żeby mikstacko-ramiszowscy nachodźcy mieli wpływ na podejmowane we Wrocławiu decyzje, czy też nie.

   12+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *