Marzenie chuligana

sport masters Każdy złodziej, każdy chuligan, ba, każdy morderca, złoczyńca, defraudator o tym marzy. Śni po nocach. Gdy już wpadnie i trzeba się będzie stawić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości każdy by chciał, aby „jego” prokurator dostał napadu totalnej amnezji.
Tak totalnej, że prokurator na tydzień przed wezwaniem świadka, który tak naprawdę był podejrzanym, przekazał mu (świadkowi – dla jasności) listę pytań.
O takich drobiazgach, jak powołanie biegłego, a później wezwanie go na przesłuchanie w charakterze świadka, co wykluczało go z procesu w charakterze biegłego nawet nie ma co mówić.
Prokurator Kijanko, która miała się jako pierwsza zająć firmą Amber Gold nawet nie udawała, że ma amnezję. Podczas przesłuchania przed komisją d/s afery grała rolę idiotki. Odpowiadała na pytania, które nie zostały zadane. Nawet trzykrotne powtórzone pytanie, w coraz prostszej formie, nie mogło zostać zrozumiane i nie umiała na nie sensownie odpowiedzieć.
A wysłać babę na rentę inwalidzką, taką 750 złotych na miesiąc, to niemal na pewno pamięć wróci szybko.
Na razie pani Kijanko byłaby mile widziana jako prokurator na sprawach wszystkich wymienionych we wstępie do tego artykułu.

A tak na dodatek – ktoś już zauważył, że pani Kijanko coś nawywijała. I komisja dyscyplinarna złożona z jej kolegów i koleżanek z „wymiaru sprawiedliwości” stwierdziła, że żadnych niedociągnięć nie było.
A gdy chuligan jedzie do lasu, to ma kłopoty, gdy się okaże, że ma przy sobie ochraniacz na szczękę lub rękawice bokserskie.
Roman Zieliński, fot. sport masters

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

39+

komentarzy: 12

 1. Do : obserwator

  Zgodzę się z Tobą w stu procentach co do Sumlińskiego. Gościu ma, naprawdę dobre dojście do informacji, ciekawie się go słucha, bo bardzo w prosty sposób wykłada prawdę o tych złodziejach. Tylko jedno mnie martwi, że gość nie ma przebicia medialnego do narodu. Mało kto wie o jego sprawie prywatnej i wyrokach końcowych, internet to dużo i kanały na YouTube, ale strasznie komuś zależy na tym, aby o gościu nie było zbyt słychać. Zliczyłem jego występy w TVP to jakieś cztery plus Republika, a tak mało kto chce, aby dowody, które zdobył min w sprawie ks. Popiełuszki, Leppera, Komorowskiego i układu PO+PSL stanęły przed prokuraturą. Obawiam się także,o jego życie, bo naprawdę ma wiedzę bardzo dużą. Odbiegając od tematu to czy ja wiem, czy Latkowskiemu można ufać? Może to kolejna gra służb i dezinformacja.

  4+

 2. @milo_007. Jeśli twierdzisz, że to normalna procedura i nic w tym zdrożnego, to ja mam odmienne zdanie. Jeśli podajesz za przykład developerów, to chyba zdajesz sobie sprawę, ze to w wielu przypadkach pierwsi kanciarze. Jak im się powinie noga i stracą płynność finansową, odpowiadają do sumy kapitału zakładowego- minimalna kwota, potrzebna, żeby założyć sp. z o.o., to właśnie owe 5.000 zł. Wielu z tych, którzy im zaufali, traci majątek życia, a cwaniaczkowie, w świetle prawa, śmieją się, ogłaszają upadłość i zakładają nowe spółki z wyżej wymienionym wkładem finansowym. Reasumując, ktoś, kto staje do przetargu o Śląsk, reprezentując firmę z minimalnym kapitałem założycielskim, ryzykuje niewiele, mając w perspektywie możliwość zarobienia potężnych sum. Dla mnie też jest skandalem, że ten gość, zwany doradcą, za bajońskie honorarium wskazał takie dwie persony. Sprawa śmierdzi wałkem na kilometr.

  4+

  1. @k. jak nie dramat to co? Co to za głupoty gadasz!? To już dużo bardziej transparentne od tych pseudo biznesmenów okazuje się, że było konsorcjum które teraz ma pakiet mniejszościowy, to jest dno i metr mułu! Przypomnę tylko, że Masiota dostał 600.000 za doradzania w tej sprawie! i debili doradził, żeby Kuchara spuścić na drzewo a wziąć Ślaka.
   Obstawiam, że w najlepszym wypadku okaże się, że Pan Ślak zainwestuje kilka (2-3mln zł) a w zamian dostanie dziurę, a w przyszłym roku Śląska się pozbędzie.

   2+

  2. Nie kijem go, to pałką.
   Jak dla mnie Amerykanin na odległość śmierdzi przekrętem. Przez kilka lat wydoi miejskie, czyli nasze, pieniądze. Zapewni miękkie lądowanie osobom z miasteczka, którym nie może stać się krzywda. W finalnym rozrachunku zbankrutuje, a my zostaniemy, jako Śląsk i kibice, z gołą d.
   Ślak wygląda dużo solidniej, związany z Wrocławiem, poważne firmy. Nawet nazwisko ma pasujące do właściciela tego akurat klubu.
   Jeśli jednak jest coś na rzeczy w tym artykule Latkowskiego, to znaczyłoby, że mogą się facetowi ( jego grupie kapitałowej ) dobrać do d.
   Tak więc, jak mawiał Korwin, jest wybór między dżumą i cholerą. Ja tam bym, cholera, wybrał Ślaka.

   4+

  3. Nie wiem, czy się nie przesłyszałem, słuchając radia, ale podobno ta amerykańska firma, brana pod uwagę, co do sprzedaży akcji Śląska przez miasto, została zarejestrowana dwa miesiące temu, z kapitałem założycielskim 5.000 zł. Nie chciałbym powielać plotek, dlatego pytam się, czy ktoś może też o tym słyszał i może potwierdzić tę informację?

   3+

  4. @zygmunt70 prawda, jest to standardowa procedura przy rozpoczynaniu nowego biznesu, nie jest to nic dziwnego i zdrożnego, pytanie tylko jakie poparcie ma ta firma. Bardzo często robią tak deweloperzy dla lepszego rozliczania każdej inwestycji i dla zmniejszenia ryzyka.
   Na ten moment jeśli wszystkie te rewelacje odnośnie Amerykanina i Pana Ślaka się potwierdzą, to powinni ogłosić nowy przetarg. Jak już pisałem wcześniej to jest K…A skandal, żeby gość który dostał 600.000 doradził dwie takie firmy za którymi ciągnie się taki smród…

   1+

 3. Dzisiejsze przesłuchanie to jakiś kabaret. Najgorsze jest to, że musimy to oglądać jak chamy w białych kołnierzykach kpią z narodu. Mają kasę na obrońców i w żywe oczy kłamią. W Polsce ludzie zostają skazywani za błahe rzeczy. Dotkliwie niekiedy, bez prawa obrony. Wysokie grzywny, wyroki więzienia, zniszczone życiorysy. I jak to wygląda? Jak działa na nas oglądających? Temat rzeka. Sam nie wiem jak się odnieść, bo tyle słów ciśnie się na język.

  15+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *