To już jest wojna?

autokult Rewanż. Tak chyba trzeba nazwać to, co się stało w Londynie, gdzie na wychodzących z meczetu islamistów wjechał furgon. Kierowcą, jak można wyczytać w mediach, był „biały, wytatuowany Brytyjczyk”. Miał wykrzykiwać o zabijaniu wszystkich muzułmanów.
Oczywiście nie ma to żadnego związku z podobnymi akcjami w Nicei, Berlinie, Sztokholmie, Londynie w których kierowcami byli dżihadyści. Najmniejszego. Tak się chłopu ubzdurało, że islamiści są źli i sam, osobiście wymyślił, iż można po nich pojeździć furgonetką. Jak można przypuszczać, że jest zainspirowany czynami Ahmedów, Abdulów i innych tym podobnych.
Na poważnie. Angol nie wytrzymał. Czy zginął mu ktoś z rodziny, czy po prostu doszedł do wniosku, że nie będzie nadstawiał drugiego policzka, to jeszcze być może wyjdzie. Na razie Angol wysłał sygnał „oko za oko, ząb za ząb”.
Czy pociągnie za sobą innych? Oby, choć to wątpliwe. Zdegenerowane, politpoprawne społeczeństwo raczej się nie obudzi do tego stopnia, by zacząć działać. Na razie jest obudzone do tego stopnia, że w prywatnych rozmowach zaczynają mówić między sobą, że „jest problem”. Ale do rozpoczęcia działań jest im chyba daleko (choć, jak pokazuje ów furgon – może nie aż tak bardzo daleko).
Polacy ten sygnał wysłali 1 stycznia 2017. Ełk, Wrocław, Lubin – to miejsca w których islamiści dostali wiadomość, że tu nie kraj, w którym można robić co się chce.
Teraz nadchodzi czas spoglądania, czy zachodnie społeczeństwa są zdolne do samoobrony.
Roman Zieliński, fot. autokult

58+

komentarzy: 20

 1. Aha i jeszcze jedno…bardzo ważne ! Burmistrz Budziszyna (Bautzen) Christian Schramm z pochodzenia Serbołużyczanin…(Słowianie mówiący językiem…..prawie Czeskim z naleciałościami Polskimi…szczególnie na Dolnych Łużycach koło Cottbus) chce za rok zrobić 1000 obchody rocznicy podpisania pokoju Budziszyńskiego….Mamy w 2018 roku 100 lecie odzyskania niepodległości i 1000 lecie pokoju w Budziszynie na mocy którego Cesarz Henryk II przyznał Chrobremu Miśnię, Milsko i …więc całe górne Łużyce oraz dał 500 zakutych tępaków na wyprawę Kijowską… tą w której Chrobry miał wyszczerbić miecz o bramą i zerżnąć siostrę Jarosława… Mądrego (herbu puszysty kot )jednokrotnie nie biorąc z nią ślubu….czym ją pohańbił… na zawsze rozgadując o tym przy każdej nadarzającej się okazji. Bardzo ważna rocznica dla nas… bo Heniu II próbował 18 lat najeżdżać Chrobrego aż mu się znudziło… i nie było chętnych na dalsze wyprawy więc się chciał dogadać… Tak więc zaraz przed zawarciem Pokoju w Budziszynie (po wymianie zakładników…nie ma to jak chrześcijańskie zaufanie)… podpisano akt dość ważny w tamtych czasach bo Henio II nigdy wcześniej ani nigdy później niczego nikomu nie podarował….tym bardziej ziemi nafaszerowanej twierdzami…. takie tam szwabskie skąpstwo…hahahaha.
  Mój prawnik też jest Obywatelem Niemiec, Serbołużyczaninem… biegle mówi po Polsku, Czesku, Rusku i Niemiecku…. ale to jest jeszcze nic… premierem Saksonii jest Stanisław Tillich Serbołużyczanin… podpisuje się przez „Ł” (występujące tylko w języku polskim) Stanisław… Ostatnio Saksonia sprawdzała prawne możliwości przystąpienia do Grupy Wyszehradzkiej…ale Berlin wpadł w histerię i zabronił grożąc… ku…a…siłą…za uprawianie samodzielnej polityki zagranicznej…. (Austria też negocjuje już warunki wstąpienia) Na prywatnej posesji w Dreźnie cały czas stoi „szubienica dla Angeli” A duża cześć Drezdeńczyków ma takie same sympatie do nas jak po Insurekcji Kościuszkowskiej kiedy owacjami witali i przyjmowali do siebie niedobitki Wojska Polskiego…. Drezno zawsze było w opozycji do polityki Pruskiej… tak jest i teraz..Twarda postawa PiS jest chwalona wszędzie w Europie…I Francuzi i Anglicy i Niemcy nam zazdroszczą…naprawdę…
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-premier-saksonii-ostrzega-niemcow-przed-arogancja-wobec-pols,nId,2142654
  Układ z Dynamem Drezno… byłby niezły…bo to schrystianizowani (czyt. zniemczeni) Słowianie…obecnie brunatni ateiści….

  14+

 2. „Czy pociągnie za sobą innych? Oby, choć to wątpliwe. Zdegenerowane, politpoprawne społeczeństwo raczej się nie obudzi do tego stopnia, by zacząć działać.”

  1+

 3. Także wczoraj w Paryżu, jakiś wyznawca Allaha próbował dokonać zamachu uderzając autem w policyjny radiowóz.Bogu dzięki jednak coś nie wyszło i spalił się ze wstydu razem ze swoją furą.Miał matkę która była polskiego pochodzenia.

  14+

  1. Zapewne jakaś prekursorka obecnego trendu – fascynacji urokiem i orientalną urodą – rozłożyła nóżki i… plum…

   0

 4. Może trochę ochłody na czerwcowe upały. Prosty przykład – niedalekie Bautzen. Enklawa NPD i silny ośrodek wschodnioniemieckich bojówek z pod znaku krzyża celtyckiego. Uchodźcy i tam dotarli. Miasto skinhedów szybko się skrzyknęło i tam zaczęły się ganianki rodem jak u nas w latach 90-tych. Niemieckie media oczywiście oburzone atakami neofaszystów w biednych emigrantów, główne rozgłośnie niemieckie robiły relacje live z nocnych wydarzeń na ulicach Bautzen i całe niemieckie Niemcy trwały w w lewackim oburzeniu. Do czasu. Okazało się, że na tych biednych uchodźcach widok wykoksowanych łysych nie robi wielkiego wrażenia. Wcale im nie pilno do ucieczki, wręcz przeciwnie nawet będąc w deficytowych ilościach odpierali ataki miejscowych. Był okres, że to oni ganiali Niemców do czasu, aż policja nie opanowała terenu.

  11+

  1. @dest jesteś słabo poinformowany… Łysi z Budziszyna to elita Dynamo Dresden… Spalili w samym Budziszynie trzy hotele dla Imigrantów… Jeden zaraz koło mojego księgowego.. Zrobię zdjęcia za tydzień to Ci mogę przesłać… Burmistrz przerzucił ciapoli do Goerlitz i tam zostali… To nie było jak w London, że sprawcy nieustaleni… Tam były kanistry z ropą i zapałki a potem bójka z Fajermenami, żeby przerwać akcję gaśniczą… Wyparli Kebabów w całości podobnie choć w mniejszym stopniu w Poczdamie, Brandemburgu nad Hawlą…w Nauen…Lipsku, Miśni i Frankfurcie… A maj mniejszym stopniu w Cottbus.. Bo mało młodzieży jest… Same DDR-owskie dziadki… Efekt widoczny od razu… Pouciekały kebaby z miast do 100 tys. Do wielkich aglomeracji.

   9+

 5. Drobny incydent w Londynie, tylko jeden trup. Drobny incydent w Paryżu, też tylko jeden trup. Kilka podpaleń w Sztokholmie, trochę mordobić z użyciem noży… nic się nie stało, zwykły dzień Europy Zachodniej.

  22+

 6. A Kebaby w wieżowcu myślisz same się podpaliły….? Ktoś im pomógł… ktoś kto wiedział jak to zrobić…. Są tacy co wiedzą jak zamontowane 4 godziny wcześniej okna na budowie wyciągnąć bez huku…. jak rozwiercić atestowany zamek w drzwiach wejściowych, jak odpalić najnowszego mercedesa S-Klasse w 20 sekund bez kluczyków dezaktywując przy tym GPS-a…są też tacy co wiedzą jak można bankomat wyszarpać terenówką spod Biedronki i kasę wyciągnąć a bezwartościowy złom porzucić po 15 minutach w lesie….zanim psiarnia się o tym dowie….a są i tacy, którzy wiedzą gdzie „zmostkować” drutem bezpiecznik 50 Amperowy na zabezpieczeniu głównym budynku, zostawiając żelazko na desce do prasowania żeby cała buda stanęła w ogniu po 30 minutach…. w środku nocy….nawalona kebabami po sufit. Mamy początek wojny…

  42+

  1. Właśnie potwierdziłeś moją teorię. To ustawki. Nie trzeba było nawet żelazka ustawiać, a wiedzieć że koło północy zaczną sobie koryto szykować, podczas ramadanu.

   22+

 7. Nie łudźcie się ! To była tylko prowokacja, a nie celowe działanie wkurzonego Brytyjczyka. Poświęciłem się dla Was i … pojechałem po kanałach TVN, TVN24, TVN24BIS, Polsat i …..jedziemy.
  1. TV doszły do Ahmeda, który wyciągnął angola z kabiny.
  Znał wszystkich którzy próbowali mu pomóc. To Abdul z Nigerii, Somalach z Pakistanu, i Maooa z Niggru. Kumple wszyscy kumple. Złapali go i przez 45 minut trzymali na chodniku. Gdyby to nie była ustawka skręcili by mu łeb w 5 minut.
  2. TV doszły do muzułmanina Polaka, który przypadkowo, akurat też był na tej ich modlitwie. Pewnie wszystkie TV znalazły tam swojego rodaka.
  3. TV dotarły do mieszkańców okolicznych budynków, którzy tak ciepło wypowiadały się o niewspółistnieniu wszystkich religii w tej okolicy, że nawet redaktorowi od tego ciepełka pot szedł z jajec.
  4. Jest tyle praktycznie muzułmańskich już dzielnic, a ten zamachowiec rewanżysta wybrał akurat takie miejsce. gdzie ekumenizm jest wzorcem przeniesionym z powieści o wiecznej miłości i współdziałanie kultur i religii.
  Pic na wodę, fotomontaż.

  28+

 8. Chłopina wjechał, ale raczej już w nieżywego trupa…… Oburzenie burmistrza Londynu (araba) i premier May – bezcenne. Jak można wjazdem ciężarówką zakłócać islamistom przygotowania do kolejnych zamachów??? Toż to niedopuszczalne i niezgodne z lewackimi kanonami. Mieliśmy do czynienia z haniebnym zamachem terrorystycznym, według lewaków. W przypadku, kiedy w Manchesterze zginęło 22 dzieci, mieliśmy do czynienia z incydentem. Dzisiaj wyraźnie widać kto ma więcej szmalu na opłacanie polityków i dziennikarzy. Islam:Europa = 1:0.

  52+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *