Winni zidentyfikowani

pytamy pl To nic, że tuż za granicami Polski „biedni uchodźcy” wybuchają, wjeżdżają samochodami w tłum, dźgają maczetami na oślep. Zamiast likwidować przyczyny, to według prominentów Unii Europejskiej powinniśmy się „przyzwyczaić do zagrożenia terrorystycznego.”
Wydaje się, że przynajmniej znaleziono winnego całego zamieszania. Otóż premier Wielkiej Brytanii, Theresa May, znalazła powód, dla którego muzułmanie stanowią zagrożenie dla ludzi cywilizacji zachodniej. Według niej winny jest internet. W związku z tym zapowiedziała walkę państwa brytyjskiego z… internetem.
Teraz możemy się spodziewać wszystkiego najgorszego, bo znając lewackie wpływy, to już niedługo zostanie na nas nałożony kaganiec. Najpierw w Wielkiej Brytanii, następnie zostanie to rozszerzone na pozostałe kraje UE. Niemal na pewno zamiast w propagandę wojującego islamu wojna z w miarę wolnym internetem skupi się na tych, którzy wskazują na islam jako na zagrożenie dla normalnych ludzi.
degrelle, fot. pytamy.pl

29+

komentarzy: 16

 1. Arabek Ahmed w Paryżu mieszka
  Głowę Ci uciąć chce ten koleżka
  Ostrzy maczetę przez całe ranki
  Czyta z Koranu co lepsze wzmianki
  O tym co robić ma z niewiernymi
  Gdy na ulicy spotka blond w mini
  Dobrze, że Ahmed z Islamistami
  Nie chodzi tutaj do szkoły z nami
  A gdy ze szkoły do domu wraca
  Bomby buduje to jego praca
  Aż mama krzyczy Ahmed łobuzie
  Kiedy dynamit chowa w swej bluzie
  Mama powiada poszukaj żony
  Ale on w kozy wciąż zapatrzony
  Lecz mamy miłość ciągle jest czysta
  Bo dobry z niego jest terrorysta.

  0

 2. W bezsenną noc znalazłem to: „Roy Larner..kibic, który rzucił się w pojedynkę na islamistów w Londynie..i który na ich okrzyki odpowiedział: „Fu*k you, I’m Millwall”” i było zdjęcie tego gostka, pociachanego nożami. Jako jedyny miał tam jaja, ale i patrząc na jego wiek i odwagę doświadczenie w walkach.

  41+

  1. @Z No cóż najwięcej „gnębionych” Czeczenów przez Putina,walczy właśnie w IS,i tnie głowy „niewiernym”.I przykro to przypominać,my Polacy swojego, nie tak odległego czasu, mieliśmy swój udział w ich wspieraniu.

   11+

  1. A kto siedzi w ośrodkach dla uchodźców w Polsce? Ufoludki? Moniko jest godzina 16.50 włącz tv i zobacz co się dzieje w Paryżu. Co parę dni jest atak gdzieś w Europie. Trawa ekspansywna zawała islamskich terrorystów, którzy sami powiedzieli że zaleją stary kontynent falą imigrantów z wymieszanymi bojownikami. W całej fali imigrantów niech będzie z 5% uchodzców. Większość z nich to darmozjady ekonomiczne i nic więcej.

   41+

  2. Zamachów też w Polsce nie ma. Monisiu, my mamy telewizję, internet, niektórzy nawet chodzą po islamskich dzielnicach w innych krajach. Kilka razy sam miałem okazje pochodzić po „islamskich dzielnicach” Widzimy i wyciągamy wnioski. Przewidujemy. To się nazywa logika, wiesz? Wolę być „straszony” tak jak to jest robione na tej stronie niż tak jak straszą emigranci w Anglii. W Polsce na „salonach” straszy się rasistami, nazistami, ORN- nem itp. Słyszałaś żeby ktoś w Polsce zginął przez ORN, wydumanych nazistów itp? Napisz wiec takie zapytanie do wyborczej, TVN itp , oni są mistrzami w straszeniu tym czego nie ma.

   40+

  3. Chciałabyś żeby byli pewno nie?. Następna amatorka, szkoda gadać. Jesteś straszna. Już kiedyś amatorkom, HIV+a sprzedał poeta i antyfaszysta roku, niejaki Simon Moll.

   19+

  4. To, że na FAN-ie jakaś „Monisia” wypierdziała jakiegoś prowokacyjnego kleksa, to jeszcze nic, ale to, że od 6-ciu upośledzi dostała plusowe łapki, to już jest zastanawiające.

   Czeski rząd w ramach programu relokacji miał przyjąć &gt 2 000zł imigrantów. Przyjął 12-stu, tak, dwunastu i dzisiaj oficjalnie ogłosił, że z uwagi na bezpieczeństwo swoich obywateli ten tuzin im wystarczy. Mam nadzieję, że za Czechami (Polakami, Węgrami, nie wiem jak tam do końca Austria) pójdą inni. Australia ju od dawna wyrzuca nielegalnych imigrantów.

   Wielu entuzjastów ciapaterii zaczęło dostrzegać problem, część z nich już się do tego przyznaje w rozmowach. Szkoda, że żeby dostrzegli coś oczywistego, trzeba było śmierci iluś ludzi. Teraz rozmowa z takim do niedawna beztroskim optymistą kończy się przeważnie stawianym przez niego pytaniem; ale co zrobić. Odpowiadam metaforycznie, że tonącego statku z dziurą w burcie nie uratuje się wyłącznie relokacją wody do komór na całej powierzchni jednostki. Trzeba przede wszystkim zatkać dziurę poprzez odcięcie grodzią komory z dziurawa burtą, a wodę zacząć wypompowywać z tej jednostki pływającej, bo inaczej przywita się z Titanikiem.

   Przede wszystkim zetrzeć w pył bez brania jeńców resztki tzw. państwa islamskiego poprzez konkretne ataki rakietowe, lotnicze i pozamiatać to wszystko wojskami lądowymi. Utworzyć na jakiś czas odpowiedni kontyngent wojskowy z wojskami inżynieryjnymi włącznie. Następnie na terenie Syrii, Iraku, Libanu, Egiptu i Libii szybko i tanio zbudować otwarte obozy dla tzw. uchodźców. Tam nie trzeba ogrzewania na zimę. To i tak zapewne tańsze, a na pewno skuteczniejsze rozwiązanie, niż pomysł Tuska na płacenie kolosalnych pieniędzy Erdoganowi, który będzie cały czas szantażował zerwaniem ustaleń. Od tego momentu okręty włoskiej i greckiej straży granicznej operując daleko od brzegów Europy powinny zawracać wszystkie arki z ciapatymi i czarnymi, a gdy toną, przyjąć ich na pokład i odstawić do stosownego portu, ale nie europejskiego, tylko po tamtej stronie pobliskiego jakiemuś z w/w obozów. Łodzie, pontony, wszelkie łajby należałoby nieodwracalnie niszczyć, a „sterników-skiperów-przemytników” do pierdla. To tyle w kwestii zatykania dziury w burcie tonącego statku. Równolegle można zacząć wypompowywanie szamba z fekaliów, czyli wszystkich nielegali ze strefy Schengen w jednokierunkowa podróż statkami do przystani po drugiej stronie morza.

   28+

  5. Koleżanko, masz pełne prawo do takiej opinii, natomiast proponuję Ci wycieczkę, oczywiście na Twój koszt i własną odpowiedzialność do tej rzekomej „biedoty”. Może wtedy zmienisz zdanie i delikatnie się opamiętasz. Poznasz zasady funkcjonowania owej „biedoty” i zdasz sobie sprawę o czym jest mowa i skąd bierze się takie, a nie inne zdanie. Być może gdybym nie był i nie widział na własne oczy wspaniałomyślnych dokonań owej „biedoty” to bym się nie wypowiadał. Pozdrawiam.

   10+

 3. Anglicy znaleźli takiego wroga, z którym będą mogli walczyć. Bo z Arabami to niezbyt chcą się mierzyć. Teraz będą obcinać kable.

  30+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *