Śmiertelny remis

wordpress com xx Śmierć 3 osób w Londynie przywróciło normalność. Do tego uśmiercono trzech terrorystów, co bilans przejść na łono Abrahama wyrównało do stanu 3-3, a wśród rannych jest 50-0 dla dżihadystów.
Teraz oczy całego cywilizowanego świata zwrócone są na Anglię, wypowiadają się różne mądre głowy o tym, co się wydarzyło. Nie mówi się o tym, że za kilka dni/ tygodni/ miesięcy będzie się działo dokładnie to samo i że aby tego nie było trzeba arabusów wygnać lub wytępić.
Normalność wróciła w Polsce, bo znów wszyscy mówimy o realnym zagrożeniu, jakie jest związane z bandą ciągnącą do Europy, a nie o pierdołach. Wcześniej katowano nas przyjęciem Polski na członka Rady Bezpieczeństwa. Media pisowskie tryumfowały, bo wynik głosowania 190-0, czy jak kto woli 190-2 jest wielkim sukcesem polskiej dyplomacji. A media platformiane robiły różne wygibasy, by to zdeprecjonować.
Teraz to 190-0 to już temat zamknięty, a każdy przeciętny obserwator sceny politycznej dochodzi do wniosku, że media platformiane są tak samo głupie jak Rysiu Petru, jak cała .Nowoczesna i PO razem. Dlaczego? Bo żeby pokazać czym tak naprawdę jest członkostwo w Radzie Bezpieczeństwa ONZ wystarczyło pokazać, kogo Polska w niej zastąpi.
Otóż aktualnie w RB zasiada Ukraina. I choć zasiada sobie w tej RB nikt nie kiwnie nawet palcem, by Krym wrócił do Ukrainy, by ruscy separatyści poszli precz z Doniecka, by na wschodzie kraju zapanował jako taki spokój.
Ukraina w RB ONZ nie znaczyła nic, cała ta RB ONZ nie znaczy nic i znaczyć nic nie będzie. Dlatego te 190-0 jest warte dokładnie tyle samo co wcześniejsze, brukselskie 27-1 dla PO. Chociaż dla samego Tuska wybór na przewodniczącego Rady Europejskiej jest ważny, bo teraz będzie się mógł zasłaniać immunitetem, gdy nad jego głową zbierają się coraz ciemniejsze chmurki.
Roman Zieliński, fot. wordpress.com

PS Gdyby nie atak w Londynie, to teraz byśmy byli katowani medialnie ponad 600 rannymi w Turynie, którzy stali się ofiarami paniki jaka wybuchła podczas wspólnego oglądania finału Ligi Mistrzów.

22+

komentarzy: 13

 1. Z sieci.

  Islam jak i judaizm są jak dwie zdemoralizowane siostry -matki swych wyznawców. Obie obrzezują swych synów, obie uważają kłamstwo i oszustwo a nawet zabójstwo jako dozwolone wobec gojów i niewiernych. Obie nawet posiadają ten sam zmysł smaku – nie tolerują wieprzowiny. Tolerują też wszelkie odmiany zboczeń od pedofilii a nawet zoofilii.

  To nie tylko religie.
  Jednak siostry islam i judaizm nie są tylko wypaczeniem zasad rozumnej wiary w prawdziwego Boga. Nie sa one jedynie religiami wprowadzającymi w błąd swych wyznawców. Aspirują one także do stanowienia o systemach politycznych. I jak brutalna i prymitywna siostra islam żąda szariatu tak bardziej przebiegła i wyrafinowana siostra judaizm żąda….demokracji

  9+

 2. U Kukiza w klubie ,jest taki młody gość w moim wieku, Andruszkiewicz się nazywa.Ten jedzie równo z POwskimi i Nowoczesnym szujami,kibicuję typowi bardzo.Myślę że w swojej karierze politycznej zajdzie daleko,czego z całego serca mu życzę.Poza tym, oprócz zamachów terrorystycznych,wraz z muzułmańskimi i murzyńskimi imigrantami płynie do nas,przepraszam za wyrażenie,różnego rodzaju syf.Toteż znane powiedzenie: „syf,kiła, i mogiła !!”nabiera bardzo grożnego i realnego znaczenia http://nczas.com/publicystyka/plaga-tolerancji/

  21+

 3. Wydaje mi się, że jest 7 ofiar + 3 terrorystów i źle to redaktor naczelny zinterpretował.
  A w Turynie panika oczywiście związana z „podejrzeniem incydentu”.

  14+

 4. Jak długo jeszcze społeczeństwa Europy będą pozwalały na manipulowanie przez lewackie pseudoelity polityczną poprawnością i polityką multi-kulti ?
  Odpowiedz jest pesymistyczna, jeszcze długo niestety.

  16+

 5. W końcu mamy ichniejsze święto! ramadan, czy inne gówno…
  Także muzułmanie świętują na całego wyrzynając niewiernych…

  Angole jak i cała reszta zniewolonej Europy przez lewactwo, tak nic nie zrobią, dopóki u władzy są lewaccy idioci! Straszna prawda!
  Znów w ruch pójdą kredki, flamastry, będą śpiewać „…dont look back to anger…” i ostatni krzyk mody „pozamachowej” tatuowanie sobie pszczółek!? (!sic)

  Z pewnością to wszystko zniechęci islamistów od dalszych rzeźi na ulicach europejskich miast….

  Jak ja się cieszę, że u nas jest „takie zacofanie” jak to propagandowe, ściekowe media relacjonują!

  Pozdro dla wszystkich mających swój rozum i zdanie!
  Hej Śląsk!

  27+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *