Luzik

photoblog pl Wysoką wygraną 3-0 w Płocku nad tamtejszą Wisłą zakończył Śląsk sezon 2016/17. Mecz pietruszkowy zaczął się od delikatnego kłamstwa. Według słów trenera Urbana miał to być pojedynek rezerwowych. Wystawieniem Budzyńskiego szkoleniowiec łaski nie robił żadnej. Natomiast w polu wielkiej rewolucji nie było. Grajciar i Zieliński dawno nie grali, lecz przyszłością Śląska to oni nie są. Dopiero przy 3-0 wszedł Łyszczarz, nieco później nuworysz, ale już 21-letni Łuczak. Dobre i to.
Mecz mógł się podobać, oba zespoły zagrały na luzie, było sporo sytuacji bramkowych z obu stron, ale więcej szczęścia miał Śląsk. Dwie ładne i podobne do siebie bramki (druga Engelsa i trafienie Bilińskiego) załatwiły sprawę.
Spotkanie z trybun oglądało 14 fanów Śląska z KKN-u oraz na tej samej trybunie 6 – 10 innych osób z Wrocławia.
Wygrana pozwoliła Śląskowi przeskoczyć w tabeli Wisłę i ostatecznie sezon dla wrocławian zakończył się na 11 pozycji.
Koniec udręki sezonu 16/17, co nie zmienia niczego przed sezonem 17/18.
RZ, MN, F-M, fot. photoblog.pl

11+

komentarzy: 11

 1. Ad. Zagłębie : nie tak łatwo oddać mecz drużynie, która nie umie strzelać goli ,a nawet wali samobóje. ,,Co wy nawet kupionego meczu nie potraficie wygrać?,,-skąd My to znamy… Co do kursów ,to kurs na Łęczną też oscylował około 1,7 zł.

  Ad zmiany: coś czuję ,że występ naszych młodzików to był jednorazowy wybryk w tym roku…kalendarzowym.Smutne.

  Ad .szydera : jeśli Pogoń i Termalica nie zdobędą przynajmniej po punkcie w swych meczach ,to lecą ex equo razem z Górnikiem (22ptk.)

  2+

 2. Za to spotkania w Lubinie po prostu oglądać się nie dało, to jak Zagłębie odstawiało nogi, aż szkoda komentować. Mecz o pietruszkę dla Śląska, w przyszłym sezonie trzeba grać tak jak w ostatnich meczach. Hej Śląsk!

  20+

  1. Już przed meczem było wiadomo, że na 90% Lubin się podłoży. Kursy u bukmacherów na Arkę, która ostatni raz na wyjeździe w lidze wygrała… w grudniu we Wrocławiu, prezentowały się następująco: (ZL)3.65 – 3.9 – 1.87(AG). Do tego jeden celny strzał oddany w meczu przez Lubin. Nie oglądałem meczu, ale domyślam się jak to żanująco musiało wyglądać.

   14+

  2. Kombinować też trzeba umieć. Wszystkie bramki dla Arki padły po tak żenujących błędach kretów, ze tylko ktoś kompletnie nie zorientowany w temacie nie zauważył, że wszystko było wyreżyserowane i do tego w bardzo amatorski sposób.

   10+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *