Trafione w 70-tkę

blogmagdaxd bligspot com We Wrocławiu sezon skończył się zwycięstwem 2-0 z Cracovią. Mecz w Płocku, jaki nasze orły mają rozegrać za kilka dni jest już tylko formalnością.
Możemy, a nawet powinniśmy się cieszyć, bo jeszcze cztery kolejki temu widmo spadku było całkiem realne.
Na 70-lecie klubu miał być sezon walki o puchary, była równie emocjonująca walka o utrzymanie. Na szczęście się udało. Co nie zmienia faktu, że nie ma kim grać i w nowym sezonie bardziej niż szansy na sukcesy znów będziemy szukać słabszych, by ponownie się wybronić.
Na razie cieszmy się, bo jest z czego.
AP, fot. blogmagdaxd-bligspot-com

24+

komentarzy: 8

 1. Pierwsze 3 mecze we Wrocławiu w sezonie 2016/2017 i zero zdobytych bramek przez Śląsk. Trzy ostatnie mecze tego sezonu we Wrocławiu i 12 zdobytych bramek przez Śląsk.

  13+

 2. Pomimo słabej postawy przez większość sezonu udało się uratować ekstraklapę na kolejny sezon. Udało się, bo znalazły się jeszcze większe leszcze od naszych kopaczy. Pomogły nam też ujemne punkty dla Ruchu.
  Teraz czekamy na wieści (oby tylko dobre wieści) dotyczące przyszłości Śląska. Mam nadzieję, że informacje o zainteresowaniu akcjami Śląska przez minimum dwóch poważnych inwestorów nie są tylko mydleniem oczu. W przypadku dalszego braku poważnego inwestora (właściciela) czeka nas kolejny sezon walki o utrzymanie. Oczywiście „walki” bez gwarancji, że ponownie się uda.

  12+

 3. Podsumowując grę piłkarzyków: ” w h..a cięcie,też zajęcie”,jak się zaczęło palić koło czterech liter,to wzięli się do jako takiej roboty.

  34+

 4. Kamień spadł z serca. Dzisiaj szczęśliwy dzień, siostrzenica urodziła córkę i ukochany Śląsk wywalczył utrzymanie. Jest więc co świętować.

  56+

  1. Życzę Ci, abyś w kolejnych latach o tej porze roku opijał tylko narodziny kolejnych siostrzeńców, lub siostrzenic, ewentualnie mistrzostwo Polski Śląska, a nie to że psim swędem udało się Śląskowi utrzymać.

   39+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *