Dowód dzikości

 Rodzimi politycy oraz zdroworozsądkowi mają bardzo poważny argument w dyskusji o tym, czy można wpuszczać do Polski tak zwanych uchodźców. Jakichkolwiek, bo róże głupawe media i takowi politycy użalają się nad losem biednych matek oraz jeszcze biedniejszych arabskich sierotek.
Otóż według informacji napływających z Wielkiej Brytanii zamachowcem z Manchesteru okazał się osobnik o niewątpliwie islamskim imieniu i nazwisku, który (uwaga!!!) urodził się w Wielkiej Brytanii.
Świadczy to o tym, że nie ma najmniejszego znaczenia, czy przyjmiemy do Polski 20-letniego byczka z doświadczeniem przy urzynaniu głów lub bojowym, czy potencjalny terrorysta jest tylko niewinnym jeszcze dzieciątkiem, czy nawet nie ma go w planach i zostanie zmajstrowany już na miejscu nawet kilka lat później.
Arab to Arab. Niezależnie czy przybywa do Polski jako przeszkolony do robienia bomb, czy dopiero się w Polsce narodzi – będzie stanowił zagrożenie. Jak ten z Wielkiej Brytanii, który formalnie niby był Anglikiem, a tak naprawdę libijskim islamistą.

* Argumentem w każdej dyskusji z osobami chcącymi przyjmować islamską dzicz powinno być stwierdzenie, by chętny do ich ściągania powiedział to w oczy ludziom, a w szczególności rodzinom tych, którzy zginęli:
Z małopolskich Krzyszkowice skąd pochodziły dwie siostry, które zginęły w Nicei. Z Darłowa, skąd pochodziło małżeństwo zabite w Manchesterze.
Z Bani w województwie zachodniopomorskim, skąd pochodził zamordowany przed zamachem w Berlinie kierowca ciężarówki.
Roman Zieliński, fot. wolnapolska.pl

25+

komentarzy: 21

 1. Tymczasem tolerancyjna Szwecja w której po słowach „zapraszamy” ulokowało się najgorsze bydło i stopa przestępczości wzrosła o 300% a gwałty o jakieś 1400% (tysiąc czterysta, tak, tak) wiecie co zrobiła? Odmówiła deportacji dzihujdysty ponieważ w Syrii po deportacji grozi mu kara śmierci-jakież to humanitarne i tolerancyjne

  „Nordycki ocalić lud, kulturę północnych ziem na którą najeżdża dziś kolorowa zawzięta dzicz!!!”
  Zwycięstwu Sława!

  6+

 2. Niedawno w tvn wystąpiła niejaka Pamuła, pseudo dziennikarka związana Głosem Tel Awiwu. Co ona tam gadała to dramat. Stwierdziła że nawet jak w śród 7tys uchodźców przyjmiemy jednego terrorystę, który zabije 10 Polaków to nic, bo uratujemy 6999 arabów. Życzę żeby to jej pierwszej wsadził petardę.

  12+

 3. Najpierw kredki,kreda,teraz tatuaż ma ich chronić przed terrorystami.Komedia przeradza się w dramat.Jak nastąpi akt ostatni to właśnie oni,ci od kredek i teraz tatuażu będą pierwsi eliminowani,jako najsłabsze ogniwo.Tam już naprawdę nie ma kogo żałować i komu współczuć.

  4+

 4. Ręka, noga, mózg na ścianie, tak się bawią muzułmanie.
  Obawiam się, że chrześcijanie z Bliskiego Wschodu i Afryki mają trochę inne postrzeganie świata, kultury, obyczaju, obowiązku, mają po prostu inny świat wartości. Może nie maja zapędów terrorystycznych, ale istnieje wiele przeszkód do ich adaptacji w nowym środowisku i integracji w miejscowym społeczeństwie.

  6+

 5. @antypodek…. Religia nie ma tu, żadnego znaczenia chrześcijanie z Ameryki Południowej mają naleciałości pogańskie z Ameryki Południowej, Europejskie z Europy, Afrykańskie z Afryki a Bliskowschodni z Bliskiego Wschodu… oni nawet jak są chrześcijanami to i tak powielać będą przez najbliższe 20-50 pokoleń zwyczaje i nawyki z Bliskiego Wschodu… to jest inny homo-sapiens niż my… zrozum to i nie chodzi tu nawet o barierę językową ale obyczajową… klimat, który powoduje wytworzenie zupełnie innego człowieka niż Europejczyk. Zobacz na cyganów… są w Europie od 1000 lat pojawili się razem z Awarami (koczowniczymi ludami Ugrofińskimi… takimi jak Madziary i Finowie)… Madziary potrzebowały 500 lat na ucywilizowanie… a Cyganie przecież w większości katolicy…. dalej z nami się nie zintegrowali….nie pracują, nie chodzą do muzeów, kina, teatrów, oper filharmonii, nie interesuje ich sport, polityka…. trochę śpiewają i układają tekstów… trochę tańczą ale ich mózgi dalej funkcjonują po Hindusku….Zapytaj wprost…. co potrafią robić…? Ilu wśród nich było laureatów nagrody nobla…. co wnieśli do cywilizacji ?… głównie tańce…. Syryjscy chrześcijanie też niczego nie wniosą a utrzymanie tysiąca Syryjczyków to koszt około 2-3 mln zł miesięcznie…. zakładając, że ktoś im udostępni dach nad głową…i zatrudni do najprostszych prac jako niewykwalifikowanych robotników… ale kto to ma zrobić i po co ? U nich praca jest tylko dodatkiem a nie celem w życiu…Mamy swoich takich nierobów ze 6 milionów i nie potrzebujemy ich importować. mamy do ściągnięcia z terenów Rosji co najmniej 10 milionów repatriantów na których nie ma kasy. Tu masz fajne artykuły:
  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,10116
  http://www.racjonalista.pl/index.php/s,38/t,40323
  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,10118
  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,10117

  5+

  1. Awarowie pojawili się w Europie 1500 a nie 1000 lat temu, Cyganie nie mogli więc pojawić się z nimi. Madziarom nie trzeba było 500 lat na ucywilizowanie, wręcz przeciwnie, ucywilizowali się bardzo szybko. Cyganie przyjmują wiarę dominującą w danym kraju (katolicyzm, prawosławie, islam itp.) przy czym nadrzędne dla nich są zakazy i nakazy kastowe (de facto religijne) pochodzące jeszcze z Indii skąd przybyli i gdzie byli kastą tancerzy, wróżbitów i złodziei. Co do bliskowschodnich chrześcijan to się mylisz, wiara ma olbrzymie znaczenie, aż do lat 60-tych np. Liban który był najbardziej chrześcijańskim z krajów arabskich, był też najbogatszym krajem arabskim, mimo że ropy nie miał. Libańscy chrześcijanie pod koniec 19 i na początku 20 wieku masowo emigrowali do Ameryki Południowej, ich potomków jest tam dziś kilka milionów (więcej niż w Libanie) i zwykle należą przynajmniej do klasy średniej, a nieraz do najbogatszych elit jak np. Carlos Slim najbogatszy Meksykanin i jedne z najbogatszych ludzi świata. Także w Iraku za Saddama chrześcijanie należeli do bogatszej części tego społeczeństwa, podobnie było w Syrii przed wybuchem wojny domowej.
   Nie znaczy to że jestem za przyjęciem do Polski syryjskich chrześcijan. Mi w ogóle nie podoba się masowe przyjmowanie obcego etnosu, nawet pokrewnego jak np. Ukraińców. Co nie zmienia faktu że mylisz się mówiąc że nie ma większej różnicy czy to muzułmanie czy chrześcijanie. Owszem jest różnica, bliski wschód był kolebką naszej cywilizacji, co powinien wiedzieć każdy kto chodził do szkoły, tam zaczął się neolit, czyli przejście z myśliwsko-zbierackiego do rolniczego trybu życia, tam wymyślono pismo, matematykę i multum innych rzeczy, to że teraz jest tam syf to efekt islamu.

   6+

  2. W 18 – jesteś oczytany, masz wiedzę, szacun, ale: po pierwsze nie wiem czemu wtrąciłeś Cyganów, nic nie pisałem o tej specyficznej nacji która nigdy nie zasimiluje się z nikim i nie zajmie uczciwa pracą. Podobnie Żydzi którzy żyli w Polsce setki lat i nie zasymilowali się, mało tego wykorzystają każdy moment by dowalić Polakom.
   Ty czytasz o Syryjczykach, ja żyje pomiędzy tymi ludźmi i od 11 lat mogę obserwować tych samych, znanych mi z imienia. Jest ogromna różnica. Syryjczycy, Libańczycy (chrześcijanie) to „inna” nacja niż muzułmanie z tych krajów. Drugie pokolenie czy 3 tych pierwszych żyje normalnie jak inni. Są tylko bardziej opaleni, po niczym innym ich nie odróżnisz. Islamiści żyją (poza małymi wyjątkami) jak wszędzie oni, dno i debilizm, wynikający pewnie i z tego ze oni żenią się (bardzo często) z pierwszymi kuzynami, zero integracji. Podobnie jest wśród ludzi pochodzących z Azji południowo – wschodniej czy Indii. Widać różnice wśród tych co pochodzą z katolickich rodzin (znam takie) a hinduskie, buddyjskich lub islamskich, choć z tych samych krajów. Byłem na imprezach u Filipińczyków, katolików kilka razy i było prawie jak w Polsce, jedzenie troszkę inne ale browary i śpiew tak jak u nas. Tych których znam (Syryjczycy, Libańczycy, Azjaci) uczciwie pracują i wychowują dzieci (zapewne są wyjątki). Co Ciekawe, sporo Australijczyków (facetów) jedzie do Azji i przywozi sobie żony, dlaczego? Bo są bardziej do życia niż sfeminizowane Australijki, a kraj ten sam.
   Co mi się nie spodobało w twojej wypowiedzi to to, ze zrównałeś Syryjczyków chrześcijan z islamistami oraz napisałeś ze oni mogą przejść na islam. Gdybyś to powiedział chrześcijaninowi z Syrii w twarz to on by się załamał twoja ignorancją. Ja bym ściągnął do polski kilku Syryjczyków (czasowo) po to by pojeździli po Polsce i poopowiadał o islamie. Może oczy by Polakom się otworzyły. Nie mówię żeby ściągać ich do Polski jako emigrantów, ale nie można ich obrażać porównaniem z islamską hołotą. Oni nienawidzą islamu bo maja o wiele więcej powodów niż my. Nam islam nikogo z rodziny nie zabił a im? Wielu. To im spalono domy, gwałcono siostry. A ty piszesz ze Oni mogą przejść na islam? Prędzej ty czy ja niż oni. Islam to stan umysłu. W krajach takich jak Syria, Liban dopiero widać jak islam rozwala kraj. Chrześcijaństwo miało wpływ na ludzi żyjących na innych kontynentach. (Afryka wyjątek – materiał trudny do ucywilizowania, iloraz inteligencji czarnych). Klimat powiadasz? A nasz Kod? Komuna? Czy toto w innym klimacie rosło? Z genów tacy sami (większość) a mentalność? Czy te baby z nowoczesnej, feministki różne, pedałolubni, czy oni się zasymilują? Nigdy.
   Repatrianci to nasz moralny obowiązek tu zgoda. Dzięki za wymianę poglądów.

   3+

  3. @Antypodek nie wchodżmy w uproszczenia to nie jest tak ze Islam jako taki niszczy Bliski Wschód zawsze to powtarzam że Islam jest podzielony i zróznicowany jak chrześcijaństwo. Tam są Sunnici, Szyici i charadzyci którzy są tylko w Omanie. Wrzodem na ciele Islamu jest ideologia wahhabizmu która się wywodzi z Arabii Saudyjskiej i innych feudalnych monarchii Zatoki Perskiej takich jak ZEA, Katar oni z kolei maja petro dolary i kształcą kaznodziei których potem wysyłają w świat i oni indoktrynują sunnitów a ci im niestety ulegają i robią to co robią czyli terror.
   Jeśli chodzi o konflikty na Bliskim wschodzie tj Irak, Syria to nie jest tak że tam wszyscy muzułmanie są za ISIS itd bo gdyby tak było to czarny sztandar kalifatu miałby już cały region a tak nie jest. Co do Chrześcijan to oni tam się dobrze dogadują z Szyitami którzy walczą w ich obronie zresztą syryjscy chrześcijanie walczą w szeregach SAA ramię w ramię z muzułmanami ( 10% społeczeństwa Syrii przed wojną) podobnie Hezbollah i inne szyickie milicje walczą z ekstremą wahhabicką. W Iraku za rządów Husajna i jednym z jego najbliższych współpracowników był iracki Chrześcijanin który był wicepremierem a nazywał się Tariq Aziz. Więc nie mówmy że cały Islam jest zły nic nie jest czarno białe. Oczywiście nie jestem za tym aby ich przyjmować do Polski.

   1+

 6. Tak nawiasem mówiąc, wiem że wielu kibiców Śląska (i nie tylko) głosowało na Kukiza, ale po jego ostatnim wystąpieniu w „kropka nad i” i w rmf fm powiedział otwarcie, że jest za przyjęciem nachodźców chrześcijańskich z Syrii. Co o tym myśleć? To jakaś zagrywka czy jak to interpretować? Bo wcześniej jego stanowisko było wyraźnie przeciw. Jak on by niby chciał zweryfikować tych tzw. ludzi? W moich oczach stracił, ale może redakcja lub ktoś z komentujących wie coś więcej na temat takiej zmiany zdania. Ja zbierałem podpisy do referendum, chodziłem, jeździłem żeby zebrać tego jak najwięcej i okazuje się, że niepotrzebnie? Adam Andruszkiewicz mówi coś inne, Paweł mówi coś innego. Nie rozumiem tego.

  8+

  1. Kukiz jest alkoholikiem…
   Alkoholizm ma fazy…więc w zależności od okresu jest albo jastrząb albo gołąb…
   Ja głosowałem na Kukiza i nigdy więcej tego nie zrobię… Miał zmienić konstytucję wynegocjować z PiS JOW-y a teraz pieprzy o beżowych chrześcijanach….żadnych beżowych nie chcemy bo on dzisiaj jest katolik a jutro nie dostanie socjalu i będzie wahabitą…. Idzie rok 2018 i trzeba pozamiatać kraj 100 rocznica odzyskania niepodległości i 50 rocznica czystek Moczarowych… I tego się trzymajmy niech nikt Wam oczu nie zamydli…
   Dla kibiców Śląska najważniejsza jest… Polska….a nie beżowi chrześcijanie… Takie same nieroby jak islamskie….

   16+

  2. W18- jestem za tym by nie było w Polsce żadnych uchodźców, szczególnie muzułmanów i Afrykanów. Tu zgoda, ale na jakiej podstawie uważasz, że chrześcijanie z Syrii, Libanu zmienią się w islamistów? Tą opinią ich krzywdzisz. Znasz jakiegoś, jakieś rodziny? Ja spotykam takich ludzi bardzo,bardzo często. Uwierz, oni tak oberwali od islamu, tylu członków rodzin stracili ze nienawidzą islamu szczerze. Do tego wszyscy pracują i nie siedzą na zasiłkach. Jak popatrzysz w necie na Miriam Shaded i posłuchasz co ona mówi o islamie, to będziesz miał mały obraz tego co moi znajomi mówią o muzułmanach, szczególnie kobiety. Dlatego uważam, że twoja opinia o tych przejściach jest delikatnie mówiąc nieuzasadniona. Pogadaj kiedyś z kimś stamtąd. Opowieści o rzezi na Wołyniu wyglądają podobnie. Nie jeden Polak wyprze się wiary, Chrystusa, niejedna Polka przechodzi na islam bo pokochała ciapatego, ale oni nie przechodzili nawet kiedy obrywali. Uważam ze nie powinno się ściągać chrześcijan z tamtych krajów do Europy, przez co się oddaje kolejne kraje pod władanie islamu. Tylko powinno się im pomagać w obronie przed islamem tam na miejscu. W innych kwestiach zgoda.

   12+

  3. @Antypodek akurat ona nie jest żadnym ekspertem od Islamu bo ona tyle wie o Islamie co ja o gwiazdach kosmicznych zresztą ona nawet nigdy nie była w Syrii co przyznała w jednym z wywiadów. Moim zdaniem tym się mocno skompromitowała a chce uchodzić za wielką znawczynię.

   1+

 7. http://wiadomosci.wp.pl/u-nas-krwa-nic-nie-wysadzicie-przez-rasizm-chca-wyjechac-z-polski-6126763809495169a

  Chyba powinniśmy im pomóc uzbierać te 12 tys., ale pod warunkiem, że wywiążą się z obietnicy i wyjadą oraz „Make Poland white again”. To dowód na to, że nawet urodzeni w Polsce mniej biali, myślą, jak czarni, a więc…tym bardziej urodzony w Europie islamista i wychowany przez islamistów będzie myślał i działał, jak islamista. Zero uchodźców to zero wybuchów!

  7+

  1. Już jedna gnida, Szechter obiecał wyjechać z kraju jak wybory wygra PiS. I co? Na taczkę dziad czeka?

   8+

 8. A tu dowód zidiocenia.
  Gość w TVN na poważnie: „Przyjmujemy 7 tys. uchodźców, jeden wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy życie 6999 osób”

  12+

 9. Z tym mówieniem w oczy rodzinom ofiar – niby proste, niby oczywiste, ale genialne.
  Chyba Fan właśnie podpowiedział mediom prawicowego głównego nurtu kierunek działań.

  13+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *