Lubin niedostępny

stadio oprawcy Za mecz Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław komisja ligi nałożyła na nas karę w postaci zakazu wyjazdu na trzy najbliższe mecze wyjazdowe (a zatem Płock i dwa w nowym sezonie). Dodatkowo dostajemy zakaz na dwa najbliższe wyjazdy do Lubina, zatem nawet jeśli w sezonie 2017/18 przyjdzie dwukrotnie grać w Lubinie, dokładnie tak jak w tym sezonie, to i tak te pojedynki odbędą się przy pustym sektorze gości. Dla przypomnienia na meczu XXX kolejki Zagłębie – Śląsk z Wrocławia byli tylko niepełnosprawni w liczbie 50 osób.
Ponadto klub musi zapłacić 30 tysięcy złotych. Od Zagłębia zażyczono sobie dziesięciu tysięcy.
red, fot. stadionowi oprawcy, fotka młyna Zagłębia, tzw. Przodka na jednym z tegorocznych spotkań ligowych

13+

komentarzy: 10

  1. Dopiero po paru sekundach zajarzyłem ,że to nasz sektor i 12 tysięczny młyn ! Zgroza jak to upadło przez gangsterów pod krawatami. Wtedy te śmieszne 30 tysięcy kary nie byłoby problemem ,bo sam młyn to zysk bagatela…. 240 000 zł z samych biletów (przy średniej cenie 20 zł na głowę).Mafia nadal w ratuszu szczerzy zęby ,a tu larum o grę w dwa ognie.

   8+

  1. Ja bym zapytał, kto jest winny takiej a nie innej sytuacji finansowej klubu. Miotający race czy kradnący na lewo i prawo, zatrudniający piłkarski chłam za niebotyczne pieniądze „decydenci”?

   33+

  2. Mam nadzieję, że po sezonie znajdzie się na łamach Fana podsumowanie dotychczasowej kariery na Oporowskiej byłego już dyrektora sportowego a obecnie to nie wiadomo kogo bo nie wiadomo za co bierze pieniądze (może za siedzenie na stadionie w Lubinie obok kapusia), witanego przez redakcje z otwartymi rękoma – Wojciecha Błońskiego.

   12+

  3. Jakbym kochał swój klub i widział ze jest w kiepskiej sytuacji finansowej to raczej nie starałbym się wyrzucać pieniędzy w błoto i nie szalał z racami. W przyszłym sezonie znów będzie płacz, że walczymy o utrzymanie i że nie ma sponsora. A kto zechce wykładać pieniądze na spłacanie kar dla kibiców? Tak….to wina Prezydenta miasta i Matyska a ja jestem z gazety wyborczej i kocham PO.

   2+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *