Abdule i Ahmedy

prawy plprl Niedawno byłem świadkiem rozmowy, w której jako argument za przyjmowaniem uchodźców użyty został przykład Wrocławia i próby zdetonowania bomby w autobusie miejskim. Jeden z prowadzących konwersację, taki z wielkimi kółkami w uszach, uważał, że nie ma znaczenia, czy psycholem jest Arab, czy Polak. Drugi, z wyglądu też lewak, twierdził natomiast, że owszem, zawsze istnieje zagrożenie, że „białasowi” odbije, ale ściąganie sobie na głowę Arabów to w dalszej perspektywie ściąganie na siebie nieszczęścia.
Czymś, co chyba najbardziej przemawiało do wyobraźni normalniejszego lewaka był argument, który sam wyartykułował, że „jak już Arabusy się nam zwalą na głowę, to chuliganka jeszcze sobie jakoś z nimi będzie radzić, natomiast islamiści jak tylko okrzepną w nowym miejscu, to przede wszystkim zaczną zabierać się za nas”.

Różnica między zamachami we Wrocławiu i Dortmundzie, gdzie nie było ofiar, a tymi z Manchesteru, Londynu, Brukseli, Paryża, St Etienne, Nicei, Berlina, Wurzburga, Monachium, Ansbach, jest taka, że biali amatorzy nie potrafią skutecznie zabić. A islamscy zabijają masowo.
To jest wojna cywilizacji, a kto tego nie rozumie, ten naraża siebie i swoich bliskich.
Niesamowita jest lista imion autorów skutecznych zamachów terrorystycznych jakie miały miejsce w Europie w ostatnich dwóch latach. Same Abdule i Ahmedy. A jacyś politycznie poprawni politycy wmawiają nam, że to przypadek.
degrelle, fot. prawy-pl

28+

komentarzy: 10

 1. To Arabowie są amatorami – szczytem ich technicznego kunsztu są ręcznie konstruowane ładunki, często uciekają się do tak prymitywnych metod jak rozjeżdżanie ciężarówką. Tymczasem biali terroryści zabijają całe wsie za pomocą dronów, nalotów dywanowych itp.

  6+

 2. Szanowny Pan Redaktor raczył zapomnieć o wielce skutecznym Breiviku, wielce skutecznych terrorystach z IRA (jeszcze nie tak dawno w Omagh), Timothym McVeigh i jego bombie z amfo w Oklahoma City. Biały katolik potrafi być skuteczniejszy od Arabusa i z reguły żyje dłużej niż jego ofiary bo cwańszy.

  3+

  1. Doskonały powód do tego, żeby wpuścić do Polski ten cały chłam.

   A tak gwoli ścisłości – a dlaczegóż to Breivik się aktywizował? Co było podłożem jego wyczyny? Czyżby nie chodziło o drastyczne zwrócenie uwagi na multi-kulti?
   Natomiast IRA dlaczego walczyła? Czyżby nie o niepodległość Irlandii Północnej? Zatem wojenka wybitnie narodowościowa i wyznaniowa. Dokładnie taka sama jak z Arabami. Różnica polega na tym, że IRA zabijała najeźdźców, a obecnie w Europie to najeźdźcy wybuchają.

   11+

  2. XYZ co wiesz o Braviku? Że do kogoś strzelał ? A wiesz do kogo ?
   To był taki młodzieżowy obóz szkoleniowy dla komsomołu. Może pod inną nazwą ale to to samo .Niestety na Zachodzie komunizm jest popularny wśród młodych ludzi, szczególnie takich po uniwersytetach. I ci ludzie zabierani są na szkolenia jak praktycznie wdrażać komunizm w życie. Czyli zebrać informacje kto za a kto przeciw. I kogo potem podp…ć do bezpieki. Ta bezpieka znajdzie takiemu delikwentowi paragraf za mowę nienawiści lub coś podobnego i za kraty. W dalszej perspektywie kulka w łeb, ale to następny etap.
   Ci co zginęli to nie były to niewinne owieczki. A Andreas jak dla mnie jest Wyklętym, tylko w Norwegii.

   2+

 3. Bo nie wystarczy być studentem chemii i salafitą, żeby zrobić wojskowy ładunek z potrójnym zapalnikiem, mały przenośny ale skuteczny…wojskowy według instrukcji „doradców wojskowych” z CIA…. Na początku uczyli Pakistanów przeciwko Chomeiniemu potem Mudżachedinów od Bin Ladena przeciwko Sowietom potem „demokratów arabskich” przeciwko Mubarakowi, Kadafiemu i Husajnowi a teraz przeciwko Assadowi… Setki tysięcy ciapoli pod okiem CIA wyszkolonych i puszczonych na Eurokołchoz…żeby wywołać wojnę…zdewaluować Euro… Zburzyć i dać kredyty w dolarach na odbudowę…plan prosty jak podczas dwóch wojen poprzednich….

  22+

 4. Będzie tak jak w XIV, XV i XVI wieku, że do Polski docierały tłumy mieszczan zachodnioeuropejskich uciekających przed płonącymi stosami i obłędem inkwizycji…stąd mieliśmy mega rozwój gospodarczy…

  17+

  1. Nikt przed inkwizycją nie uciekał, to jakieś lewackie mity. Napływ osadników z Europy Zachodniej wynikał z jej przeludnienia. Proces się zatrzymał, gdy odkryto Amerykę.

   4+

 5. Polska zapewne przyjmie w jakiejś perspektywie czasowej uchodźców z zachodniej Europy, ale prawdopodobnie będą to rodowici i normalni Niemcy, Francuzi, Belgowie, Anglicy, Włosi… . Zatęsknią za normalnością, bezpieczeństwem, prawdziwą demokracją i wolnością obywatelską, bo zdadzą sobie sprawę, iż w ich ojczyznach już nigdy normalnie nie będzie.

  32+

 6. To, że wśród Polaków zdarzają się terroryści, mordercy, gwałciciele, pedofile itp. to dobry argument żeby sprowadzać tzw. uchodźców, ale tylko dla idioty! Rozsądny człowiek bez trudu dojdzie do wniosku, że skoro mamy już rodzimą szumowinę, to tym bardziej nie należy zwiększać jej liczby poprzez import. Zwłaszcza, że różnica dla normalnego człowieka jest również taka, że jak da w ucho rodzimemu menelowi, który zaczepia go na ulicy to pójdzie sobie dalej i będzie miał spokój a nie zostanie oskarżony o napaść na tle rasowym, narodowościowym, religijnym, opisany w lewackich mediach jako nazista, zwolniony z pracy, uwięziony i poddany reedukacji w stosownym obozie.

  40+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *