Pyra

kks poznan blog Wielu z Was obejrzało któryś z odcinków „Wywiadu z chuliganem”. Co prawda nie o typową chuligankę w nich chodzi, choć czasem z rozmów wychodzą i takie zachowania kolejnych gości programu Piotra Lisiewicza.
Tym razem na tapetę poszedł Pyra, jeden z tych, którzy wzięli się za kibicowanie wówczas, gdy na mecze Lecha (wtedy to jeszcze był Lech) chodziło po tysiąc widzów. Bohaterem kolejnego odcinka „wywiadu” jest autor paru przyśpiewek i różnych kibicowskich haseł, które wryły się w naszą, kibolską świadomość. Znalazł się też fragment, który nie spodoba się rodzimym antysemitom.
Całość do obejrzenia poniżej:
fot. kkspoznanblog

13+

komentarzy: 3

  1. A Pan redaktor czemu się nie pcha do władz klubu? Lepiej oddać klub Rafałowi D.? W Poznaniu patriotyzm lokalny silniejszy niż u nas ,frekwencja najlepszym przykładem, wywiad super, potrzeba nam takich ludzi, i jeszcze jedno: nie pozwólmy oddać Oporowskiej deweloterrorystom, stadion na Oporowskiej musi przetrwać!

    7+

  2. Typ choć „orientalny”…super facet… Mądry i rzeczowy…
    Pozazdrościć…takich ludzi…
    Zęba potrafi”jebnąć” każdy ale zadbać o klub nikomu się nie chce…lepiej wytykać co jest złe..a tak jak mówi w przyrodzie musi być równowaga… W relacjach klub-kibice też W Poznaniu kibice kary płacą za siebie…ze zbiórki…

    7+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *