Jebło!

swiat znany i nieznany Poranek zaczął się bombowo. Włączenie telewizora oznaczało zapoznanie się z informacją o zamachu w Manchesterze w sali koncertowej. Minimum 19 osób zginęło, minimum 59 jest rannych. Pewnie w tych statystykach jeszcze trochę się pozmienia.
Wybuch w Manchesterze to coś nowego, dotychczasowe zamachy w Anglii koncentrowały się w Londynie.
Jeszcze nie wiemy, kto stał za zamachem, jeszcze nikt się do niego nie przyznał, żaden czub, żadna organizacja, jednak jakoś podświadomie wszyscy czują, że ma to związek z liczbą muzułmanów w Wielkiej Brytanii. Nie tylko dlatego, że Manchester to miejsce o sporym nasyceniu tą właśnie społecznością.
Jeśli ktoś myśli, że Anglików będzie nam żal, to się myli. Hodowali sobie wrzoda, to wrzód daje o sobie znać. Taki mają klimat. Czekamy jedynie na informację, że nie zginęli Polacy.
Natomiast z mistrzostwem świata mieliśmy do czynienia w stacji Polsat. Do komentowania wydarzeń z Anglii zaproszono specjalistę, byłego GROM-owca, imć Andrzeja Kurczyńskiego.
Facet mówił o profesjonalnym przygotowaniu służb angielskich do takich sytuacji. W porządku, jego fachowe oko być może wychwyciło w filmikach pokazujących totalny chaos coś, czego laik nie widział.
Ale zaraz zaczęło się najlepsze. GROM-owiec zaczął pitolić o tym, że to Polska ma problem, gdyż jesteśmy nieprzygotowani do zamachów terrorystycznych.
tv news exclusiveMoże i my jesteśmy nieprzygotowani, ale jebło w Anglii i to chyba tam mają większe kłopoty, bo o ile pamięć nie zawodzi, to ostatnio facet z nożem hasał przy brytyjskim parlamencie, żołnierzowi islamski Murzyn obciął głowę w Anglii (sprawca tego mordu na zdjęciu obok), i tak dalej, i tym podobne…
Roman Zieliński, fot. Świat znany i nieznany, TV news exclusive.

30+

komentarzy: 35

 1. Można też przyjąć, że samo życie zmusiło ich do wyjazdu. Zamiast zielonej wyspy obiecanej od POpaprańców, dostali kupę kamieni. Wiadomo też że jeszcze 5, 10 lat temu na zachodzie było względnie spokojnie.

  2+

  1. Można też logicznie przyjąć, że nawet przebywanie w otoczeniu, które toleruje Arabów, jest niebezpieczne. A wpuszczanie ich na stałe jest zbrodnią na własnym narodzie.

   4+

  1. Nie dobrze. Oj nie dobrze. Jestem na nie żeby nie było. Jedyne co może dobrego z tego wyjść to to ze:
   W Syrii chrześcijanie są nastawieni bardzo mocno przeciw islamowi. Widzieli wiele, stracili wielu członków swoich rodzin, im żadne multi- kulti nie wmówi że islam to religia pokoju. Pamiętam w jednej z australijskich parafii gościł biskup z Mosulu. Po jego wizycie zmieniło się nastawienie Australijczyków (w tej parafii) do islamu. Otworzył im oczy i nawet propaganda franka nie działa już tam.
   W Polsce taka osoba która ostro polemizuje z islamem jest Miriam Shaded.
   Chrześcijanie z Libanu, Syrii bardzo dobrze się asymilują, znam kilka rodzin, oni często mówią, że są chrześcijanami a dopiero później ze z Syrii czy Libanu. Noszą spore krzyże na szyjach i wieszają je w samochodach po to by nie mylono ich z islamem. Za wszelka cenę starają się odróżnić od islamistów. Nienawidzą islamu szczerze za krzywdy które doznali. Uczą się języka i normalnie pracują. Kilku takich bym zatrudnił na stanowiskach które wymagają współpracy z islamem. To są plusy, ważne plusy. Już wyobrażam sobie dyskusje w tv jakiegoś lewaka z chrześcijaninem z Syrii któremu islam wyrżnął rodzinę. Tylko że większość ludzi z Syrii nie chce uciekać ze swego kraju. Ucieczka to dla nich i dla nas porażka to oddawanie pola islamowi. Mam nadzieje ze tamtejszy Caritas (ich anty islamskie nastawienie) ,jeśli już do tego dojdzie, oby nie, odsieje wszystkich islamistów. Co ważne, bardzo ważne, żeby te moje plusy nie przysłoniły minusów. Najlepiej żadnych wyjątków.

   7+

  2. WP to jak TVN tylko jadą na kościół,kler i Caritas to dla nich pożywka, nie mają już argumentów do straszenie ludzi Pis-u już się nikt nie boi oczywiście oprócz resortowych dzieci i wyjców, to teraz próbują za pomocą tzw.”uchodźców ”
   Takie newsy trzeba sprawdzać w paru źródłach.

   6+

 2. zz top czy wysłuchałeś cały wywiad z tym starym lewackim cwaniakiem i hipokrytą ?
  Z jednej strony oświecenie „Europa zapłaci za mowę poprawności”. Na koniec „Polska powinna zaprosić turbany” A potem solidarnie z Europą za mowę poprawności zapłacić. Więcej przemyśleń !

  11+

  1. Za wikipedia-„Poprawność polityczna ma w zamierzeniu polegać na unikaniu w dyskursie publicznym stosowania obraźliwych słów i zwrotów oraz zastępowaniu ich wyrażeniami bardziej neutralnymi.” Wyjaśniłem?

   0

 3. W angielskim radiu powiedzieli że zamachowiec nie miał nic wspólnego z żadnym ugrupowaniem terrorystycznym a nawet nie reprezentował żadnego wyznania religijnego.
  Co za debile. Jak długo jeszcze Angole będą łykać takie brednie.

  15+

 4. Koniec świata.
  Leszek Miller bez owijania w bawełnę: „Europa w przyszłości zapłaci za mowę poprawności politycznej”

  20+

 5. @michuchu….
  „Trump, w czarnej jarmułce na głowie, wpisał się następnie do księgi pamiątkowej. Żona prezydenta Melania, a także jego córka Ivanka, która przeszła na judaizm, odwiedziły w tym czasie sektor przeznaczony dla modlących się pod Ścianą kobiet..” Córuś przeszła na… Judaizm… a tatuś się kiwa pod ściana płaczu i karteczki w mur wkłada….samoloty nam sprzedaje..przygotowuje teren pod wymianę ognia z Ruskimi między Odrą i Bugiem.

  8+

 6. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że zamachowcy mają śniadą, kawową, lub czarną karnację. Niestety, coraz częściej na islam przechodzą Biali. Może Gromowiec miał na myśli kogoś przypominającego wyglądem osobnika rodem z plakatów werbunkowych SS. Czy widząc w zatłoczonej galerii blądyna spodziewamy się od niego zagrożenia, czy bardziej od kolorowego? Terroryzm to najskuteczniejsza broń przełomu 20 i 21 wieku. Zagrożenie może przyjść ze strony, której najmniej się spodziewamy.

  7+

  1. W 100 % racja,od siebie jeszcze dodam że jak nie przyjmujemy ciapatych,to nie znaczy że nam nic nie grozi.

   6+

 7. Ciekawe kiedy w Polsce coś jebnie,wysłanie USraelskiego ,latającego złomu,rzekomo w „misji szkoleniowej”,a w rzeczywistości misji bojowej z IS,prędzej czy póżniej skończy się żle.Jak Macierewicz to postać chwalebna tak na ministra obrony nie nadaje się w ogóle.Jeszcze jak dzisiaj usłyszałem że putinowska kacapia to żródło wszelkiego zła na świecie,to ręce mi opadły.

  7+

  1. Wkrótce. Wałęsa i jego ekipa dąży do wyprowadzenia ludzi na ulice. Żydy szczują, Szechter,TVN. Ma Bolek kłopot zebrać 2 miliony aby PiS wyskakiwał przez okna, ale zbiera. Ostatnio już o milionie bełkotał.

   6+

  2. Niech dalej PiS popuszcza lejce Bolkowi,Obywatelom RP, KOD , PO i innym, to naprawdę ktoś, kiedyś ich wywali przez okno, ale to nie mój problem. Gdyby to zależało od mojej skromnej osoby, to po tych zdziczałych lumpach nie pozostał by nawet ślad.

   12+

 8. Zamachy nie są niczym nowym w Europie – teraz przyszła kolej na ekstremistów muzułmańskich, ale mieliśmy przecież i „swojaków” – katolicko-irlandzką IRA, baskijką ETA, nie mówiąc już o skrajnie lewicowych RAF czy Czerwonych Brygadach. Oczywiście, że teraz przez muzułmański ekstremizm jest niebezpiecznie we Francji czy Anglii, ale z drugiej strony zawsze się coś tam działo.

  14+

 9. Romek, pisząc, że Anglików Ci nie żal, zakładasz, że wszyscy którzy zginęli byli za osiedlaniem islamistów na Wyspach? Taki sam ton wypowiedzi był po zamachach w Paryżu, sami są sobie winni.
  Zginęli rodzice, którzy czekali na swoje dzieci po koncercie. Jeśli hipotetycznie wśród tych rodziców był „John”, działacz ultraprawicowy walczący z napływem emigrantów to jego też Ci nie żal? I jego rodziny? Przekładając na nasze, jeśli na Rynku jakiś Ukrainiec zasztyletuje kibica to też nie będzie go żal bo Polacy sami są sobie winni wpuszczając ich na swoje terytorium?

  28+

  1. Zakładam, że w 1939 Angole robili wszystko, żeby Hitler „poszedł na wschód”.
   Zakładam również, że w czasach kolonialnych to oni sobie podporządkowali pół świata, by pracowali na bogactwo Brytanii.
   Bez sentymentów sprzedali nas w Jałcie.
   Sami sobie nawarzyli piwa z mniejszościami narodowościowymi.
   I jak debile naśladują Amerykanów w poprawności politycznej, choć ta poprawność „wykazuje się” takimi właśnie wybuchami, ganiankami na ulicach, murzyńsko-arabskimi rozruchami jak w Birmingham.
   Zdecydowanie Anglików mi nie jest żal.
   RZ

   36+

  2. Racja. Przede wszystkim Teheran. Jałta to było klepnięcie wcześniejszych ustaleń. Podobnie jak Poczdam.

   14+

  3. Co do Angoli to tak i nie. Gdyby nie kolonie i pomoc ze Wspólnoty Narodów nawet i w I WŚ to cienko by było z nimi. Europę Wschodnią sprzedali już w 1938 w Monachium a nawet wcześniej. To co działo się później, już nawet w Teheranie to oni już za dużo nie mieli do powiedzenia. Prym wiódł Stalin i urabiał Amerykanów jak chciał. Churchill był tylko dostawką lub wykonawcą woli większych. Zdradzili nas nie raz a za to co zrobili z gen.Sikorskim i innymi polskimi żołnierzami po II WŚ należy im się bardzo dużo pogardy. Drugą stroną medalu jest działanie przede wszystkim dla własnej korzyści. Coś czego my dalej nie potrafimy…grać perfidnie z uśmiechem ciągnąć to co najlepsze od każdego jak tylko się da. Czy Amerykanie są tacy poprawni politycznie? He. Oni jakoś nie wpuszczają uchodźców. Statki z Kuby jeśli nie dopłyną do brzegu to są odsyłane do Hawany, latynosów ciężko im wyłapać gdyż jest ich za dużo, kliku Indian siedzi w rezerwatach zarządzając kasynami a całe południe dalej goni Murzynów i pedałów. Do momentu gdy Blair nie posłuchał Busha w przypadku Iraku, Afganistanu i później Libii to w Londynie zapomnieli co to znaczy terroryzm, a o IRA opowiadano jak o świętym gralu. Coraz bardziej zaczynam się przekonywać, że to co się teraz dzieje w Europie to w największym stopniu wina Amerykanów a dopiero później tych co myśleli, że coś też dzięki temu ugrają.

   6+

 10. A po tytule myślałem, że chodzi o likwidację podziału punktów w najbliższym sezonie. Tam też jebło, chociaż to jebnięcie musi jeszcze w czwartek zostać przyklepane.

  9+

 11. Prawdopodobnie tym razem to byli islamiści, jednak trzeba być ostrożnym, by nie powtórzyć niedawnej wpadki z autokarem BVB, gdy okazało się, że sprawcą był namiętny gracz giełdowy.

  Co do ostatniego akapitu, to redaktor chyba nie pamięta zeszłorocznego zamachu we Wrocławiu autorstwa korwinowskiego uchodźcy ze Szprotawy. Wtedy to kierowca autobusu nierozważnie podniósł ładunek i wyniósł go na przystanek – tylko cudem nie doszło do tragedii. Między innymi o tym mówił pan z GROM.

  8+

  1. „Pan z GROM” mówił coś zupełnie innego. Jeśli nawet w podtekście był wrocławski wariat – studencik, to wszystko zostało powiedziane w konwencji „polski rząd jest do bani”. Nawet zacząłem szukać, czy przypadkiem nie jest to kolejny cwaniaczek wyrzucony przez Macierewicza, ale takich informacji nie znalazłem.
   No i jeszcze jedno odniesienie do Twojej wypowiedzi. Studencik chemii zrobił bombę, która nie zadziałała. Turbany bez żadnych szkół robią takie bombki, które likwidują po kilkadziesiąt osób.
   RZ

   17+

  2. @Błażej…. nie powiedzą Ci, że „wrocławski student” to salafita….nie powiedzą Ci szkopy, że „żołnierz Bundeswehry” to kłująca w oczy, grubymi nićmi szyta jak biblia….podkładka…. dla lewaków, żeby powiedzieć…. noooooo ale przecież były przypadki zrzucania winy na uchodźców przez…. skrajnie prawicowych Niemców… Wdepnęliśmy w unijne Gówno…. to jest kwestia czasu kiedy się to rozsypie wszystko….bo oni dalej chcą nam Muslich wcisnąć… dalej schetynowcy lobbują…. Pod wałbrzychem i opolem Kler przygotował już 2,5 tysiąca miejsc w swoich pustych salach parafialnych…. bo będą Euroszekle.

   7+

  3. W 18 – w większości się z tobą zgadzam. Tylko skąd ty masz takie informacje o tych salkach? Jeszcze jedno, parę dni temu pisałeś ze kościół (księża?) nie płaci podatków, płaci, płaci. W Australii nie płaci ale nie w Polsce. Ale to nic jak już kiedyś pisałem, sytuacja z ciapatymi kozolubcami jest za poważna by się dzielić. Jest w nas Polakach sporo różnic, możemy się nie lubić ale na litość Boską w obliczu zagrożenia islamskiego musimy działać razem. Wszyscy. Nawet tacy z którymi nam nie po drodze. Jako praktykujący katolik, już wolę koło siebie Polaka – „satanistę” czy barana z nowoczesnej Niż „bogobojnego” islamistę.

   17+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *