Dobre wycie

Wyjce

Wyjce

Poryczała sobie nadzwyczajna kasta ludzi podczas kongresu na zaproszonego przez siebie gościa. Jak ktoś nie wychwycił – na spotkaniu środowisk prawniczych w czasie odczytywania listu Prezydenta skierowanego do tegoż kongresu, sędziowie wyli i buczeli.
Nie sędziowie piłkarscy. Sędziowie z sądów. Tacy, którzy skazują ludzi, wydają wyroki.
I teraz najlepsze – sędzia Paweł Chodkowski, czyli facet właśnie z tego środowiska, w 2014 roku wydał wyrok na narodowców i kibiców za głośne zachowanie podczas wykładu zbrodniarza komunistycznego Zygmunta Baumana na Uniwersytecie Wrocławskim. Wyrok zakazujący wydał dokładnie za to samo, co w roku 2017 zrobili… sędziowie.
Czyli – kibol i narodowiec za hałasowanie miał iść siedzieć. Sędzia hałasuje bezkarnie.
Roman Zieliński, fot. DinoAnimals.pl

33+

komentarzy: 8

 1. System jest tak obmyślany, żeby był zupełnie bezwładny…rząd nic nie może, prezydent też, trybunał ma pilnować „demokracji” i równouprawnienia kolorowych, pedziów, transów i feministek, brak armii poborowej ma zastąpić 100 tys. Opłacanych żołnierzy… Którzy pracują a nie służą czyli jak nie dostaną dwóch wypłat to będą grali jak piłkarze Ruchu. Nie płacący podatków kościół RK popiera zalew Islamski, politycy siedzą w kieszeni Brukseli… A stare Raszple nie przyjadą na koncertPiosenki Polskiej do Opola bo popierają KOD i GóWno… Do tego brak kary śmierci nawet w czasie wojny i mamy jak w Soplicowie otwarte bramy dla zdrajców, mentów i kombinatorów…
  ….zapomniałbym o Armii Amerykańskiej, która chce nam zrobić między Odrą i Bugiem teren do wymiany ognia z Ruskimi…i żyyyydziiiii z NY…. Śpieszą się, żeby coś ugrać przed apokalipsą religijną i wywieźć… Ku…wa w Belgii stan wyjątkowy od roku we Francji od dwóch lat… W Sztokholmie i Malmö poczta, firmy kurierskie i serwisowe nie obsługują zleceń w centrach miast z uwagi na zagrożenie….A Komisja Europejska chce przymusowej relokacji murzynów… Na siłę, żeby chaos stworzyć za wszelką cenę….strach i terror na codzień….mieszankę rasową…. Mamy wolność o jaką walczyliśmy…..a jak ktoś chce zaprowadzić porządek to…”łamie prawo”
  Niech żyje PiS…!!! Dajcie im Bogowie siłę na następne 10 lat…

  27+

 2. Z sieci.
  Zdrajców Narodu Polskiego powinniśmy powywieszać na granicach – niemieckich agentów na granicy niemieckiej, ukraińskich na granicy ukraińskiej, rosyjskich na rosyjskiej, a żydowskich pod ambasadą izraelską.

  33+

 3. „W demokratycznym państwie prawnym suwerenem nie są wyborcy. Suwerenem są wartości znajdujące się w prawie, a na straży tych wartości stoją niezależne sądy i niezawiśli sędziowie” – wypowiedziane przez profesora prawa podczas kongresu.

  14+

  1. Beata Szydło posługiwała się mową nienawiści? Zawiadomienie w tej sprawie trafiło do Prokuratury Rejonowej Kraków-Podgórze. Złożyła je 26-letnia krakowska żydówka…Izabela Suder, która uważa, że premier popełniła przestępstwo publicznego znieważenia grupy ludzkości z powodu jej przynależności wyznaniowej lub etnicznej. O sprawie informuje GóWno…atak trwa nadal…bo ktoś nie potrafi muzułmanina odróżnić od terrorysty…..

   14+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *