Listy do Fana

ogrod cardmaking pasje blogspot com Naszą stronę czytają różni ludzie. Niekoniecznie bliscy nam ideowo, nawet wrodzy (lewactwo), fani klubów wcale nie zaprzyjaźnionych ze Śląskiem. Są też Czytelnicy, którzy nie ukrywają sympatii do nas, choć z kibicowaniem nie mieli i nie mają nic wspólnego.
Często zdarza nam się puszczać komentarze osób „nie z naszej bajki”, o ile trzymają się zasad wyszczególnionych tutaj: http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/790
część z nich stało się naszymi niemalże stałymi felietonistami, a tym razem postanowiliśmy, nieco po czasie, puścić taki oto wpis kibica ŁKS-u Łódź i to nie w formie komentarza:

Witajcie Kibicowscy Bracia
zupełnie nie na temat, chociaż może trochę nawiązujący, gdzie w dzisiejszych czasach liczą się z Kibicami. We Wrocławiu, Łodzi, Trójmiescie, Krakowie pokazują dobitnie, że element kibicowski ma zostać wyeliminowany całkowicie ze stadionów. Kolejne derby Łodzi odbędą się bez kibiców gości, zarząd Widzewa podjął decyzję o nie wpuszczeniu Kibiców ŁKS Łódź na swój nowy stadion, który został wybudowany za pieniądze podatników z Łodzi. Dobitnie to pokazuje patologię polskiej piłki kopanej. U Was rujnują Śląsk i dosłownie plują Wam w twarz i jak widać nie jest to jedyny i odosobniony przypadek.
U Was też możecie kiedyś powiedzieć, że nie chcecie widzewiaków na swoim stadionie, ponieważ istnieje realna groźba naruszenia porządku prawnego. Na szczęście u Was takich sytuacji nie ma i pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie.
Życzę utrzymania w szeroko pojmowanej I-szej lidze zwanej ekstraklapą.
Piłka Nożna dla Kibiców!
Z kibicowskim pozdrowieniem kibic ŁKS Łódź

fot. ogrod-cardmaking-pasje-blogspot-com.jpg

27+

komentarzy: 5

 1. Podobno jutro na rynku we Wrocławiu niejaki Schetyna ma robić konferencję prasową odnośnie zabicia Igora na wrocławskim komisariacie. Śmierć Igora musi zostać ukarana, ale może warto przypomnieć Grzegorzowi „akcję widelec”???

  26+

  1. A co z wypadkiem pod koniec lat 90-tych ? Schetyna coś wie na ten temat ? Schetyna, nie bądź taki kozak! ŚWO!!!

   12+

 2. Taki płacz kolejnego socjalisty, który sam zapewne nie dostrzegł nic niestosownego w tym, że stadion jego klubu (na który go zresztą najprawdopodobniej w ogóle nie stać) miał być budowany z pieniędzy podatnika, a teraz się dziwi, że na nic nie ma wpływu. Przecież to jest zawsze najważniejsza część ich planu. Uderza kompletne niezrozumienie czym jest klub. Uderza samobójcza zgoda na redystrybucję podatków. To zaszło już tak daleko. Świat postępu może się czuć w pełni usatysfakcjonowany. Uczynił z człowieka klienta, który sam ubezwłasnowolniony syci się tylko igrzyskami, ustawia w kolejce po odebrane mu wcześniej pieniądze lub biadoli nad losem, nie rejestrując mechanizmu kradzieży.

  9+

  1. Mylisz się kolego co do poglądów, natomiast z błędu nie będę Cię wyprowadzał. Wydźwięk tego dla Ciebie jest kompletnie niezrozumiały, także spróbuj czytać ze zrozumieniem i wyłapywać to co dla Ciebie, jako kibica powinno być istotne. Tekst był wielowątkowy i poruszał ważne kwestie dotyczące wielu płaszczyzn. Na przyszłość czytaj ze zrozumieniem.
   Z kibicowskim pozdrowieniem fan ŁKS Łódź.

   13+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *