Uff…

opony 4x4 Ciśnienie spadło. Wygrana 4-1 WKS-u z Arką Gdynia chyba przesądziła sprawę. Jeszcze nic nie jest do końca pewne, lecz wiadomo, że ostateczne decyzje zapadają z reguły wcześniej niż w ostatnich kolejkach. A teraz to w Gdyni mają pełne portki. Natomiast Śląsk ma 3 oczka przewagi nad strefą spadkową, a w zasadzie 4, bo w razie równej liczby punktów zarówno z Arką jak i Ruchem Śląsk będzie lepszy.
Sportowo… zwycięzców się nie sądzi, jednak do momentu strzelenia pierwszego gola dla Śląska naprawdę nie wyglądało to różowo. Ale skutek, czyli 4-1 rozgrzesza błędy.
Na trybunach było spokojnie. Arka nie dotarła.
RZ, fot. opony 4×4

18+

komentarzy: 12

 1. Ciśnienie spadło? Ludzie przecież Arka ma w ręku 6 punktów. Zobaczcie z kim gra. Cracovia prowadzi 2:0 z Ruchem. Jak nie wygramy z Craxą to lecimy razem z Ruchem.

  14+

  1. Postawisz wypłatę że Arka wygra z Ruchem? Bo ja nie, a po drugie między Śląskiem i Arką jest jeszcze Łęczna. Kto powiedział że zdobędą jakiś punkt. Więcej optymizmu.

   4+

  2. WW chodziło o to że Arka ma pewne 6 punktów w meczach z Ruchem (który jest dostarczycielem punktów) i z Zagłębiem (które zwyczajnie się podłoży Arce). Tak więc my w meczu z Cracovią musimy zgarnąć całą pulę by się utrzymać i tu nie ma żadnej wątpliwości

   7+

 2. Może jeszcze jednak, nie spuszczajmy powietrza z tego balonika i pozytywnie się nakręćmy, walcząc o frekwencję na meczu z Craxą. Na koniec sezonu na Pilczycach stawmy się w konkretnej liczbie.

  28+

 3. Warto też wspomnieć, że w drugiej połowie na telebimach pojawiła się postać hrabiego z Ramiszowa co było skwitowane przez publikę gwizdami i bluzgami. To był bardzo pozytywny odzew ludzi.

  55+

  1. Ciekawe co chciał uzyskać pokazując swoją twarz nie hrabia, a plebejusz z Ramiszowa? Propagandowo się zbłaźnił. Chyba nie był na tyle naiwny, że spodziewał się oklasków.

   5+

 4. Pełna zgoda. Do gola na 1:1 zęby bolały od patrzenia. Ale później, szczególnie w drugiej połowie, to już była egzekucja. Teraz jeszcze 3 punkty z Cracovią i będzie spokój, bo już będzie pewne, że ani Ruch, ani Arka nas nie wyprzedzą. Dla większego komfortu dobrze by było, gdyby dziś Cracovia pyknęła Ruch. Zyska nad nim większą przewagę i za tydzień zagra ze Śląskiem bez noża na gardle. Dziś w mojej opinii na wyróżnienie zasłużyli Morioka, chyba najlepszy mecz w tym sezonie), Pich i Engels. No i oczywiście należy wspomnieć o dwóch Mariuszach. Pawelec strzelił gola, a rzadko to czyni. Brawo, to nagroda za zdrowie zostawiane w każdym meczu na murawie. Pawełek- pół straconego gola idzie na jego konto. Zwyczajnie zaspał. Koniec końców jest 4:1 i ogromny kamień zjechał mi z pikawy.

  32+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *