Zaproś barda

aleksanderszumanski pl Występy Andrzeja Kołakowskiego mają swoją specyficzną atmosferę, bo on nie tylko gra na gitarze i śpiewa, ale jeszcze barwnie opowiada o swoich utworach. O wydarzeniach, które były inspiracją do napisania tekstu, o własnych reakcjach na te wydarzenia, o wielu różnych rzeczach potrafi mówić barwnie i z takim wewnętrznym żarem, że wciąga do słuchania nawet tych, którzy znaleźli się obok niego przypadkowo.
Co jest tematem jego pieśni? Głownie konspiracja w czasie II Wojny Światowej, Żołnierze Wyklęci, walka z komuną i postkomuną. O Wyklętych śpiewał lata wcześniej, niż oni przebili się przez mur medialnego milczenia. Wcześniej niż my, kibole, zrobiliśmy pierwsze oprawy upamiętniające Żołnierzy Wyklętych.
Żonę ma nieprzypadkową. Anna Kołakowska była najmłodszą osobą skazaną za walkę polityczną w latach 80-tych ubiegłego wieku. Tak się dobrali. On antykomunistyczny bard, ona – antykomunistyczna działaczka.
Teraz każdy może zaprosić do swojej szkoły, domu kultury czy nawet hali koncertowej duet Kołakowskich.
Więcej informacji o tym projekcie znajdziecie na tej stronie: http://swiadomipatrioci.pl/
TV Fan Śląsk ma przyjemność pokazać film reklamujący całą akcję (materiał znajdziecie poniżej). Tu nieskromnie dodamy, że TV Fan Śląsk jest autorem tego filmu, a na dniach ukaże się wywiad z małżeństwem Kołakowskich. O życiu prywatnym, o tym, jak się poznali, o wspólnych działaniach patriotycznych i politycznych.

* Natomiast już w najbliższy piątek 27 stycznia Wrocław odwiedzi Leszek Żebrowski z wykładem „Czerwona Zaraza”. Wykład odbędzie się o godzinie 19:00 w auli gimnazjum salezjańskiego przy ul. Bolesława Prusa 78. Organizatorem jest Patriotyczna Inicjatywa, a za publikację niniejszej informacji podziękowali nam, jak to określili „staropolskim Precz z komuną”.
RZ, DK, fot. aleksanderszumanski.pl

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

komentarzy: 19

  1. Nasz przedstawiciel rozmawiał już o ewentualnej wizycie p. Kołakowskich we Wrocławiu. Wstępnie ustalono termin kwietniowy.

 1. Utworów Kołakowskiego dla „naszej szajki” są znane jak i wystąpienia Leszka Żebrowskiego, który zajął się tzw. historią zakazaną. Także jak do czegoś nie ma dostępu, to to bardziej kręci ludzi. Historia Żołnierzy Wyklętych nie miała w ogóle do nikogo dojść. Faktem jest, że zamordowali ich fizycznie i do pewnego czasu też mentalnie, gdyż zostawili w społeczeństwu wrażenie, że byli oni bandytami, mordercami Żydów, kobiet i dzieci, czyli bezbronnych cywilów. Prawda jest inna, gdyż jak wiemy teraz wszystko to miało na celu wymienieniu elit na swoje, bo mordowani i katowani byli także ludzie inteligencji. Dzięki temu teraz mamy Cimoszewiczów zamiast Rodowiczów, a zamiast Rotmistrza Czaykowskiego „Gardy” mamy rodzinkę Szechtero-Michników itp. Po wymordowaniu tych stwierdzono że wymordowano nam około 3 pokoleń. Szczerze zgadza się to teraz bo dopiero się wyrównały szanse a i nawet wydaje mi się że na obecną chwile lewi są tłem dla nas. Jednak pozostałości a raczej wnukowie (często też dalej synowie jak np Michał Komar czy Jerzy Sturh, który ostatnio przypucował na łamach WP że jego ojciec był Stalinowskim Prokuratorem, co pokazuje że i ta rodzinka nie jest przypadkowa jak i ich podejście do Wyklętych, czyli młody Sturhwysyn śmiał się z ofiar dziadka) oprawców „Wyklętych”. Ci atakują ich o zbrodnie często popełniane przez GL czy AL albo po prostu wynajęte bandy, które robiły opinie swoimi czynami dla naszych bohaterów. Ogień np. nie był nieskazitelny ale nikt z jego oddziału złego słowa na niego nie powiedział. Bury został zaatakowany za rzecz, którą zrobili jego ludzie (ponoć jeden z nich był wtyką UB) jako morderca matek z dziećmi a zarazem wytknęli mu mordy religijne na prawosławnych Białorusinach. Raz że Bury był Białorusinem a dwa prawosławnym więc swoich by zamordował? Kolejna sprawa to mordowanie Żydów. Tutaj mam złe wieści bo faktycznie Wyklęci mordowali Żydów, ale z UB, KBW etc, których tam było na pęczki.
  Synowie KPP i PPR nigdy się do tego nie przyznają. O Lisie już pisałem że jego nasienie przyjechało na T34 do Zielonej Góry.
  Jest coś czym wygrywamy, to są argumenty prawdy a więc dowody swoich racji, dzięki temu możemy bronić dobrego imienia naszych, jak np. świadkowie zbrodni w Jedwabne, do której Żyd Stolzman (Kwach) przyznał się kiedyś w imieniu całego narodu Polskiego..
  Prawda jest taka że świadków tego zdarzenia co nie idą narracja Światową są antysemitami. Gross tak atakuje swoich konkurentów a np. w Łomży w 1947 roku w budynku UB zamordowano blisko 100 świadków tego wydarzenia. Ukrywali coś?
  Będzie dobrze a i mam jeszcze kilka słów na tematy sportowe a dokładnie pewnego klubu, który zawdzięcza swoją wielkość panowaniu Komunistów a potem lewaków.

 2. Pytanie takie. Wczoraj w Toruniu jedna z najgłupszych wybranych posłanek w historii Polskiego Sejmu. Co jeśli taka sytuacja będzie w piątek? Bo szczerze ja mam dość ich chamstwa i nie wiem jak zareaguje.
  A co do Polskich Obozów. Ta nazwę w latach 60-tych wymyślił były uczeń Goebbelsa z działu Propagandy, czyli Alfred Benzinger.
  Inna sprawa to ta ignorancja historyczna Newsweeka, ale z drugiej strony, skoro jej szefem jest osobnik, którego dziadek przyjechał jak Kapitan czerwonej Armii a dokładnie to fontu Ukraińskiego to czego się spodziewać. Vassilij Lisienko, dziadek Tomasza Lisa w 1953 musiał zmienić nazwisko na Polskie bo sąsiedzi krzywo się patrzyli na ruskich. Trzeba to wytykać Pl elitom, ich pochodzenie. To wtedy przestaną pieprzyć o Pl obozach.

 3. Walka o nazwę niemieckie obozy koncentracyjne-w pełni. Czas rozpocząć walkę o używanie żydowscy zbrodniarze z UB,a nie jak chce Szechter-komunistyczni. Naziści jak i komuniści-mieli i mają narodowość.

 4. Z sieci.
  Grupa kilkunastu osób wprowadzonych do toruńskiego liceum przez posłankę Nowoczesnej Joannę Scheuring-Wielgus zakłóciła wykład o Żołnierzach Wyklętych. Spotkanie prowadzone było przez działaczy Młodzieży Wszechpolskiej.

  1. @Zztop
   Kiedyś tego typu demokraci, różnego rodzaju POstępaki skończą w rzeżni, wraz z innymi świniami. Ale wcześniej, mam nadzieję, że wściekli ludzie po prostu zaj…ą ich na ulicy.

  2. @Zygmunt Gdyby ktoś zablokował mi dojazd na grób najbliższej rodziny,to bym porozjeżdżał ich autem,lub zaczął strzelać.
   Natomiast jeśli chodzi,o wybryki w Toruniu,z Nowoczesną to tak jest,”że się tak gra, na ile przeciwnik pozwala”.Niech jeszcze PO, Nowoczesnej, i innym śmieciom pozwalają dalej fikać,to zobaczymy,jak się to skończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *