Krucjata polska

ekologia pl Radość serca rozpiera. Gdy pedałolubni z „Nigdy Więcej” pisali donosy na normalnych ludzi, każdy, kogo brali na celownik, był zaszczuwany. Pedałolubni chodzili dumni jak pawie, a ci, mniej odporni z opluwanych, żyli w stresie.
Teraz znalazł się ktoś, kto postanowił walczyć z antypolskim chamstwem dokładnie tymi samymi metodami, jakimi lewactwo bezkarnie szykanowało Polaków. I natychmiast wśród lewactwa zaczął się lament. Wręcz skowyt.
Oko za oko
Były ksiądz Jacek Międlar zrobił z tak zwanym Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich dokładnie to, co ów Ośrodek, czyli tak naprawdę finansowy hochsztapler Rafał Gaweł zrobił wobec fanów Śląska, dwa lata temu.
Dwa lata temu Rafałowi nie spodobały się naszywki „Śmierć wrogom Ojczyzny”, jakie mieli na koszulkach wrocławscy uczestnicy Rajdu Śladami V Brygady Wileńskiej AK i złożył zawiadomienie do prokuratury. Według hochsztaplera koszulki promowały faszyzm, nazizm, nacjonalizm, ksenofobię, czy jakoś tak to ujął.
Teraz na „Ośrodek” nadeszły ciężkie czasy, gdyż wspomniany były ksiądz Jacek Międlar złożył wniosek o delegalizację organizacji Gawła. Z jakiego powodu? Ano dlatego, że oczernia ona oraz pomawia patriotów, katolików i narodowców. Można rzec: za brak tolerancji wobec wyżej wspomnianych grup.
Oszust
Rafał Gaweł wymyślił sobie, że podobnie jak inne lewusy, na przykład z „Nigdy Wiecej”, będzie sobie żył z dotacji za to, że będzie się doszukiwał we wszystkim faszyzmu, nacjonalizmu, rasizmu i innych tym podobnych rzeczy. A że jest mniej cwanym od wspomnianych, albo ma wymagania finansowe wyższe, niż ci z „NW”, zatem zabrał się za robienie przekrętów finansowych, za co w lipcu 2016 dostał wyrok czterech lat do odsiadki.
Klątwa
O samej akcji uwalania hochsztaplera Rafała Gawła można przeczytać na stronie Jacka Międlara jacekmiedlar.pl w artykułach:
http://jacekmiedlar.pl/2017/01/17/prokuratura-krajowa-dla-osrodka-monitorowania-zachowan-rasistowskich-i-ksenofobicznych/
http://jacekmiedlar.pl/2017/01/18/nienawidzi-polski-i-kosciola-a-oszustwa-to-jego-specjalnosc-kim-jest-rafal-gawel/
http://jacekmiedlar.pl/2017/01/18/cos-pieknego-skowyt-osrodka-nienawisci-rafala-gawla/
Roman Zieliński, fot. ekologia.pl Gdyby ktoś nie chwycił – taki „śmieszny” sposób nabijania się z polskich symboli narodowych do niedawna był znakiem firmowym różnych pedałów, nowoczesnomyślących, europejskich lemingów. W kontrze do moherów, ciemnogrodzian, katoli, faszystów, oszołomów, nazistów, kiboli, skinów, nacjonalistów i jak tam nas jeszcze nie określają.

Informacja dla Czytelników Fana: starajcie się nie opierać na fejsbuku, wchodźcie na stronę bezpośrednio. Czasem gejsbuk nas cenzuruje, wówczas choć na stronie pokazuje się jakiś artykuł, to u pedałolubnych się on nie pojawia.

komentarzy: 18

 1. Nie bądźcie głupi nie dajcie sobą pomiatać!Jes brunatna księga można zrobić księge o zbrodniach na Palestyńczykach w Izraelu! Oko za oko ząb za ząb .

  1. Można też zrobić księgę o zbrodniach Palestyńczyków. Zarówno w swoim tyglu jak i w Europie gdzie mienią się „uchdźcami”.

  2. Można.
   Ale jak już ruszamy tamten region, takich „numerów” jak wymordowanie całych wiosek tylko dlatego, że były zamieszkane przez Palestyńczyków, a co zrobili późniejsi prezydenci Izraela wraz ze swoimi bandami, to próżno szukać po stronie Palestyńczyków.

   Dla przejrzystości: konflikt żydowsko – arabski mam gdzieś. Im więcej się wzajemnie mordują, tym będzie ich mniej, i tym większe będzie wzajemna nienawiść, co będzie skutkowało eskalacją konfliktu. Ich cyrk, ich problem.
   RZ

 2. To, że Jacek Międlar złożył wniosek o delegalizację tej organizacji, wcale nie oznacza, że automatycznie zostanie ona zdelegalizowana. To samo tyczy się innych tego typu organizacji. Lobby żydowskie póki co jest na tyle silne, że według mnie jeszcze nie nadszedł ten czas, ale sama inicjatywa jest godna pochwały. Nie można się biernie przyglądać, trzeba działać.

  1. @zygmunt70
   Skoro Schetyna, Szechter, Kijowski wycierają sobie parszywe mordy suwerenem, czas najwyższy policzyć się,i zabronić utrzymywania kogokolwiek ze źródeł pochodzących zza granicy. Trzeba powiedzieć – sprawdzam.

  2. Zygmunt70 nie do końca tak jest…Żydzi chcą żebyś tak myślał…w wykładach doktor Kurek jest jeden fakt ona mówi o tym, że w konstytucji Izraela jest zapis a jedna z pierwszych ich ustaw to potwierdza, że „Żyd żeby ratować swoje życie może drugiego żyda wydać… na śmierć”… To nie jest monolit, tam „hiena gryzie hienę”…Dymają się na wzajem… po to tworzy się getta i wymyśla ubiór i styl żydów ortodoksyjnych, żeby nawet wyjście poza getto powodowało agresję i niechęć „gojów”… Tak, żeby żyd, który opuści getto musiał szybko do niego wrócić… i żeby rebe powiedział mu… Mosze ty tu lepiej siedź i zapierdalaj na mnie bo ja Twój rebe tylko Cię rozumiem… a oni to tylko chcą Cię zabić…. kopulowanie w zamkniętych społecznościach do tego „pranie mózgu’ jakimś bełkotem starotestamentowym plus ubiór w czapki za duże chałaty, za duże buty i podkolanówki białe tworzy cudaka, który musi być tolerowany tylko u siebie bo poza gettem „goje” maja go za wariata…. w tym to wyrasta… oni sami nie sa zdolni do niczego… zawsze ktoś musi ich chronić… w USA to nie bankierzy tylko społeczności chrześcijańskie… które twierdzą, że jak żydzi będą w Izraelu to „szybciej na ziemi nastąpi królestwo niebieskie”…. tak ! Żydzi z NY to plankton… a to, ze każdy prezydent zakłada czapkę jarmułę na głowę i robią mu zdjęcia w Synagogach nie znaczy, ze jest żydem…. Takie zdjęcia ma każdy prezydent.. Jak W Polsce jest jedna grupa silna, która dba o to, żeby Żydom w naszym kraju nic się nie stało:
   http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/wielkopolska/g/1050-rocznica-chrztu-polski-konferencja-episkopatu-polski-w-gnieznie-zdjecia,9874735,18083775/

  1. @Z
   Ile to już petycji podpisywałem, i co z tego? ,Nie wiadomo gdzie są. Przypuszczam że w koszu.
   To trzeba zebrać milion podpisow,x3 kopie i na oczach TV, przekazać Schetynie, Petru, Kijowskiemu, może jeszcze Kukizowi, Kaczorowi i czekać. Zobaczymy kto i gdzie ma suwerena i mordę sobie nim wyciera. Trzeba kuć żelazo puki gorące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *