… we własne gniazdo

brzegChoć zdrowy rozsądek i makiaweliczny punkt widzenia nakazuje patrzeć na część ludzi jak na tanich jełopów, którzy dla najmniejszego choćby zysku zrobią wszystko co najgorsze, to chcielibyśmy żyć ideałami wierząc, że każdy Polak ma sercu dobro Polski.
I te nasze ciche nadzieje rozwiewają wszelkiej maści cwaniaczki. Na pewno Polakami nie są przedstawiciele organizacji „Nigdy Więcej”. No, w papierach to oni Polakami pewnie są, ale mentalność mają antypolską. Albo są takimi gnidami, że wiedząc, iż robią antypolską robotę mają to gdzieś, bo za to dostają pieniądze.
O kasie dla nich będzie poniżej, teraz coś o „zasługach” pedałolubnych dla międzynarodowej organizacji terroryzmu politycznego.
Podp…ć Amikę
Cytujemy „Przegląd Sportowy”:
„…UEFA zamknęła stadion w Poznaniu na najbliższe spotkanie europejskich pucharów, a także nałożyła na poznański klub karę finansową w wysokości 50 tys. euro. To efekt flagi, który pojawiła się na trybunach podczas wyjazdowego starcia II rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów z FK w Sarajewie. Na sektorze gości pojawiła się flaga grupy kibiców Legion Piła z napisem „Krew naszej rasy”, które uznawane jest za nazistowskie.
Sformułowanie nie spodobało się przedstawicielom europejskiej federacji piłkarskiej. Jej delegat na mecz w Sarajewie odnotował to w raporcie. Choć należy dodać, że stało się to dopiero po otrzymaniu informacji od stowarzyszenia „Nigdy Więcej” „.
Podp…ć Śląsk
Ponownie sięgamy do „PS”:
„…dostaliśmy sygnały, że jeden z członków organizacji „Nigdy Więcej” zgłosił iż na terenie stadionu, na jednej ze ścian jest naklejka z napisem „Jeb.. ruską kurw..”.
Do „Nigdy” wrócimy za moment.
W relacji z wrocławskiego meczu z Celje ( http://fanatik.ogicom.pl/?p=4862 ) zwracaliśmy uwagę na łysego typka z UEFA, który łaził i przyglądał się flagom. Wyszło nasze profesjonalne oko i przypuszczenia. Otóż bowiem (znów cytat z „PS”):
„W Śląsku konsternacja. Do klubu wpłynął dokument z UEFA, w którym europejska federacja piłkarska poinformowała, że kara została przyznana za niedozwolony transparent wywieszony podczas meczu I rundy eliminacji Ligi Europy z Celje. Niestety dokładnie nie wiadomo, czy na pewno chodzi o transparent o którym piszemy. Nie wiadomo, bo UEFA tego nie precyzuje (więc klub nawet nie wie, co tak naprawdę miałby tępić, za co zawieszać kibiców itd. – jeśli miałby ku temu powody).
Pracownicy klubu zwrócili nam jednak uwagę, że podczas spotkania delegat UEFA szczególnie się przyglądał i fotografował wspomnianą flagę z Brzegu. Nie miał zastrzeżeń do żadnego innego transparentu więc jest niemal na sto procent pewne, że chodzi o herb miasta. Klub wysłał wczoraj prośbę o dokładne wyjaśnienie, za co została przyznana kara.”
Nam nie pozostaje nic innego, jak proklamować hasło „wszyscy jesteśmy brzeżanami”.
Kasa, misie, kasa
Jest taka profesja, o tych pannach mówi się, że uprawiają najstarszy zawód świata. Najbardziej zdemoralizowane za pieniądze dadzą się orzygać.
Dla „NW” liczą się pieniądze. Ich budżet potrafi wynieść 700 tysięcy złotych rocznie, choć nie chcą podać źródeł swojego finansowania. To za te pieniądze „NW” znajdzie faszyzm, ksenofobię, nacjonalizm we wszystkim. Jak kogoś ciekawi jakie interesy potrafią robić, to polecamy lekturę. Interesujące, że znalazła się ona na lewicującym portalu:
http://natemat.pl/74091,walka-z-kibolami-sposobem-na-biznes-czyli-jak-dziala-stowarzyszenie-nigdy-wiecej
Roman Zieliński, RG, fot. Marek Jakubowski odleglosci.pl. Zdjęcie nie przedstawia gigantycznej sektorówki z godłem Brzegu, lecz panoramę miasta widzianą z okna Ratusza, pod którym umieszczona  jest miejska flaga. Ale przyznacie, że fotka robi wrażenie.

komentarzy: 17

 1. Jak cała Europa mówi o polskich obozach koncentracyjnych to nie dziwi mnie takie podejście przez UEFA do sprawy.
  To jest wina naszego rządu i nikogo więcej że mamy taką łatkę i wszystko co polskie kojarzone jest na zachodzie z nazizmem.

  1. Zobacz sobie pochodzenie 90% polityków i elit Polski, wtedy dowiesz się czemu. Skoro to mniejszość narodowa to nie dziw się że mają wywalone na kraj z którego spijają tylko sos.

 2. Wszyscy wiemy jak działa k… z UEFA. Amika ma zamknięty stadion a brudy z Albanii vel Kosovo czy Cypru odpowiednio walkowery lub nic. Zresztą modnisie w koszulkach mordercy „che guevara” łażą po błocie społeczeństwa a potem decydują „bo we władzę weszli”.

  1. Mamy flagę spokojnie. Choć prawdą jest ,że dawno nie wisiała. Ale kiedyś nawet na Oporowskiej mieliśmy problem, żeby ją wnieść.

  2. Panie! Trykwetr jak nic! A przecież każdy szanujący się antyfaszysta wie, że niedaleko trykwetr pada od swastyki.

 3. Post z innego artykułu zamieszczony odn Niecieczy. wpis acab-a
  „Kluby powinny normalnie się odwoływać do cywilnych sądów. Tak w ogóle to miejmy nadzieję, że po zmianie władzy w Polsce w MSZ zostaną obsadzeni ludzie, którzy będą bardzo poważnie reagować na oczernianie Polski, używanie komunistycznych i banderowskich znaków w Polsce lub w meczach przeciwko polskim drużynom. Te lewackie cwele z UEFA myślą że są nie do ruszenia i że są poza prawem. Trzeba im pokazać że się mylą. Można było rozwalić skorumpowaną FIFA to można i UEFA!!! I tego się trzymajmy.
  Pieprzyć UEFA i Platiniego !”
  UEFA już pokazała że są Panami i Królami odn. decyzji.
  Coś zaczniesz sapać to klub czy federację upier******ą u d***y. Wówczas jak podkulone psy federacje zgodzą się ze sytuacją żeby nie być zawieszonymi.
  Sprawa z flagą miasta Brzeg to myślę, że podniesie pewien temat.
  Ciekawe co UEFA by powiedziała na flagę gminy Aleksandrów Kujawski:
  http://www.gmina-aleksandrowkujawski.pl/pl/dokumenty/herb

 4. Pedałolubne lewaki to niedouczone jełopy, nie potrafią odróżnić swastyki od herbu Brzegu. jeszcze większe jełopy to działacze UEFA, którzy dają się nabrać w/w kretynom.
  Nasze zadanie jest proste nie damy się, precz z komuną !

 5. Ciekawe że na stadionach można bezkarnie wieszać flagi z sierpem i młotem , wizerunki che guevara i tym podobne śmieci UEFA ma wywalone na to , można nawet tak jak podczas meczu Sevilla – Śląsk wykrzykiwać prowokacyjne „Witajcie w Katyniu” w kierunku Wrocławskich kibiców i wszystko jest fajnie cacy itd. Swoją drogą zastanawia mnie jaką trzeba mieć bujną wyobraźnię żeby w tej fladze zauważyć swastykę.

  1. Odpowiedź na Twoje pytanie jest zawarta w linku umieszczonym na końcu artykułu. Fajne opracowanie na temat transparentności lewaków i jaka jest droga pism wysyłanych w sprawie „NW” do UEFA.

 6. Jednocześnie dzisiaj zapadła decyzja, że komuniści z Omonii Nikozja za wywieszanie flag ZSRR, Che Guevary nie zostaną w żaden sposób ukarani.

  1. Dodajmy do tego flagę Amiki z Piły.
   Herb Brzegu na naszej fladze.
   MTK Budapeszt ukarany za to, że na fladze jest rok powstania 1888.
   Komisja UEFY, ładnie się obłowiła.
   Za nas i samą Amikę zarobiła 65 tys euro + za Albańczyków + Węgrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *