Najważniejszy jest spokój

 Jest już po wyborach. Teoretycznie nastroje powinny już opaść, ale dzicz plemienna zarówno po stronie PO jak i PiS wściekle okłada się stekiem wyzwisk. Jeszcze gdyby gnoili siebie nawzajem, to można by się temu przyglądać z rozbawieniem jak dwie- obecnie największe partie wciągnęły swoich wyznawców w jałowy konflikt. Ale szambo rozlewa się na wszystkie możliwe strony politycznego sporu. Opluwani są wszyscy jak leci. Ci mający czelność mieć inne zdanie niż współwyznawcy któregoś z plemion, to od razu są pedałami, faszystami, sk…nami, dzieciorobami, chamami ze wsi, nieudacznikami życiowymi, zdrajcami, trzodą chlewną. Najśmieszniejsze jest to, że jedni i drudzy wyzywają się od antypolaków. Jakby stronnictwo niemieckie i stronnictwo żydowsko-amerykańskie samo coś z Polską, Polakami i polskością miało cokolwiek wspólnego.

Staram się obserwować zwłaszcza ataki na Konfederację, Jak można się było spodziewać ponownie są faszystami i naziolami, oraz ruskimi onucami zdradzającymi polski interes narodowy Putinowi. Oczywiście żadna to nowość, każdy rozsądnie myślący wiedział, że po 12 lipca tak właśnie będzie.

Szczególnie zabawny jest powrót ruskich onuc. Wyprane główki pisowskich propagandystów do szacownego grona tychże włączyły księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego. Powód? Najpierw go pisowscy posłowie wyrzucili z komisji ds. badania pedofilii w kościele, a później by to usprawiedliwić nagle okazało się, że to ruski agent jest. Co ciekawe, jakoś tego nie odkryto w zeszłym tygodniu, gdy Isakowicz-Zaleski głośno poparł kandydaturę Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

Gdy popierał Dudę, był „głosem rozsądku”, gdy po wyborach w nagrodę go wyrzucili z komisji natychmiast stał się ruskim agentem wpływu. W zasadzie prawą ręką Putina się okazał.

Sprawa jest prosta. PiS nie może poprzeć gościa, który nie tylko doskonale zna kler od środka, to jeszcze faktycznie chce pedofili z kościołów powyrzucać. PiS jest dogadany z wierchuszką kościelną, w której to bandzie pedofilia się szerzy masowo. Kościół w zamian za chronienie kościelnych pederastów popiera PiS i tak to się toczy. Isakowicz-Zaleski mógłby w tym wywazelinowanym układzie wyważyć jakieś ukryte drzwi i zarówno pedały w kościele jak i cwaniaczki udające „ścigaczy pedryli” mogłyby sobie nawarzyć jakichś kłopotów.

A najważniejszy jest spokój i bezproblemowe łojenie kasiory. O czym świetnie i ze szczegółami napisał w swojej książce „Moja Walka o prawdę” były ksiądz Jacek Międlar.

Roman Zieliński, fot. komediowo.pl

https://sklepkibol.pl/pl/p/Moja-walka-o-prawde/178
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 30

  1. Nie jestem fachowcem, ale to jest tak jak na spowiedzi, ja mówię, ksiądz mi musi wierzyć, księdza mogę okłamać, Boga nie. Z tym unieważnieniem jest tak samo, są poważne przyczyny, prawdziwe (słyszałem przypadek ze siostry znajoma otrzymała „unieważnienie” bo facet okazał sie ukrytym gayem). Sa takie przypadki ze ludzie kłamią i naciągają. Przychodzą do Biskupa i opowiadają bajki, składają podpis pod klamastwami i otrzymają to co chcą, bo Biskup musi wierzyć im na słowo, jego oszukają ale Boga nie. Dla mnie ten konkretny przypadek (Kurski) wyglada na naciągany, gość miał żonę przez lat wiele,narobil dzieci i się obudził? Naściemniał i tyle.

  1. Teraz kolega Mateusz jest proszony o zerkniecie kim jest M. Biejat oraz o odwiedzenie się czyimi głosami ta glosicielka pedalstwa została szefową sejmowej komisji rodziny. I jak kolega Mateusz zauważy współzależności między PiSem a pedrylami to podydkutujemy.
   RZ

  2. Kolega swoje spostrzeżenia będzie upublicznial na innych stronach. Zapewne Głos Tel Awiwu oraz TVP chętnie opublikuja
   RZ

  3. Możecie mi wierzyć, albo nie, ale z narodowcami (nie Konfederacją) związany jestem od 2005 roku. Mój pierwszy głos w tych wyborach poszedł na Bosaka. Konfederacja to połączenie kilku myśli, np. właśnie wolnościowców, z narodowcami i konserwatystami. Akurat obecność tych pierwszych bardzo mi nie odpowiada.

 1. Z zydowskiej prasy.
  „W telewizyjnym komentarzu skrajnie prawicowy dziennikarz Tomasz Sommer zaatakował Mosbacher, używając prymitywnej antysemickiej i seksistowskiej terminologii”
  – twierdzi autor tekstu.

  Do wypocin o skrajnych prawicowcach i antysemitach odniósł się na Twitterze Sommer.

  „Ci co krytykują panią Mosbacher to… antysemici – twierdzi pan Cohen z Algemeinera. Nawet mnie się dostało. Ale najciekawsze są komentarza do tego tekstu. Czytelnicy tego periodyku życzą Polsce… kolejnych rozbiorów” – napisał.

 2. Które nowe logo,obierze sobie Platforma Obywatelaska?

  Tatuaże więzienne oznaczające profesję
  kropka – oznacza ogólnie fach złodziejski,
  strzałka – doliniarz, złodziej kieszonkowy
  serce przebite strzałą – doliniarz
  sierp księżyca z gwiazdką lub kropką – nocny złodziej
  klucz przekreślony krzyżykiem – włamywacz,
  kotwica – wydra, złodziej specjalizujący się w wyrywaniu torebek damskich, teczek, saszetek itd. z ręki ofiary
  znak dolara – cinkciarz, handlarz obcą walutą.
  usta przebite sercem – oszust (tatuowany na torsie lub plecach)
  wizerunek anioła z głową diabła – oszust (tatuowany na torsie lub plecach)
  trupia czaszka z piszczelami – gotowość do wykonania zleceń z mokrą robotą włącznie.
  twarz przesłonięta w połowie chustką i ręka z rewolwerem – nieuchwytny przestępca (tatuowane na grdyce)

  1. cóż – minął poniedziałek, przyszedł wtorek, a po nim środa ,potem wiadomo– i ciągle
   nic.
   Nie nastały ” dni kary i pomsty” poprzedzające nadejście „liberonarodowego Królestwa Bożego” od ognia, głodu, gradu, od kłów pisowskiej bestii,i uduchowionych w konkordacie węży
   im numer w cztery narożniki świata pięknie wypala.

 3. PiS, PO i tzw. Lewica są w symbiozie jeśli chodzi o LGBT i kościelnych pedofilii.
  W przypadku tęczowych PO i Lewica są ich sponsorami i opiekunami, np. w przypadku gdy jacyś tęczowi nadgorliwcy zniszczą samochód z fundacji Ordo Iuris to się znajdzie odpowiedni sędzia. PiS za to wśród tęczowych ma przedwyborcze paliwo, im bardziej są agresywni i wyzywający tym lepiej napędzą pelikanów do urn z odpowiednio zaznaczoną kartą do głosowania. Ale żeby paliwa nie ubyło to trzeba je oszczędzać, tzn. pośrednio o nie dbać czy to sponsoringiem czy np. odpowiednimi działaniami prokuratury cz policji, by nie zaszkodzić (zresztą dobrze już to przećwiczono w czasach PRLu, więc doświadczenie jest, towarzysz Piotrowicz poradzi).
  Jeśli chodzi o kościelnych pedofilów to jest prawie tak samo tylko na odwrót. Paliwem w tym przypadku są dla PO i Lewicy by od czasu do czasu (głównie przed wyborami) bracia Sekielscy pokazali by następny odcinek serialu. Ale oczywiście podobnie jak PiS w przypadku tęczowych są zainteresowani oszczędzaniem tego cennego przedwyborczego paliwa, więc za bardzo nie są zainteresowani w konkretnym tępieniu pedofilii w KK co pokazało głosowanie w sprawie wyboru Ks. Isakowicza-Zaleskiego. PiS za to jest sponsorem i opiekunem Kościoła Katolickiego i pośrednio też kościelnych pedofilii skoro nie zamierza radykalnie walczyć z pedofilią w KK co gwarantował by Ks. Isakowicz-Zaleski. Robi to też z czystego interesu, bo chroniąc kościelnych hierarchów umoczonych w afery pedofilskie ma ich 100% poparcie i może ich wykorzystywać jak chce (np. w przedwyborczej kampanii). Dlatego taki zdegenerowany KK jest na rękę politykom z obu opcji w przeciwieństwie do KK który by się radykalnie oczyścił (nie było by na niego „haków”) i w ten sposób stałby się niezależny a więc sam by się stał poważną siłą dla głównych graczy sceny politycznej, ewentualnie mógłby poprzeć jakąś inna opcje jak np. Konfederacja….

 4. Najśmieszniejsze to jest odmawianie polskości osobom o odmiennych poglądach (co autor też uczynił) i oczekiwanie, że się ich tak przekona. A tak swoją drogą, wg tego rozumowania Polacy są w Polsce mniejszościa narodową. I to nieliczną

  1. Czytam, czytam i odpowiedzi redakcji nie rozumiem. Manipulacją jest odmawianie polskości Polakom z powodu ich poglądów. To samo uczynił autor natychmiast po wyśmianiu tej manipulacji u innych. Jak to się ma do odróżniania czegokolwiek?

  2. A wystarczy zerknąć na parę ustaw przeglosowanych swego czasu przez PO a później przez PiS i przeanalizować w czyim one są interesie. Lepszych „rekomendacji” dla opcji proniemieckiej i proamerykanskiej & proizraelskiej nie trzeba. W tym drugim przypadku nawet nie trzeba wgryzać się w to co uchwalił sejm, można zerknąć na czołobitną postawę przy jakichkolwiek uwagach ambasador USA, by być pozbawionym jakichkolwiek złudzeń co do tego, czyje interesy są teraz w Polsce najważniejsze.

  3. No tak. A tamci z kolei będą zarzucać Konfederacji, że ta dla odmiany realizuje interes rosyjski. A wszyscy Polacy, pewnie w swej ocenie z dobrymi intencjami. W sumie nihil novi, już w czasie zaborów i I WŚ różne polskie siły upatrywały gdzie indziej drogi do niepodległości. „Moja prawda jest mojsza”.
   Pozdrawiam serdecznie, takie dyskusje jednak warto toczyć

  4. Zarzucić Konfederacji można wszystko. Nawet to, że są z Marsa. Natomiast zarzuty wobec SLD, PSL, PO czy PiS są w pełni weryfikowalne. Partie władzy nie mają możliwości wyłgania się że swoich oszustw, choć próbują.

 5. Za Pis Kofederacja i nacjonaliści będą tylko szczypani i oczerniani, za PO zostaną zdelegalizowani i wpakowani do pudła, kto tego nie widzi ten jest mocno naiwny!
  Pozdrawiam

  1. Rozmawiałem z dwoma osobami które głosowaly na Konfederacje i powiedziały że to był ostatni raz. Zobaczymy co pokażą 2-3 sondaże ?

  2. @wsi24
   A ja sporo rozmawiam z wyborcami PiS. Niektórzy już teraz, parę dni po wyborach, widzą iż zostali zrobieni w wała.

 6. Proszę zwrócić uwagę jak sprytnie PiS prowadzi tę narrację – kto nie jest z nimi ten jest zdrajcą Polski. Nawet na wpisach na FANie to widać tę fiksację.
  O to chodziło Kurskiemu, Sakiewiczowi i Karnowskim żeby „ciemny lud” to kupił…

  Teraz czekają nas 3 lata prób rozwalenia Konfy + grillowanie każdego z prawej strony kto się ośmieli nie grać w drużynie PiS w mediach zależnych od nich.

  Stąd – oczywiście jako zdrajca kaczystowskiej Polski, ruska onuca i zapewne krypto gej – uważam, że Bosak źle to rozegrał po cichu opowiadając się za Dudą. Zdaje się, że on przegonił Trzaskowskiego o ok 500 000 głosów – to jest głównie elektorat konfy, który na niego zagłosował.

  Olbrzymi błąd ze strony zarządzających Konfą ale z drugiej strony część wyborców, otępiała od TVPis i portalików w stylu niezależna (he he he) by się od nich odwróciła.

  Przyszłość tej formacji to w tej chwili walka o przetrwanie, a jak wielokrotnie pisałem, najrozsądniejszy wydaje się tam być Mentzen, Braun też nie jest głupi. „Księgowy” konfy w ogóle robi dobrą robotę bo jeździ po dużych miastach, gdzie jest potencjalny elektorat, i organizuje „Piwo z Mentzenem” (niedługo we Wrocku). Zdecydowanie do wyoutowania jest Korwin, myślę, że powinni się też zastanowić nad rolą niektórych ludzi powiązanych z RN / MN.

  Bosak – miał dobry pomysł – garnitur i otwarcie na elektorat poza konfą ale… wygrana Dudy to jest naprawdę spory problem dla nich. Jeśli z założenia mieli tak zrobić, że wysyłają „mieszane sygnały” aby może poprzeć tego może tego… to liczenie, że PiS, w przypadku wygranej im odpuści było głupotą. Pewnie jakby jawnie poparli Trzaska to chryja byłaby potężna – Kurski by szalał, cześć działaczy by odeszła ale na dłuższą metę… Dużo by ugrali. A tak… Łaska kaczora na pstrym koniu jeździ – najlepiej wiedzą o tym ludzie z dawnego LPRu i Samoobrony.

  Podsumowując – wybory między dżumą a cholerą.

  1. Powtarzam to już od kilku lat, iż na Polaków największy wpływ ma nazwisko Kurski. Jeden siedzi z jąkałą a drugi z kurduplem.
   Typy typu półbystrzak call center Maliniak czy m&m bankster to tylko parobki na szachownicy do stracenia przy pierwszej okazji.
   Szczerze jestem pod wielkim wrażeniem Jacka Kurskiego i tego co poczynił kiedyś z dziadkiem z Wehrmachtu. Wygrana z niedzieli to
   mistrzostwo świata z oklaskami na stojąco.

  1. Pietras, nie obrażaj inteligencji czytelników Fana. Jak można z głupawego żartu, sprawnego intelektualnie 15 latka, wyciągać wnioski jakie zamieściłeś w swoim drugim poście? Albo odpuść takiej głupawej propagandzie, albo uznam Ciebie za mądrego inaczej. To są już Himalaje absurdu. Robisz obecnie więcej niż szczekaczka rządowa. Dodatkowo, jeżeli nie rozumiesz o co chodzi, w odredakcyjnym artykule, to ci streszczę. Artykuł jest o walce bezpardonowej i plemiennej dwóch najliczniejszych ugrupowań, o tym, że nadchodzi potężne niebezpieczeństwo dla Konfy ze strony gangu, który opanował nasz kraj, a dla niepoznaki (jak u Orwella) nazwał się Prawo i Sprawiedliwość. O tym, że owo PiS jest zblatowane czyli w układzie z kościelnymi funkcjonariuszami i są gotowi największą niegodziwość ,,sukienkowych” (pedofilię, jawny bądź ukryty homoseksualizm) zamieść pod dywan w zamian za poparcie polityczne. No oczywiście sukienkowi, dodatkowo swoje poparcie monetyzują w postaci wyciągniętej ,,tacy” w kierunku państwa – to już moje rozwinięcie myśli RZ).
   Uwalenie Isakowicza-Zalewskiego, który chciał zrobić porządek w zgniłym układzie kościół-państwo i wewnątrz dominium kościelnego, jest doskonałym potwierdzeniem, że Kaczyńskiego to wcale nie obchodzi a tacy ludzie, dodatkowo popierający Dudę, są bardziej niewygodni niż jawny przeciwnik. Dlatego czcigodny ks Zalewski nie zostanie Konradem Wallenrodem układu kościelnego, a dla Konfederacji nadchodzą ciężkie dni, żeby przeciwstawić się PiSowskiej kampanii nienawiści, hejtu i ataku.
   PS
   Ostatnio słowa prawdy wychynęły z ust jednego z braci Karnowskich, czyli politycznych piewców rządów PiSu.
   ,,Andrzej Duda nie wygrałby wyborów, gdyby nie TVP”.
   No tak, bo TVP jako narodowy, państwowy nadawca jest od nachalnej propagandy na rzecz rządzących, a wobec opozycji, główny oszczerca i krytyk. Ciekawe czy mają to już zapisane w statucie spółki? Byłoby uczciwiej. Czarno na białym.
   Dlatego myślę, że kandydaci opozycyjni wyciągnęli na prawdę świetny wynik, w tym Trzaskowski w drugiej turze. Mając przeciwko sobie aktywnego premiera i cały jego rządowy kram, który nie rządził Polską, tylko przez kilka tygodni robił kampanię, ,,Narodowe” i ,,Publiczne” media (Radiokomitet z PR i TVP na czele), media prywatne, zasilane kroplówką państwowych pieniędzy i jak to zwykle bywa pożytecznych idiotów, którzy udają, że dookolna rzeczywistość państwa nie istnieje.
   Nadchodzą trudne ale i ciekawe czasy.
   Dlatego skończ z tymi zajawkami podsyłanymi Ci wprost z Ciemnogodzkiej i włącz aparat krytyczny.

 7. Trafione w punkt. I-Z robić ruskim agentem, to tylko chory umysł Sakiewicza mógł wymyślić.
  Problem z I-Z jest taki, że otwarcie domaga się uznania zbrodni na Wołyniu za ukraińskie ludobójstwo na Polakach. A obecne władze na życzenie Amerykanów są proukraińskie i nie mogą sobie pozwolić na propagowanie takiego antyukraińskiego punktu widzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *