Nóż w plecach

 Od niemal roku część osób zapatrzonych w PiS, Dudę, naczelnika i całe to zbiorowisko, twierdziło, iż żydowskie roszczenia wobec Polski i amerykańska ustawa 447 mająca monitorować spłatę tych roszczeń to rzeczy nieistniejące. Nie ma żadnych żydowskich roszczeń, nie ma żadnych amerykańskich nacisków na ich spełnianie. To, że sobie gdzieś tam jakieś żydki gadają, a Amerykanie w tym czasie jakieś pierdoły uchwalają – co nas to może obchodzić?
I taka narracja trwała aż do wczoraj.
A wczoraj, czyli 15 czerwca 2020 w głównym wydaniu Wiadomości tym wszystkim udającym, że „nic się nie dzieje” pisowska telewizja wbiła nóż w plecy. Otóż w materiale poświęconym atakowaniu kandydata PO, Trzaskowskiego, bardzo wyraźnie powiedziano o tym, że zarówno PO jak i Trzaskowski te żądania żydowskie by spłacali. Miało to pokazać, jaki to PiS jest dobry, bo nie spłaca, a PO jakie złe, bo by spłacało.
Jednak coś się narracja pisowskiej telewizji rozjechała. Bowiem jak to jest, że przeciwnik polityczny chce roszczenia spłacać, a przecież przez rok pisowskie media mówiły, że tych roszczeń w ogóle nie ma? Czyli co, „kłamaliśmy, że się żydzi upominają”?
Wszyscy, którzy w pisowską narrację uwierzyli dostali od swojej własnej propagandy pisowski cios w pisowskie plecy.
O czym z niemałą satysfakcją pisowskich miłośników informuję.
Roman Zieliński, fot. niepoprawni.stop, TVPInfo

https://sklepkibol.pl/pl/p/Zydzi%2C-gender%2C-multikulti/160
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 46

 1. Śmiać mi się chce kiedy słyszę panikę w rozmowach o ustawie 447,otóż panowie i panie w USA gdzie powstała ta ustawka nigdy nie będą chcieli tak naprawdę egzekucji tej niby kaski,ponieważ każdy kij ma dwa końce. Jeżeli Polska musiałaby zapłacić te pieniądze (zresztą całkowicie niesłusznie) to na podstawie tej ustawy wszystkie plemiona indiańskie również chciałyby od rządu USA kasy za utracone terytoria a Polacy kasy za dzierżawę przez USA ziem zapisanych Pułaskiemu przez Waszyngtona na których znajdują się teraz Chicago i Filadelfia a ziemie te zostały zapisane państwu polskiemu kiedy te będzie wolne i niepodległe.
  Ustawa 447 została przygotowana dla straszenia lemingów a mam nadzieję że na Fanie ich nie ma.

  1. @the2
   „Ustawa 447 została przygotowana dla straszenia lemingów”
   Czyli w/g Ciebie Kongres największego mocarstwa na świecie zajmuje się straszeniem zwolenników jakiejś partyjki w średniej wielkości państwie położonym na innym kontynencie?
   Sam siebie słyszysz?
   RZ

  2. Nie każdy kij ma dwa końce. Przykład ? Odłączyć Kosowo to je fajno, odłączyć Krym to je niefajno. Prawda taka, że silniejszy narzuca zasady. Indianie nia mają narzędzi, żeby ścignąć USA, a USA mają narzędzia żeby ścignąć Polskę. Zwłaszcza jeśli Polska sama się rwie do zapłaty

 2. Co do 447. Roty Niepodległości jako organizator zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem STOP447 cały czas monitorują co się dzieje z tą ustawą, która na chwilę obecną znajduje się w Komisji Sprawiedliwości. Oczywiście koronaświrus pokrzyżował nam plany bo projekt był głosowany w czasie kiedy Polska była zamknięta. Tak czy siak nie wykluczamy wyprowadzenia ludzi na ulicę skoro obostrzenia poluzowały się. Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. 14 czerwca mieliśmy 80 rocznicę pierwszego transportu 728 Polaków do obozu KL Auschwitz (obóz był stworzony dla Polaków a nie żydów). Udało się zorganizować marsz w Oświęcimiu, który miał całkiem przyzwoitą frekwencję jak na obecne warunki. W ogóle postaramy się, żeby była to impreza cykliczna bo potencjał jest ogromny. Nie muszę mówić jak Oświęcim jest wykorzystywany do antypolskiej propagandy, żeby wymusić wypłatę roszczeń. Tradycyjnie nie obyło się bez skandalu ze strony policji, dyrektora muzeum, prezydenta Oświęcimia itd. O co chodzi to można sprawdzić w Mediach Narodowych i wRealu 24.Przy okazji: zachęcam do podpisania petycji o odwołanie Cywińskiego jako jawnego antypolaka: https://roty.pl/kampanie/odwolajmy-cywinskiego/
  I druga rzecz: w hołdzie pomordowanym Polakom, którym Niemcy zgotowali piekło na ziemi https://www.youtube.com/watch?v=aWRZtPJDbuU&t=3s Warto posłuchać.

 3. Duda leci do Waszyngtonu spotkać się z Trumpem. Przed wyborami. A co załatwi, jeśli miesiąc później będzie musiał opuścić fotel prezydenta?

 4. Pod koniec rządów PO chieli przed Trybunałem Stanu postawić Zbigniewa Ziobro. Wiesz Pietras jak sie skończyło? Tak samo jak próba likwidacji subwencji dla partii politycznych. A ze ślepą wiarą w politykow proszę uważać na wypadek gdyby mu coś z teczki nie wypadlo….

 5. Podoba mi się jak Amerykanie traktują tych cymbalów z Pisu. Pracownicy Kaczyńskiego się gimnastykują, żeby udawać że tematu roszczeń nie ma, a tu Amerykanie wypuszczają raport, że są już z pisiorami właściwie dogadani. Następnym krokiem pewnie będzie publiczny opieprz Dudy przez Trumpa tuż przed wyborami

  1. Sorki, poszło w powietrze, choć było też parę punktów w których się zgadzamy w 100%.
   Ale jak kiedyś tu do kosza leciały komentarze „kochajcie PO”, tak teraz „kochajcie PiS” będą wycinane z jeszcze większą bezwzględnością. Bo PO to tylko wróg, ale PiS to już zdrajcy.
   RZ

 6. @Pietras, to, że jesteś młody gość, to widać z Twojego żaru jaki bucha w dyskusjach oraz niepohamowanego języka pełnego wrogości i wyzwisk do przeciwnikow politycznych i nie pogłębionej wiedzy, chociażby w sprawie złodziejskiej i bezwzględnej reprywatyzacji mienia lokalowego w Warszawie. Kto tam maczał palce, kto tym kierował i kto zbijał szmal. Ci notariusze, prawnicy, biznesmeni. To złodziejstwo i niegodziwość nie zna barw politycznych. Gadałem w tej kwestii z wieloma Warszawiakami. Trochę czytałem. Gdyby było inaczej, Trzaskoś nie zjadłby konkurencji w pierwszej rundzie. Ludzie nie pozwoliliby na to. A w kwestii Antoniego, to okazał się słabym ministrem, który nic dla wojska i obronności nie zdziałał, są tacy, którzy twierdzą, że wręcz zaszkodził. Nie bez kozery matka Partia zluzowała go z funkcji MON. W sprawie komisji „smoleńskiej” również raczej się wygłupił niż cokolwiek rozjaśnił. Do kogo tu mieć i za co estymę? . Za kilka lat, jak kurz obecnej bitwy, Duda vs opozycja opadnie, a Ty nabierzesz większej wiedzy o polityce, dojdzie do Ciebie, że polityk wyciągnięty z piątego szeregu do końca pozostanie cieniasem zależnym od swojego mocodawcy. I aż żal, że nie betony tego często nie widzą i nie rozumieją. Dlatego obecna prezydentura oceniana będzie bardzo krytycznie. A miotanie wyzwisk? I w tej kwestii wyrasta się z krótkich spodenek.

  1. @Miodek 9028
   Antoś nie wyleciał za spapranie czegokolwiek, lecz dlatego, że nie cały amerykański chłam chciał kupować. Więc został wymieniony na posłuszniejszego i teraz Błąszczak bierze wszystko jak leci.

   A tak już aby akcję odwoływania Macierewicza podsumować – nagadał mu Kaczyński, że wróci jeszcze. I jak Antoś nieufny jest, tak naczelnikowi uwierzył. A ten go wyrolował.
   RZ

  2. Dzięki temu Macierewicz ma więcej czasu, żeby zbliżać się do prawdy, chociaż chyba Sekta Smoleńska została już oficjalnie rozwiązana

  3. Miodek napisałem że jestem małolat,co nie znaczy że mam 20 lat,ale nieważne.
   Antoni Macierewicz akurat to był najlepszy, Minister Obrony Narodowej. Stworzył i powołał WOT,w ogóle jego zasługi dla polskiej obronności i wojska są nieocenione.Piszę to z całą odpowiedzialnością ,ponieważ nie jest to moja opinia, ja przecież nie jestem
   wojskowym,tylko człowieka który jest zawodowym żołnierzem i to wysokiego stopnia.I wciąż się zastanawiam dlaczego,pan Macierewicz budzi jakiś amok w ludziach. A w szeregach złodziejskich moczymordów z PO w szczególności.

 7. Politycy nas dzielą , więc tym razem MY podzielmy polityków W pierwszej turze wiadomo Bosak , jeśli nie wejdzie do drugiej , to zagłosuję na Trzaskowskiego. Niech się żrą wzajemnie i dzielą. między sobą.

 8. Chodzą słuchy,że jeden z kandydatów na prezydenta IIIRP, kolega pedała Rabieja,Rafał Trzaskowski,chciałby postawić przed trybunałem stanu, pana Antoniego Macierewcza.
  Pieprzona POwska menda,POstawić to on może,ale loda swojemu spedalonemu zastępcy Rabiejowi.Tak w ogóle chodzą słuchy,że to zrobił, i od tego czasu pedał Rabiej chwali Rafała że ten znakomicie włada,nie czterema,a aż sześcioma językami.Swoją drogą pokrzywdzeni warszawiacy przez mafię PO,i reprywatyzacyjną powinni powyciągać ich za łby z tego ratusza,i odebrać co swoje.Pieprzona POwska spedalona menda.

  1. Nikt nikogo przed żadnym trybunałem nie będzie stawiał. „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych” obowiązuje. Chodzi tylko o przekierowanie debaty publicznej na inne tory niż LGBT, gdyż akurat na tym polu Trzaskowski punktów nie łapie.
   Próba generalnie nie okazała się udana, o tym trybunale stanu dla Macierewicza za parę dni już nikt nie będzie pamiętał, ale jak widać paru odbiorców temat narzucany przez PO znalazł. I to w takim, wydawało się – starym wydze jak @Pietras.
   RZ

  2. @Pietras
   Antoś to raczej lekarz, dobre farmaceutyki i stała obserwacja gdzieś w naturalnym środowisku np. w pobliżu lasu i bez dostępu do mediów.

  3. Najszanowniejszy redaktorze,głównodowodzący Fanem,być może nikt pamiętał nie będzie prócz ścierek z PO.Antoniego Macierewicza szczególnie nienawidzą,i przede wszystkim jemu nie odpuszczą.Ja nie jestem żadnym starym wygą( o czym niektórzy wiedzą),ani żadną @ hehhe.A mówiąc poważnie,Antoni Macierewicz zawsze cieszył się szczególną estymą wśród mojej rodziny(u mnie dużo,dużo mniejszą),ale jeśli taki śmieć jak Trzaskowski będzie atakował pana Macierewicza,to każdy powinien zająć właściwe miejsce.A hasło:”Wy nie ruszacie naszych ,my waszych”, to znam. A tak w ogóle to Naczelny Fana,mój brat ,siostra,Mama ,Ojciec i wielu innych,młodszych lub też trochę starszych już głosowaliście i już więcej tego nie róbcie.To jak wygląda dzisiejsza Polska to niestety Wasza ,w dużej mierze zasługa, oraz tych na których głosowaliście Frasyniuka,Bolka i innych.
   Wiem małolat jestem,tylko to nie moja wina. To nara.

  4. RZ Nie będzie żadnego trybunału,ponieważ wygra Duda,jeśliby wygrał Trzaskowski z całą pewnością próbowano by postawić Antoniego Macierewicza przed trybunałem oraz innych z PiSoŻydów,co do tego nie ma wątpliwości. I ja nawet byłbym za,jeśliby zrobiłby to na przykład ktoś inny niż gnojki z PO.

  5. Jak chcesz, to się możemy założyć na „do skutku”, bezterminowo. Na do końca życia.
   Rządy PiS kiedyś przeminą (raczej prędzej niż później) i nic się nie stanie.
   No, chyba żeby do władzy dorwali się ideowcy, ale wówczas chętnie postawię przegraną, bo tak naprawdę wygranymi będziemy wszyscy.
   RZ

 9. Panie Romanie. Kiwa się Pan i kiwa z tym 447 – aż się w końcu Pan zakiwa (wygląda mi to na jakąś obsesję).
  Przyjm Pan do wiadomości że PiS niczego Żydom nie zapłaci. A za inne partie nie odpowiada – gdyby doszły przypadkiem do wladzy.

  1. To teraz proszę zerknąć ile pieniędzy idzie corocznie na Muzeum Polin, na granty dla Grabowskiego, Engelking, Bilewicza i innych, tym podobnych antypolskich żydów, na żydowskie cmentarze, czy też bezgotówkowe dary dla gmin żydowskich w postaci kamienic. Do tego proszę dodać emerytury wypłacane żydom w Izraelu oraz przyjąć do wiadomości fakt, że w polskiej ambasadzie w Izraelu polskie paszporty wydawane są hurtowo.
   I teraz możemy zacząć rozmowę na temat tego, czy PiS daje czy nie daje żydom. Nawet w kontekście wypowiedzi Kaczyńskiego o szczególnym pozycji żydów w Polsce oraz o niezmienności polskiej polityki zagranicznej wobec Izraela nawet w przypadku zmiany władzy w Polsce.
   RZ

  2. Do tego przepłacanie za sprzęt wojskowy. Ciekawe kim są pośrednicy. A Duda został namaszczony na prezydenta po spotkaniu polskich i żyodowskich polityków.
   Morawiecki został premierem po kolacji u Danielsa.

  3. Przez wiele miesięcy było tu straszone że zacznie działać tzw. Ustawa 447. Miało się zacząć w listopadzie 2019 najpóźniej. Grube miliardy miały iść.

  4. No i cała narracja PiS w kwestii roszczeń żydowskich poszła w PiSdu.
   15.06 w dzienniku TVPis przyznali, że PO gotowa jest te roszczenia zapłacić.
   Orientujący się w temacie znają deklarację Schetyny, ale przecież PiS udawał, że takich roszczeń nie ma.
   Nie ma, a PO chce je spłacać?

 10. Taaa, Duda tak niby „po cichu wspiera lgbt”, że po swoich ostatnich wypowiedziach stał się dla nich wrogiem nr 1…
  Ewentualne zwycięstwo Trzaskowskiego w II turze spowoduje konsolidacje, wzmocnienie i odrodzenie PO, a tym samym zmniejszy szanse Konfederacji na jakiś przyzwoity wynik w wyborach parlamentarnych jako alternatywy dla PiS.
  A Wilk już dawno dostał zj.ebke i Bosak odkręcał jego słowa o głosowaniu na RT.

  1. Te jego ostatnie wypowiedzi o LGBT to przecież teatr dla ciemnego ludu. Widzą, że sondaże zaczynają Dudzie lecieć, więc postanowili przekierować dyskusję polityczną na temat, w którym Trzaskowski nie ma szans. Oczywiście najlepszym byliby uchodźcy, bo tu akurat jakieś 90% społeczeństwa jest przeciw, ale sami narobili chlewu wpuszczając najwięcej imigrantów w całej Unii, zatem postanowili eksploatować temat pedałów. Wszakże na tym polu również jest spora polaryzacja, jest czym Trzaskowskiemu przyłożyć, na dodatek też jakieś 90% Polaków tałatajstwa nie lubi.
   Pedały są przez PiS trzymane w odwodzie i zawsze, gdy wypływają tematy niebezpieczne dla PiS podnosi się krzyk o pedalstwie.
   Jest jeden problem, słabo zauważalny w środowiskach przychylnych PiS-owi. Otóż pedały pod rządami PiS, który ich podobno zwalcza, obrosły w piórka tak, że teraz już w niemal każdym większym mieście sobie chcą urządzać pedalskie parady. Przypomnij sobie, przed rządami PiS ci z piórkami w zadkach robiły sobie gejparady w Warszawie. Z rzadka gdzieś indziej. Teraz już łażą wszędzie.
   % lat rząd PiS ich tak „zwalczał”, mając swojego prezydenta, premiera, rząd, większość w sejmie, przez 4 lata także w senacie, mając kontrolę w służbach. Tak ich „zwalczał”, że wciąż dostają rożne granty na wszelkie możliwe sposoby. Nie zdelegalizowano ani jednej organizacji, ani jednego marszu, ani jednego wydawnictwa. Pozwolono pedrylom na wprowadzenie do debaty publicznej możliwości wchodzenia ich do szkół (przy jednoczesnym usuwaniu krzyży oraz lekcji religii). Itp. idt.
   Co zrobił Duda przez 5 lat? Nic nie zrobił. Przed wyborami sobie „przypomniał” i podpisał Kartę Rodziny, z której tak naprawdę niewiele wynika, ale udało się dzięki jednemu jej punktowi wywołać wojenkę polityczną na temat, w którym Duda musi złapać parę punktów procentowych poparcia. Co było jedynym jego zamiarem, gdy tą kartę pospisywał, na co także Ty dałeś się złapać.
   RZ

 11. A rozumiem. I dlatego mam zagłosować na Trzaskowskiego?
  Bo każdy zmarnowany głos, który przybliży drugą turę jest tak naprawdę głosem oddanym na kandydata koalicji obywatelskiej.
  Ale jak stryjenka sobie życzy.

  1. Tak, tak, głos na Bosaka, Hołownię, Kosiniaka, Żółtka, Tanajno czy kogokolwiek to głos oddany na Trzaskowskiego.
   Wytwory chorej wyobraźni Sakiewicza odnoszą sukces.
   RZ

  2. Sorry ale ja nawet nie mam pojęcia jak ten Sakiewicz wygląda.
   Jeśli dojdzie do drugiej tury, na co wszystko wskazuje to szanse między Dudą a Trzaskowskim będą 50 na 50.
   Oddając głos na kogokolwiek kto nie ma szans jeszcze bardziej przybliżamy drugą turę. I koło się zamyka.
   To nie są wybory parlamentarne, gdzie ktoś może głosować na Konfederację tylko po to, żeby znalazła się w Sejmie.
   W wyborach prezydenckich wygrywa tylko jeden a dla wszystkich pozostałych bez względu na to czy mieli 20, 10 lub 1% to game over.
   Można nie lubić Pisu, można uważać Dudę za marionetkę (jak każdego prezydenta z politycznego nadania) ale nie wierzę w to, że ktoś z naszego, szeroko pojętego środowiska gdyby w drugiej turze musiał wybierać, oddałby głos na Pana Rafała.

  3. @magic
   Rozumiem tok myślenia, lecz tylko z matematycznego punktu widzenia ma on uzasadnienie. W faktach się to nie pokrywa. Duda nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo w I turze. Najmniejszych. Sami sobie na to ostro zapracowali. Gospodarczo, oraz zrażając do siebie elektorat prawicowy.
   A w II turze, jeśli dojdzie do pojedynku Duda – Trzaskowski, to ja osobiście mam wywalone, czy w roli prezydenta Trzaskowski będzie oficjalnie namawiał do LGBT, czy Duda będzie udawał, że z LGBT walczy, jednocześnie tak naprawdę po cichu te ruchy wspierając, jak to miało miejsce przez ostatnich 5 lat.
   Trzaskowski to oślizgły typ dla którego słowa i obietnice nie maja większego znaczenia. Z Dudą jest identycznie. Ponadto niech nikomu się nie wydaje, że w wypadku wygranej Dudy „nagle zwiększy się jego aktywność we wprowadzaniu pisowskich mrzonek”. Duda będzie miał wywalone na PiS, bo trzeciej kadencji już i tak nie będzie, a PiS był mu potrzebny jedynie jako instrument wyborczy.

   Jeśli dojdzie do II tury w składzie Cuda – Trzaskowski, to się do urny nie wybiorę w ogóle.

  4. Wywalenie z Pałacu rezydenta Anżejka Judę to obowiązek każdego polskiego patrioty i ogromny krok w kierunku wyrwania PiSbolszewickiej zarazy z korzeniami i wywalenia jej na dożywotnią kwarantannę. A co do Rafaua Czaskoskiego: gdy „przez osiem lat…” rządził sojusz aferalno-chłopski to szefował MSZ znany buc Sikorski, który wsławił się różnymi rzeczami m.in. tym, że spuścił na drzewo parchów z przedsiębiorstwa lolocaust, które molestowały go w sprawie „roszczeń”. Skąd to wiadomo? Ano z Wikileaks. I z Wikileaks wiadomo też, że jedynym polskojęzycznym politykiem, który łaził do ambasady Judesej (w PRL łaził do swojej rodzimej sowieckiej ambasady) i obiecywał spłatę roszczeń był Jarozbaw Kaczyński…

 12. Rzeczywistość przerosła filmy Barei „Słowa polskiego prezydenta miały się odbić szerokim echem w Waszyngtonie – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”. Pałac Prezydencki miał zostać upomniany przez Georgette Mosbacher (O LGBT). W tle całej sprawy toczyły się negocjacje ws. zwiększenia obecności amerykańskich wojsk w Polsce. Kluczową rolą odgrywa w nich doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych Richard Grennell, który jest zadeklarowanym gejem”. Dziennik Gazeta Prawna.

 13. Najprawdopodobniej w PiSie już wiedzą, iż Dudi rozjechał na pasach zakonnicę, która pogrążyła nie tak dawno temu WSIujaszka Komorka…

  1. @Szymon
   Ostatnio jak rozmawialiśmy (jakieś pół roku temu), to odniosłem wrażenie, że Lisiewicz naprawdę wierzy w to, że Konfederacja to ludziki Putina. Żal chłopa, ale cóż.
   RZ

  2. Lisek będzie wreszcie musiał poszukać normalnej roboty bo skończy się dobra kasa za bycie „niepokornym”. Opcje widzę dwie – albo wyjazd na Ukrainą po odznaczenie jak kombatant Sakiewicz albo niech kiosk ruchu otworzy – doświadczony, rzetelny „dziennikarz”…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *