Murzyn lubi ciepło

 Żyjemy w historycznych czasach. Światowy suweren na naszych oczach stacza się. Wojna w USA zatacza coraz szersze kręgi. 130 miast objętych zamieszkami podczas których plądruje się i pali sklepy, to dość poważna sprawa nawet jeśli skalą jest tak wielki kraj jak Stany Zjednoczone. Powód? Policjant udusił kolanem Murzyna.
Nie wchodząc w szczegóły (okazuje się, że się znali, zatem mundurowy gnojek wiedział kogo dusi) całą czteroosobową ekipę zwyrodniałych funkcjonariuszy natychmiast zwolniono z policji. W odróżnieniu od wrocławskich morderców Igora Stachowiaka, którzy bardzo długo po zabójstwie byli jeszcze na służbie.
Jest jeszcze jedna różnica między Ameryką a służalczą wobec USA Polską. Gdy za oceanem nie można się opędzić od informacji o rozbojach, to w tym samym czasie rządowa TVP jakoś te wiadomości stara się zamilczeć. Usłużność obecnej ekipy rządowej wobec protektorów jest wręcz zadziwiająca. Przypomina czasy ZSSR, gdy na temat sowietów nic złego się do wiadomości Polaków przedostać nie mogło.
Gdyby usłużność i wasalstwo wobec Amerykanów miało jeszcze przełożenie na podjęte ostatnio przez Trumpa postanowienia o zaprzestaniu finansowania WHO oraz delegalizacji Antify, to jeszcze to wasalstwo przez Polaków mogłoby być przyjmowane pozytywnie. Ale nie, w tych kwestiach polskie władze już takimi naśladowcami nie są. Więcej, ambasada USA pozwala sobie na propagowanie LGBT, co rząd PiS-u zdaje się nie dostrzegać.
Co do samych rozruchów. W Minneapolis mieszka Piotr K. urodzony we Wrocławiu. Na szczęście nie w samym centrum, lecz na obrzeżach miasta i tam murzyńska tłuszcza nie plądruje. Tak najprawdopodobniej jest wszędzie. Atakowane są centra. Głównie w miastach, gdzie lewactwo się zagnieździło. Pierwsza ofiara śmiertelna zdarzyła się w Detroit, mieście z którego biali wyemigrowali już dawno, przemysł zniknął, stało się ono murzyńską enklawą z murzyńskim burmistrzem.
Generalnie poza lepszym pokazaniem iż model państwa multikulturowego jest utopią, walki na ulicach amerykańskich miast mogłyby nas niewiele obchodzić. Jednak jest coś ważniejszego. Nałożenie się efektów koronowirusa, który spowodował zmniejszenie zatrudnienia w USA o (uwaga!!!) 39 milionów pracowników oraz wybuch zamieszek powoduje, że Stany już definitywnie przegrywają wojnę gospodarczą z Chinami. Tymczasem polski rząd trzyma się wciąż usilnie rąbka amerykańskiego chałata.
Przypomnijmy rzeczywistość gospodarczą ekonomicznej wojny USA – Chiny. Dane ze stycznia br. to 158 milionów pracujących w USA oraz 811 milionów pracujących w Chinach. Dzień w dzień 650 milionów żółtków więcej niż Jankesów robiło na to, by prześcignąć Amerykanów. Teraz w USA 25% ludzi dostało kopa w robocie. Amerykanie jeszcze są silniejsi militarnie, lecz to już ostatnie chwile takiego stanu rzeczy. Kto niszczy dominację Ameryki? Gwoździe do trumny dobijają właśni obywatele. Ci czarni, którzy lubią się ogrzać przy ognisku zrobionym ze sklepu.
Roman Zieliński, fot. tt

https://sklepkibol.pl/pl/p/koszulka-Tu-jest-Polska-a-nie-polin/149
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 18

 1. Panie Romku proszę nie tracić wiary w „grupę trzymającą władzę” w USA. Ci spryciarze nie takich jak Chińczycy już rozgrywali… Pozdrowienia

 2. Proszę bardzo. Świeże info poniżej. Trump ma gdzieś Europę, Sprzeda Putinowi za paczkę fajek tylko po to, żeby jeszcze 4 lata porządzić. Ale on już ma przewalone. O ile 4 lata temu jacyś czarni na niego głosowali to teraz będzie miał może od nich 1% tego co wtedy.

  Mówię o integracji gospodarczej i militarnej a nie o wymuszonej, kompleksowej federalizacji. Jest to w interesie całej Europy na zachód od Bugu. Samodzielnie nikt nie ma szansy z kacapami. Chyba, że Chińczycy zwiążą ich bojem najpierw.

  Kolejny foch Donalda zatem:

  ” Donald Trump nakazuje wycofanie części żołnierzy USA z Niemiec. Pewna grupa ma trafić do Polski. Operacja wycofania żołnierzy ma być przeprowadzona do września. W Niemczech stacjonuje 34,5 tys. żołnierzy amerykańskich, Donald Trump wydał rozkaz, by wycofać 9,5 tys. z nich – informuje „Wall Street Journal”. Z kolei Reuters ustalił, że część z wycofanych wojsk zostanie przeniesiona do Polski.”

  1. Trump generalnie Europę traktuje jako kartę przetargową na zbliżenie Rosji w konflikcie z Chinami. Tak, jak mu się będzie opłacało, to nas opchnie Ruskim. Jednak żeby mieć wpływ na Ruskich, dopóki nie są pod amerykańskim butem, musi nie dopuścić do sojuszu sowiecko-niemieckiego. A tu akurat Polska jest potrzebna. Podstawy geopolityki.
   I nie ma znaczenia, czy zostanie Trump, czy będzie ktoś inny. jak ma pojęcie, to tak będzie działał. A jak pojęcia nie ma, to jego zaplecze będzie wiedziało, co robić. Chyba, że się trafi kolejny Obama, który był zwykłym debilem politycznym i na dodatek mniej się dawał sterować lobby zbrojeniowemu.

   Tusk w kwestii przemieszczania wojsk amerykańskich to ma tyle do gadania co Ziutek spod nocnego zbierający na kolejne piwo.

   Co do integracji Europy – życie ułudą jest fajne, ale kończy się jak oczekiwanie na Francuzów Anglików w 1939.
   RZ

  2. @RedNacz
   Z artykułem/komentarzem zgoda, poza jedną kwestią…
   Jednak masz spore historyczne skrzywienie „naszej części Europy”, co przekłada Ci się, że dla Amerykanów Niemcy to Ekstra strategiczny kraj. Kiedyś tak było, teraz porównaj Indie ( ludność , potencjał) do Niemiec. Dla nas to punkt odniesienia, bo sąsiad, Dla Trumpa – jakiś tam – dosyć mocny ekonomicznie kraj w Europie. Europa? A co to jest?.
   To tak, jeśli piszemy o Geopolityce. Francuzi? Anglicy? A kim oni są dla Amerykanów?

 3. I w związku z powyższym bezwzględnie konieczna jest integracja Europy czy się to komuś podoba czy nie. USA niedługo będzie miała w dupie problemy tej części świata bo się skupią na swoich. I kto niby wtedy nas obroni przed ruskimi ? Albo powolnym przejmowaniem naszego rynku przez kapitał chiński? Sprawdzam co kupuję, nic chińskiego chyba, że nie mam wyjścia bo jakieś lekarstwo ma składnik tam produkowany. A bezużytecznych śmieci z AliExpress zwłaszcza. Integracja Europy w zakresie gospodarki i obronności jest moim zdaniem priorytetem na najbliższe lata. Jeżeli wcześniej oczywiście nie zabiją nas zmiany klimatu.
  Aha – i USA gospodarczo bym jeszcze nie przekreślał. W tym samym czasie kiedy bandy plądrują sklepy prywatna firma wysyła w kosmos ludzi na stację kosmiczną. Dla mnie to jednocześnie pokazanie kontrastów jakie się w tym kraju wytworzyły. Biedni-bogaci, biali-czarni. To musi walnąć, zwłaszcza przy takim prezydencie jak Trump.

  1. Integracja Europy spowoduje, że dokładnie takie USA będziemy mieli w Europie. Ale nie te USA z silną gospodarką, tylko USA z grabiącymi Murzynami.
   Kto niby miałby nas bronić przed Ruskimi? Europa? Kolega @RGB żyje swoimi złudzeniami. Proszę się podszkolić z niemieckiej wizji „co zrobić z Polską” ogłoszoną przez Hansa Dietricha Genschera, gdy przestawał być ministrem spraw zagranicznych Rzeszy. O pardon, Niemiec.
   Ci, którzy „nie przekreślają USA” w konflikcie z Chinami mają kłopoty z matematyką. Jedyną szansą USA na utrzymanie hegemonii w świecie jest rozpad Chin. Można kombinować nad zmniejszeniem tempa ich rozwoju poprzez wplątanie Chin w konflikt z Indiami (tli się, lecz skala tego co jest niczego nie zmienia).
   RZ

  2. @RGB. Na wędliny też patrzysz, kto jest właścicielem koncernu je produkującego? Ja tam patrzę. Krakus, Morliny to Chińczycy. Balcerzak- Niemcy, itd. W sieciówkach często trudno o coś polskiego pomimo szczerych chęci, a sklepów typowo mięsnych coraz mniej i nie zawsze jest czas, żeby po nich chodzić.

 4. Floyd był ganguskiem, narkotykarzem, aktorem porno, skazanym za napad z bronią w ręku na kobietę w ciąży.
  Lewaki i lemingi z Poznania zorganizowali taką akcję:
  https://tenpoznan.pl/poznan-black-lives-matter-marsz-pamieci-georgea-floyda/?fbclid=IwAR2FrltkDdHABLzfjjV_mQ0btDamrCzrj-rMcm8MMtYwls3V8W7YV5n_yRs

  a ktoś rozumny tak to skomentował na FB:

  „Nasi rodacy z Poznania : Przykre ale prawdziwe
  Nie przepraszali za Polaka z ciężarówki zabitego w zamachu w Berlinie.
  Nie przepraszali za polskich rodziców, zabitych w zamachu w Manchesterze, którzy przyjechali odebrać córki z koncertu.
  Nie przepraszali za Polaka zabitego w zamachu w Strasburgu.
  Nie przepraszali za polskie siostry zabite w zamachu w Nicei.
  Nie przepraszali za Polaków zabitych w zamachach w Londynie ani Brukseli.
  Nie przepraszali za żadną z dziesiątek Polek zabitych przez obcokrajowca.
  Nie czuli wspólnoty z krzywdą Polaków. Teraz czują że muszą przepraszać, za coś co dzieje się gdzieś daleko, za coś co nie istnieje w ich otoczeniu, ani nie jest ich winą bądź ich przodków ani nawet ich nie dotyczy.
  Przepraszają Georga Floyda.
  Poznaniacy a co z waszymi własnymi RODAKAMI ????!
  Wstyd mi za was Poznaniacy za to że ich właśni rodacy nie mają dla nich żadnego znaczenia ! Wstyd mi jako Polakowi.”

 5. Dużo białych w tych tłumach. To wygląda na rewolucję. Może u nich tak jak u nas są pracujący nędzarze (pensja minimalna nie pozwala utrzymać się). Tylko czarnuchy mają jaja w przeciwieństwie do naszych biedaków. Tamci rabują bogatych a nasi podkradają złom i inne rzeczy biednym sąsiadom bo bogaczy się boją. Kiedy praca nie pozwala przeżyć a elity zdegenerują się wybuchają rewolucje. Tak było jest i będzie.

 6. Teoretycznie takie sytuacje, jakie mają miejsce obecnie w USA powinny całemu polskiemu społeczeństwu otworzyć oczy na to czym jest multi-kulti. Ale jak widzę jakieś protesty w Poznaniu, to coraz bardziej dochodzę do wniosku, że roszczeniowo wychowywana młodzież jest niepełnosprawna na umyśle.

 7. Chińczycy wykańczają Amerykańców gospodarczo bo to nikt inny tylko amerykańskie firmy przeniosły produkcję do Chin żeby obniżyć koszty. A fabryki w Stanach pozamykali.
  Trzydzieści lat temu jeszcze tak nie było.

 8. Podobno Prezydent Duda już wyraził zaniepokojenie dotyczące łamaniem praw człowieka w USA.
  Podobno premier Morawiecki ma wezwać ambasadora USA w sprawie burzenia fundamentów demokracji.
  Podobno TVN dziś wieczorem wyemituje program współtworzony z Soros Fundation, Fundacją Batorego i Helsińską ukazujący jak w USA gnębione są mniejszości narodowe.
  Z ostatniej chwili – Duda podpisuje oficjalne rządanie przeprowadzenia rzetelnego śledztwa w sprawie zamordowanego Negra:
  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/iy1k9kqTURBXy8xYTlkYjBkZjkwODA4ZDZiZTI2YjQ0OGI0ZjAzOWRmNC5qcGVnkpUDzOwBzQUxzQLslQLNAhoAw8OBoTEB

 9. PO, zaserwuje taką samą czarną kulturę. A Szechter i jego klika wręcz orgazmu dostają,będą mieli o czym pisać,jak to wstrętni faszyści znęcają się nad nieszczęśliwymi nierobami.

 10. Jak wyłączyli światło, w Nowym Jorku, w 1977 roku to murzyny z Harlemu splądrowali miasto. Teraz jest tak samo tylko, że na dużo większa skale. Główna banda codziennie są w innym miejscu. Dzisiaj (Wtorek) zamierzają plądrować okolice 57 ulicy Zamordowali już paru białych, którzy bronili swoich sklepów. Domagają się chuj wie czego a jak się spytasz, żeby znaleźli państwo w którym im się lepiej żyje niż USA, to nie znają odpowiedzi bo takiego państwa po prostu nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *