I po sezonie?

 Dzisiejszy mecz Śląska z Rakowem Częstochowa odwołany. Tak jak wszystkie inne mecze w Polsce. W tym ekstraklasowe.
Sytuacja jak widać rozwija się dynamicznie. Jeszcze rano się wydawało, że pojedynek z Rakowem będzie ostatnim w tym sezonie, a wiele wskazuje na to, że piłkarze właśnie rozpoczęli wakacje.
Czy to oznacza, że Śląsk zajmie zaszczytne, czwarte miejsce? Zobaczymy. Wątpliwe, by się sytuacja epidemiologiczna rozwiązała w Polsce w tydzień czy w dwa, zatem decyzje mogą być zaskakujące. Na razie nie mamy informacji o tym, czy liga czeska jest zawieszona. Jeśli nie, to ostatni moment, by obejrzeć jakikolwiek mecz na żywo to eskapada na spotkanie Opavy.
RZ, G-K, fot. PK, mecz Opavy w Pradze sprzed półtora roku.

https://sklepkibol.pl/pl/p/pasek-skorzany/128
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 35

  1. Wychodzi na to, że pół świata oszukuje statystyki. Jednak dziwnym trafem to kraje z medycyną na tym najwyższym poziomie.
   Ja tam widzę wielką panikę, pełne markety budowlane, wybory bez kampanii,, zamknięte sądy i prokuratury (szybko zrobili sobie dupochron) oraz brak rozwiązań prawnych dla przedsiębiorców w zestawieniu z Mateuszem wzywającego do kiszenia ogóra w domu.
   Zniknął od 2tyg. za to zbawca narodu. Mumifikują już?

 1. Do obecnej paniki uzasadnionej lub nie…nie wiem ale trochę statystyki u nas nieobecnej.
  Poniżej link do niemieckiego brukowca z którego i też można wyłapać ciekawostkę:
  https://www.bild.de/ratgeber/2020/ratgeber/corona-aktuell-wie-viele-deutsche-sind-schon-geheilt-69349102.bild.html
  A chodzi mi dokładnie o grafikę z liczbą chorych.
  I teraz tak….3000 osób potwierdzonych zainfekowanych w tym 8 zmarłych na dziś.
  U nas 85/2. Niemcy zrobili 200tys. testów a my..niech mnie ktoś poprawi 2 tys.
  Jak dla mnie Niemcy nie panikowali bo u nich to już trwa ponad miesiąc a statystyki pokazują że z tą śmiertelnością to jest tak jak na załączonym obrazku. Inna sprawa że tam opieka medyczna jest na poziomie dla nas nieosiągalnym.
  To co się dzieje u nas to jakby nie było jedyne możliwe wyjście. Nie ma kasy, nie ma warunków, brak szybkich testów….siedzicie w domu.
  Włosi zrobili tych testów kilkadziesiąt tysięcy a z dużym prawdopodobieństwem chorych tam jest 10x tyle co oficjalnych statystykach.

  1. Dobry licznik. Warte zwrócenia uwagi: Niemcy oraz kraje skandynawskie. Przy ok.1000 potwierdzonych przypadki zejścia na naszym poziomie przy 100. Wychodzi na to że u nas jest więcej chorych ale 900 siedzi z katarem i żłopie % albo padamy jak muchy. Niemiaszki też nie chcą odchodzić do nieba hurtowo.

 2. Właśnie się zastanawiałem czy w przypadku zakończenia ligi w tym momencie , Śląsk Wrocław nie powinien skarżyć do CAS (Trybunał Arbitrażowy do spraw Sportu ) w Lozannie wyniku i zaakceptowania karnego w Białymstoku przez PZPN – Straty finansowe z tytułu miejsca w tabeli 2>4 , straty finansowe z powodu braku gry w LE. ? Anulowano kartkę Tamas-a , czyli niejako PZPN przyznaje się do błedu popełnionego przez Lasyka ! Lasyk także personalnie powinien odpowiadać za popełniony błąd oraz powinno zostać wszczęte postępowanie dyscyplinarne oraz wyjaśnienie czy nie dopuścił się korupcji.

 3. Śląsk powinien kategorycznie żądać powtórzenia meczu z Jagiellonią a w razie odmowy żądać unieważnienia wyników całej 26 kolejki!!! Sprawa sądowa również powinna być brana pod uwagę, nie można od tak odpuścić cwaniaczkom historycznego miejsca na podium. Bo prawdopodobnie sezon nie zostanie dokończony i będą chcieli za ostateczną uznać tabelę po 26 kolejce. Śląsk nie powinien się na to zgodzić. Albo tabela po 25 kolejce albo powtórka meczu z Jagiellonią!!! Tak Śląsk powinien postawić sprawę. Tylko czy ktokolwiek w tym klubie ma jaja???

 4. Witam !
  Z tego miejsca chciałbym umieścić swój ostatni wpis i pożegnać się z redakcją Fan Śląska !!
  Po przeczytaniu setek artykułów oraz książki pana Romana Z. chciałbym się pokłonić całej redakcji ,za to ,że wykreowaliście po części moje poglądy jako młodego kibica ,mając w pamięci ś.p mojego przyjaciela Gomułę .Który poniekąd naprowadził mnie na stronę Fana .
  Nigdy nie zapomnę wkładu Fana w rozwój mojej osoby!
  Ale z całym szacunkiem ,pewne tematy przestały być aktualne a trzeba iść z biegiem czasu a mam wrażenie ,że u nas pewne rzeczy są trwałe jak lód na biegunie płd ….
  Tak więc od dzisiaj uciekam z aktywnego życia na Fanślasku i pozdrawiam fanatyków !!!/CarlosWks

 5. Ja bym obarczył całą odpowiedzialnością węża, który zjadł nietoperza. Robią z nas idiotów, ktoś wypuścił wirusa, bo miał interes ekonomiczny. Kolejny raz możemy przekonać się, że jesteśmy pionkami w światowej kasce. Nawet rozgrywki Ligi Mistrzów to ułamek zysków, które czerpie kilka osób z histerii koronawirusa.

 6. Żadnych eskapad, bo granice zamknięte, dla cudzoziemców zakaz wjazdu, dla Polaków powracających z zagranicy transportem tylko kołowym obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna we wskazanym miejscu (domu) – jak cię nie będzie pod adresem, to 5 tys. kary, tak że #siedzimynadupie

  PS Szkoda, że nie trzecie miejsce, medal do gabloty by się przydał.

 7. Ponoć od poniedziałku stan wyjątkowy. Zamkną galerie wprowadzą godzinę policyjną. Warszawa strefą czerwoną odciętą.W niedzielę wieczorem orędzie prezydenta. Nie wiem ile w tym prawdy ale coś jest na rzeczy.

  1. Czyli ukonstytuuje się Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego?
   Tak na poważnie to dzieje się dużo na świecie. Przeważnie od kilku dni mam wrażenie,że są to tylko działania wyprzedzające, ale przyznaje bez bicia….są momenty zwątpienia.

  2. Tak i podobno wprowadzą Noc Oczyszczenia jak tytuł filmu. Naprawdę, mój kot mi powiedział, serio piszę.

  3. Przestań powielać fake newsy rozsyłane przez ruskich albo oPOzycję, dla których im gorzej tym lepiej. Napisz jeszcze, że będą internowania POlityczne… Ech…

  4. „Wojsko nie wkroczy na ulice, nie ma takich planów. Warszawa nie będzie zamknięta” – powiedział premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z popularnym youtuberem „Blowkiem”. Szef rządu wykorzystał fakt, że konto tego użytkownika w serwisie YouTube subskrybuje 4,6 milionów użytkowników. „Cieszę się, że pewnie poprzez naszą rozmowę będziemy mogli dotrzeć do wielu ludzi” – dodał.

  1. Dokładnie tak jak piszesz – Punkt ukradziony w Białymstoku dawał by nam przy zakończeniu rozgrywek w tym momencie , wicemistrzostwo !

  2. Śląsk posiadając 43 pkt (po remisie z Jagą) i mając 2 zwycięstwa z Piastem, zająłby 2 miejsce. Lasyk i PZPN drukarze!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *