Stop pedalstwu

 W niektórych miastach w Polsce, w tym również we Wrocławiu, doskonale się mają wszelkiej maści pedryle. Gdzieniegdzie są nawet usytuowani na eksponowanych stanowiskach samorządowych.
Polska teoretycznie zboków tępi. Niestety, tylko teoretycznie. W rzeczywistości tępienie odbywa się oddolnie a nie programowo. Przede wszystkim subkultury młodzieżowe przodują w zwalczaniu pedalstwa, pewnie dlatego pedryle tyle energii poświęcają umożliwieniu sobie wejścia do szkół.
Podwórka póki co tępią genderystów oraz środowiska narodowe. Często także kibice, lecz to się powoli zmienia na gorsze.
Najdziwniejsze jest to, że ideologia gender, według obecnie rządzących jest „be”, ale jakoś wstrzymania finansowania tego moralnego ścieku nie widać.
A można. Na przykład w Słowacji parlament podczas nadzwyczajnego posiedzenia większością 96 głosów na 150 posłów ostatecznie odrzucił genderową konwencję stambulską. Genderowa konwencja to nic innego niż próba narzucenia radykalnej pedalskiej ideologii pod hasłem zwalczania przemocy wobec kobiet.
A u nas są miasta, których przedstawiciele oficjalnie paradują w pedalskich demonstracjach.
Roman Zieliński fot. Lechia.net  transparent fanów Lechii Gdańsk sprzed roku. Tam w kwestiach światopoglądowych nic się nie zmienia.

https://sklepkibol.pl/pl/p/Bluza-Slask-1947/187

komentarzy: 20

 1. Niestety polscy kibice stają się coraz bardziej liberalni. Małymi kroczkami zmienia się polska scena kibicowska na gorsze. Przykład: coraz mniej opraw patriotycznych. Chrońmy nasze dziedzictwo narodowe.

 2. Jak zmiany tak szybko będą postępowały to za parę lat na płotach stadionu będą wisiały tęczowe flagi… Kto by pomyślał 20 lat temu…

 3. Śmiem wątpić czy tam w Gdańsku ze światopoglądem wszystko ok. Lechia grubo dojeb.ła z tym transem dla adamowicza- znanego z popierania lgbt, wszelkiej maści lewactwa i innych dewiantów! Zapewne stara gwardia w Gdańsku ma normalne poglądy, ale młodzież to już skręca w lewo i to jest niestety zauważalne w całej Polsce…

  1. W samym Gdańsku jest dziwnie, to fakt, ale na trybunach Lechii wciąż jest w porządku.
   Natomiast co do Adamowicza – sami się kłócą na ten temat. Jedni uważają, że to lewak i przekręt, jednak niektórzy pamiętają jak Adamowicz Lechii sporo pomagał. I to w trudnym okresie, gdy drużyna grała w jakich podwórkowych ligach. Do dziś łatwo znaleźć zdjęcia Adamowicza na meczach Lechii, i to nie na trybunie dla VIP-ów.
   Wracając do tematu – na trybunach Lechii podejście do pedalstwa jest jednoznaczne i jest jednoznacznie wyrażane, czego świadectwem jest m. in. ten transparent.
   RZ

 4. Uwaga, będzie kontrowersyjnie…
  Kolego, urzędasy zadziałały tak, jak powinny.
  Wyobraź sobie, że ktokolwiek zadaje pytania z anonimowego konta internetowego. I co? Będziesz każdemu odpowiadał? Pan xyz@wp.pl raczył zadać pytanie. Więc trzeba rzucić wszystko i, w ramach informacji publicznej, odpowiedzieć Obywatelowi. W sumie szacun dla nich, że podjęli dyskusję. Zadałeś pytanie, hmmm, nieco niestandardowe.
  Na zakończenie, nie odniosłem się do orientacji Pana Prezydenta, choć wiem, jaka jest. Wyjaśniłem po prostu, że nie na każde pytanie uzyska się odpowiedź. Zadaj pytanie PAD czy bzyka siostrę swojej żony, albo Jarosławowi, czy wygolił kota pod ogonkiem, żeby mu… I dziw się później, że Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP, albo Biuro Prasowe PIS spuści Cię na drzewo.

  1. To jaka jest ta orientacja? Żadna kobieta nie kręciła się obok niego podczas kampanii wyborczej czy nawet teraz. Gościu wspiera marsze homoseksualistów. Odpowiedź nasuwa się jedna – jest gejem. Podziel się z nami naszą wiedzą skoro ją posiadasz.

  2. @xyz
   czytaj między wierszami.
   A co do kręcenia się kobiet…
   10 lat temu koło Jarosława kręciła się śp. Posłanka Szczypińska. Media nawet z nich parę robiły. Hmmmm, stary kawaler mieszkający z kotem… Serce rośnie, że taki ktoś jest Naczelnikiem Państwa. Heteroseksualizm ma wypisany na twarzy, w gestach, mimice. Na prawdę serce rośnie.

 5. Jakiś czas temu po marszu lgbt we Wrocławiu napisałem maila do SUTrYka (który firmował swoim nazwiskiem ten spęd) z zapytaniem o jego orientację seksualną. Po kilkunastu godzinach dostałem wiadomość zwrotną z Ratusza w której mnie poinformowano iż jeżeli chcę by udzielono mi odpowiedzi to muszę najpierw wypełnić „kwestionariusz osobowy”. Chcieli bym najpierw podał swoje imię i nazwisko oraz dokładny adres (wymagali by ten był wrocławski) zameldowania. Chciałem się dowiedzieć i się nie dowiedziałem. Szkoda. Coś chyba jest na rzeczy skoro „włodarz” unika tego tematu…

  1. Szkoda, że nie zapytałeś się jeszcze o wyznanie, ile razy dziennie się modli, albo kiedy ostatni raz, czy o afiliacje ideologiczne, wówczas twoje zdziwienie byłoby trzykrotnie większe.
   Na marginesie dodam, że póki co, kwestie ideologii, religii i sprawy osobiste, w tym obyczajowe, jeżeli nie podlegają paragrafom karnym są kwestią osobistą, każdego kto je praktykuje i jest ich dysponentem. Ty, na bazie zachowań danego polityka, jego decyzji i profilu uprawianej polityk,i możesz co najwyżej na niego głosować bądź nie.

  2. @Umberto
   Nie do końca. Obostrzeń formalnych lub nawet tylko wizerunkowych jest całe mnóstwo.
   Pedał czy zoofil, a zwłaszcza pedofil nie powinien być nauczycielem.
   Muzułmanin nie może być jakimkolwiek przywódcą (prezydent, wójt) społeczności chrześcijańskiej.
   Pacyfista nie może być ministrem wojny (obrony narodowej).
   Ktoś tłusty i chory nie może być ministrem zdrowia.
   Wymuskany intelektualista który w życiu nie widział obornika nie może być ministrem rolnictwa.
   Kobieta nie może być księdzem.
   RZ

  3. Odpowiem szanownej @Redakcji, tak: kwestie wizerunkowe często mają nieformalną moc sprawczą w polityce, ale to działa raczej w demokracjach zakorzenionych, z tradycją i honorem w tle (np. zakup bodaj sukienki z karty rządowej, pani ministry/ministerki w Szwecji, spowodował jej dymisję, ale i wiele innych, z naszego oglądu, pierdół powodowało takie honorowe akty), , ale nie u nas. U nas szefem NIK może być …, no właśnie. U nas kariera polityczna, społeczna kończy się dopiero wtedy, gdy przychodzi CBA (szef KNF, były senator z Podhala, radni miejscy z Wrocławia etc), albo niezbicie wychodzi z akt esbeckich, że ktoś znany, lubiany a nawet autorytet, okazał się zwykłym gnojem (np. ,,hrabia” Dzieduszycki czy lubiany niegdyś, przeze mnie Andrzej Szczypiorski).
   Redakcja pisze a ja odpowiadam.
   1. Pedał czy zoofil, a zwłaszcza pedofil nie powinien być nauczycielem.
   Odp moja.: Homoseks, dopóki nie szerzy ideologii w sposób wulgarny i nachalny, to z prawnego punktu może być nauczycielem, a niekiedy nawet wybitnym (nauczyciel roku 2019), zoofil, formalnie może także być nauczycielem, ale to jest taka dewiacja, że budziłaby społeczny sprzeciw. Co do pedofila, to nie tyle nie powinien, co nie może z powodu kk, oczywiście pod warunkiem udowodnienia czynów karalnych.
   2. Muzułmanin nie może być jakimkolwiek przywódcą (prezydent, wójt) społeczności chrześcijańskiej.
   Odp. moja: jeżeli jest obywatelem danego kraju, to jak najbardziej może, patrz Londyn.
   3. Pacyfista nie może być ministrem wojny (obrony narodowej).
   Odp moja: To zależy od kraju i sytuacji geopolitycznej, np. w Niemczech, był swego czasu niejaki Joschka Fischer, znany ze swoich pacyfistycznych poglądów.
   4. Wymuskany intelektualista który w życiu nie widział obornika nie może być ministrem rolnictwa.
   Odp moja: he he, niby tak, ale …
   5. Kobieta nie może być księdzem.
   Odp moja: formalnie nie może (na razie).

   Oczywiście ja też bym wolał, żeby w moim kraju panowały również zasady nieformalnej amputacji osób publicznych. w przypadkach moralnie nagannych. Życzył bym sobie również, z powodów, także, bezpieczeństwa obywateli, że jakby padł uzasadniony, chociażby cień, np. bliskiego obcowania członka najbliższej rodziny prokuratora, sędziego, premiera, marszałka, ministra (szczególnie obrony, sprawiedliwości) z grupami przestępczymi, nawet w przeszłości, to taki urzędnik, przynajmniej powinien podać się do dyspozycji swojego przełożonego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *