Druga wygrana

 W ostatnim meczu na zgrupowaniu na Cyprze rezerwy Śląska pokonały założony przed 6 laty łotewski klub FK Liepaja (Lipawa) 2-0. Tym razem gole zdobył: Pich (czyli standardowo) oraz Płacheta. Mieliśmy się przyglądać Czarnej Perle, ale najwidoczniej Murzyn jest już odpowiednio sprawdzony i wszystko o nim wiadomo.
W drugiej połowie wystąpił powracający po kontuzji nas eksportowy napastnik z Hiszpanii. Nawet oddał celny strzał!
Liga powoli zbliża się do wiosennego początku. Śląsk na razie w okresie przygotowawczym zaliczył dwa zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę.
RZ

https://sklepkibol.pl/pl/p/smycz-oldschool-Slask-Wroclaw/120
Zajrzyj na sklepkibol.pl

komentarzy: 10

 1. Czy w związku z kontuzją Golli nie trzeba będzie się przestawić na myślenie, że wszystko co można osiągnąć to ta pierwsza ósemka?

  1. Nawet bez kontuzji Golli, wszystko, co mogli osiągnąć to 8 miejsce, aby nie 9-10, bez dobrych ofensywnych piłkarzy – fart nie mógł trwać w nieskończoność – patrz mecz z Craxa, Koroną, Górnikiem, Rakowem i pozostałe remisy, które były przegranymi, bo byliśmy lepsi, ale nie miał kto strzelać goli.

 2. Ciekawe zalecenia po audycie stadionu. Sutryk, Waśniewski i Obremski zgodni – zakaz sektorówek i mowy nienawiści – czekam na nakaz tęczowych flag rozdawanych na B.

  1. Sektorówka to jedno z podstawowych skojarzeń przy fanatyźmie. Jak teraz nie będzie bojkotu to najlepszy dowód że niektórzysiedzą u tęczowego Jacusia w kieszeni

  2. Ale jak zostanie na wiosnę odpalone piro na Stadionie Wrocław to wszystkie osoby które były na sektorze B na meczu z Legią dostaną zakaz na dwa mecze we Wrocławiu. Teraz kluczowe pytanie: czy na wiosnę na Stadionie Wrocław będzie oprawa z użyciem piro???
   P.S. Ten audyt to trochę śmieszny jest, brak sektorówek także. Zobaczymy co przyniesie przyszłość / wiosna 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *